logotj2

Turnaj v Březolupech - žáci.

Žákovský turnaj v Březolupech

Dne 22. 2. 2013 jsme se zúčastnili žákovského halového turnaje v Březolupech. Turnaje byl uspořádán pro ročníky 1999 a mladší. Byli jsme vylosování do skupiny B, kterou jsme sdíleli s týmem Mistřic a týmem Nedachlebic. Jako první jsme se utkali s týmem Mistřic, kde jsme drželi poločas stav 0:1, ale po smršti v druhém poločase jsme prohráli 0:7. Do druhého zápasu jsme nastoupili poučeni z předchozích chyb a s týmem Nedachlebic jsme remízovali 2:2, kdy oba dva góly vstřelil Václav Kučera. Následovalo semifinálové utkání s týmem Bílovic. Poločas semifinálového utkání byl za stavu 2:3, avšak opět jsme nezvládli druhý poločas a prohráli i tento zápas poměrem 2:7. Opět oba góly vstřelil Václav Kučera. Po tomhle zápase nás čekal poslední zápas a to zápas o třetí místo proti domácím Březolupům. Poločasový stav tohoto utkání byl 0:2 pro domácí tým a konečný výsledek byl již tradiční: 0:7. Celý turnaj jsme tak zakončili na 4. místě

Tým Topolné reprezentovali: Szkibik Jan, Kučera Václav, Jurčík Radim, Bartošek Pavel, Kočenda Filip, Viceník Jakub, Hába Jiří, Bursík Martin, Belej Jan, Sklenářová Tereza, Lapčík Jakub.