logotj2

statistika2009-2010

 

Ročník 2009 - 2010


  podzimní zápasy
  jarní zápasy  


4.třída skupina A konečná tabulka

#   Tým Z V R P Skóre B +/-
1.
  Sokol Kněžpole B
28 23 2 3 98:33 71 29
2.
  FK Kunovice
28 21 5 2 120:34 68 26
3.
  Topolná
28 21 4 3 130:38 67 25
4.
  Slovácko Vážany
28 18 0 10 70:45 54 12
5.
  Medlovice
28 17 3 8 91:71 54 12
6.
  Sokol Částkov
28 16 4 8 95:50 52 10
7.
  Slavoj Jarošov B
28 12 2 14 64:88 38 -4
8.
  TJ Podolí
27 12 1 14 79:65 37 -5
9.
  Sokol Jankovice
28 12 0 16 61:87 36 -6
10.
  TJ Sokol Mistřice
27 11 2 14 65:71 35 -4
11.
  SK Tučapy
28 9 5 14 62:75 32 -10
12.
  SK Jalubí B
28 10 0 18 71:83 30 -12
13.
  SK Stříbrnice
28 7 3 18 48:89 24 -18
14.
  TJ Tupesy B
28 2 2 24 40:142 8 -34
15.
  Traplice B
28 1 1 26 21:144 4 -38


za hráčem je počet odehraných minut,žluté karty,červené karty,branky

Hoferek Jaroslav 2474 2 0 18
Janeček David 2250 1 0 1
Polášek Petr 2198 5 0 25
Ostrožík David 2126 4 0 1
Bartoš Pavel 1810 2 0 26
Stuchlík Marek 1702 1 0 0
Foltýn Petr 1672 4 0 9
Stuchlík Miloslav 1651 1 1 1
Gajdošík Pavel 1576 3 0 2
Pavlica Aleš 1564 1 0 0
Hoferek Ondřej 1550 1 0 9
Polášek Radovan 1113 1 0 6
Dohnal Pavel 950 1 1 21
Mikulka Marian 937 0 0 1
Doležal Igor 829 0 0 0
Foltýn Miroslav 695 0 0 4
Blaho Cyprian 607 0 0 2
Rozsypálek Pavel 583 0 0 0
Foltýn Josef 420 0 0 0
Sklenář Lukáš 270 1 0 0
Huňka Tomáš 255 0 1 0
Plšek Radek 242 0 0 0
Ančinec Roman 182 0 0 2
Mašlan Stanislav 29 0 0 0
Pavelec David 22 0 0 2
Nádeníček David 13 0 0 0
Tabulka podzimu 
 
#   Tým Z V R P Skóre B
1.   Sokol Kněžpole B web > 14 12 2 0 53:19 38
2.   Topolná web > 15 10 3 2 69:22 33
3.   Sokol Částkov 15 10 3 2 60:19 33
4.   Slovácko Vážany 15 10 0 5 38:27 30
5.   FK Kunovice web > 15 8 5 2 47:23 29
6.   Medlovice 15 9 2 4 44:37 29
7.   Sokol Jankovice 15 8 0 7 30:34 24
8.   Sokol Mistřice 15 7 1 7 37:37 22
9.   Slavoj Jarošov B 15 7 1 7 41:43 22
10.   TJ Podolí 15 5 1 9 39:39 16
11.   SK Tučapy 15 4 4 7 29:39 16
12.   SK Jalubí B 15 4 0 11 32:46 12
13.   SK Stříbrnice 15 3 3 9 25:41 12
14.   Traplice B 15 1 1 13 16:75 4
15.   Tupesy B 15 0 2 13 16:75 2


za hráčem je počet odehraných minut,žluté karty,červené karty,branky

Hoferek Jaroslav 1350 1 0 14
Polášek Petr 1208 3 0 13
Ostrožík David 1160 3 0 1
Stuchlík Marek 1099 1 0 0
Janeček David 1080 1 0 0
Stuchlík Miloslav 888 0 1 0
Foltýn Petr 887 3 0 2
Bartoš Pavel 880 1 0 17
Gajdošík Pavel 846 1 0 0
Foltýn Miroslav 632 0 0 4
Pavlica Aleš 574 0 0 0
Hoferek Ondřej 560 0 0 3
Doležal Igor 525 0 0 0
Dohnal Pavel 436 1 1 6
Rozsypálek Pavel 427 0 0 0
Foltýn Josef 420 0 0 0
Blaho Cyprian 396 0 0 1
Polášek Radovan 360 0 0 4
Mikulka Marian 346 0 0 0
Sklenář Lukáš 270 1 0 0
Huňka Tomáš 255 0 1 0
Plšek Radek 136 0 0 0
Ančinec Roman 93 0 0 2
Pavelec David 22 0 0 2


 

Ostatní akce:
 


 
Fotbalový víkend v Topolné. 

Sobota 25.7 v 12:30 hod  turnaj ulic 11.ročník   

1.místo    Záhumení - Hubert  
2.místo    Bráník
3.místo    Řepáře

foto:www.tjtopolna.rajce.net
 

8.ročník topolského tupláku:
Dne 18.7.2009 se v areálu firmy Bohemia Transport konal již 8.ročník turnaje v malé kopané o Topolský tuplák.  foto:www.tjtopolna.rajce.net

1.Řepáře
2.Včelary
3.St.páni
4.Drni
5.Mistřice
6.Braník

 

 

                                  Turnaj v šipkách.
foto: zde


 

 

 
Ročník 2009 - 2010


  podzimní zápasy
  jarní zápasy  



4.třída skupina A konečná tabulka

 
#   Tým Z V R P Skóre B +/-
1.
  Sokol Kněžpole B
28 23 2 3 98:33 71 29
2.
  FK Kunovice
28 21 5 2 120:34 68 26
3.
  Topolná
28 21 4 3 130:38 67 25
4.
  Slovácko Vážany
28 18 0 10 70:45 54 12
5.
  Medlovice
28 17 3 8 91:71 54 12
6.
  Sokol Částkov
28 16 4 8 95:50 52 10
7.
  Slavoj Jarošov B
28 12 2 14 64:88 38 -4
8.
  TJ Podolí
27 12 1 14 79:65 37 -5
9.
  Sokol Jankovice
28 12 0 16 61:87 36 -6
10.
  TJ Sokol Mistřice
27 11 2 14 65:71 35 -4
11.
  SK Tučapy
28 9 5 14 62:75 32 -10
12.
  SK Jalubí B
28 10 0 18 71:83 30 -12
13.
  SK Stříbrnice
28 7 3 18 48:89 24 -18
14.
  TJ Tupesy B
28 2 2 24 40:142 8 -34
15.
  Traplice B
28 1 1 26 21:144 4 -38


za hráčem je počet odehraných minut,žluté karty,červené karty,branky

Hoferek Jaroslav 2474 2 0 18
Janeček David 2250 1 0 1
Polášek Petr 2198 5 0 25
Ostrožík David 2126 4 0 1
Bartoš Pavel 1810 2 0 26
Stuchlík Marek 1702 1 0 0
Foltýn Petr 1672 4 0 9
Stuchlík Miloslav 1651 1 1 1
Gajdošík Pavel 1576 3 0 2
Pavlica Aleš 1564 1 0 0
Hoferek Ondřej 1550 1 0 9
Polášek Radovan 1113 1 0 6
Dohnal Pavel 950 1 1 21
Mikulka Marian 937 0 0 1
Doležal Igor 829 0 0 0
Foltýn Miroslav 695 0 0 4
Blaho Cyprian 607 0 0 2
Rozsypálek Pavel 583 0 0 0
Foltýn Josef 420 0 0 0
Sklenář Lukáš 270 1 0 0
Huňka Tomáš 255 0 1 0
Plšek Radek 242 0 0 0
Ančinec Roman 182 0 0 2
Mašlan Stanislav 29 0 0 0
Pavelec David 22 0 0 2
Nádeníček David 13 0 0 0
Tabulka podzimu 
 
#   Tým Web Z V R P Skóre B
1.   Sokol Kněžpole B web > 14 12 2 0 53:19 38
2.   Topolná web > 15 10 3 2 69:22 33
3.   Sokol Částkov 15 10 3 2 60:19 33
4.   Slovácko Vážany 15 10 0 5 38:27 30
5.   FK Kunovice web > 15 8 5 2 47:23 29
6.   Medlovice 15 9 2 4 44:37 29
7.   Sokol Jankovice 15 8 0 7 30:34 24
8.   Sokol Mistřice 15 7 1 7 37:37 22
9.   Slavoj Jarošov B 15 7 1 7 41:43 22
10.   TJ Podolí 15 5 1 9 39:39 16
11.   SK Tučapy 15 4 4 7 29:39 16
12.   SK Jalubí B 15 4 0 11 32:46 12
13.   SK Stříbrnice 15 3 3 9 25:41 12
14.   Traplice B 15 1 1 13 16:75 4
15.   Tupesy B 15 0 2 13 16:75 2


za hráčem je počet odehraných minut,žluté karty,červené karty,branky

Hoferek Jaroslav 1350 1 0 14
Polášek Petr 1208 3 0 13
Ostrožík David 1160 3 0 1
Stuchlík Marek 1099 1 0 0
Janeček David 1080 1 0 0
Stuchlík Miloslav 888 0 1 0
Foltýn Petr 887 3 0 2
Bartoš Pavel 880 1 0 17
Gajdošík Pavel 846 1 0 0
Foltýn Miroslav 632 0 0 4
Pavlica Aleš 574 0 0 0
Hoferek Ondřej 560 0 0 3
Doležal Igor 525 0 0 0
Dohnal Pavel 436 1 1 6
Rozsypálek Pavel 427 0 0 0
Foltýn Josef 420 0 0 0
Blaho Cyprian 396 0 0 1
Polášek Radovan 360 0 0 4
Mikulka Marian 346 0 0 0
Sklenář Lukáš 270 1 0 0
Huňka Tomáš 255 0 1 0
Plšek Radek 136 0 0 0
Ančinec Roman 93 0 0 2
Pavelec David 22 0 0 2


 

Ostatní akce:
 


 
Fotbalový víkend v Topolné. 

Sobota 25.7 v 12:30 hod  turnaj ulic 11.ročník   

1.místo    Záhumení - Hubert  
2.místo    Bráník
3.místo    Řepáře

foto:www.tjtopolna.rajce.net
 

8.ročník topolského tupláku:
Dne 18.7.2009 se v areálu firmy Bohemia Transport konal již 8.ročník turnaje v malé kopané o Topolský tuplák.  foto:www.tjtopolna.rajce.net

1.Řepáře
2.Včelary
3.St.páni
4.Drni
5.Mistřice
6.Braník
 

 

                                  Turnaj v šipkách.
foto: zde