Janeček D.-Rozsypálek P.,Hoferek O.,Pavlica A.,Vašťák R.,-Mikulka M.,Pavelec D.,Hoferek J.,Foltýn M.,-Čechmánek P.,Válek A.
střídali:
Blaho C.,Bartošek J.,Zelinka M.
,

Komentář je určen pro slovácký deník,není hodnocení trenéra:
Od začátku utkáni měli převahu domácí,jimž se ale nepodařilo proměnit několik slibných šancí,a tak se vyplnilo pořekadlo nedáš dostaneš.Nejprve se šikovně protlačil mezi domácí obránce Dvouletý a Janečkovi nedal šanci.Hned o 4.minuty později zahrál v pokutovém území Hoferek O. rukou.Nařízenou penaltu proměnil Marčík.Domácí byli aktivnější,snížení se dočkali ve 35. minutě když se prosadil Válek.V druhém poločase byl k vidění útočný fotbal.Nejprve vyrovnal ze standardní situace krásnou střelou Pavelec.V 65. minutě měli domácí šanci jít do vedení když byl sražen v pokutovém území Čechmánek,Pavelec ale pokutový kop neproměnil.V 72.minutě zahrávali hosté rohový kop a Dvouletý hlavou vrátil hostům vedení.V 80.minutě po křídelní akci Hoferka J. srovnal Pavelec na konečných 3:3.

Pro fanoušky:
Jestli jste si všimli,tak součastné mužstvo mužů prošlo celkem velkou obměnou,od předchozí sezony skončilo asi 7 Hráčů základní sestavy,ať už vinou hostování nebo ukončení kariéry hráčů ve věku 22 let(plus-mínus)Přesto si myslím že start do sezony není z nejhorších.Někteří hráči hrají přesto že chtěli ukončit kariéru protože už mají nějaké ty roky,někteří zase hrají se zraněním a ze sebezapřením,někteří si mění směny a berou dovolenou aby mohly hrát.Prosím fanoušky aby si uvědomily,že nikdo z našich hráčů není žádný floutek na které můžou pokřikovat sprosté nadávky a urážky!Místo nějakého povzbuzení se dočkáváme jen shazování hráčů což nám na sebedůvěře ani psychice nijak nepomůže.Proto prosím fanoušky o větší podporu a třeba někdy i o nějakou pochvalu!!!Předem děkuji za pochopení a doufám v lepší zítřky co se týká jak herního projevu tak divácké podpory.