logotj2

Podzim 2002

 
 
 
   3.11. 2002   TJ Topolná  - Popovice   3 : 2 (2:2)
sestava : Sládek - Viceník.,Berecka , Pavlica, Mikulka L,- Mikoláš, Pavelec, Blaho.- Dohnal ,Polášek ,Foltýn J.      
branky:  Dohnal, Polášek ,Pavlica
střídali: Sklenář, Dvořáček.
ž.k: Mikulka L.
trenér Polášek: Vyrovnaný zápas o jehož osudu rozhodla větší vůle  našich hráčů po vítězství a vyloučení  klíčového hráče který tvořil hru  soupeře.Utkání bylo dramatické až do konce zápasu, mužstva se snažila strhnout vítězství na svou stranu a my měli více štěstí. Fotbalu k vidění mnoho nebylo zato bojovnosti, hlavně ze strany soupeře ač oslabeni o jednoho rvali se až do konce.Zápas jsme dovedli do vítězného konce a to je důležité pro umístění v tabulce a výchozí pozici pro jarní sezonu. Doufám, že se do jara uzdraví všichni naši zraněni (a vyloučeni) a nastoupíme v kompletní sestavě a ne v kombinovaných sestavách jako na podzim.
Rohodčí :Sas
 

   dorost: Topolná  - Jarošov   0:3            
   žáci:     Topolná  -  Jarošov  1:0    branka Foltýn Jenda             
 

 
   27.10. 2002    Kostelany  -  TJ Topolná    4 : 1 (3:0)
sestava : Sládek - Mikulka T.,Berecka , Pavlica, Dvořáček,-Sklenář, Pavelec, Foltýn J.- Dohnal ,Polášek ,Mikulka L st.       
branky:  Dohnal
střídali: Plšek, Mašlan.
ž.k: Pavelec,Berecka
trenér Polášek: Zápas na velmi těžkém terénu lépe zvládli domácí, kteří
hýřili aktivním pohybem,měněním místa a důrazem v osobních soubojích.Pohyb jejich hráčů nám dělal velké problémy v obraně která si s nimi nevěděla rady.Proto skončila první půle ve prospěch domácích výrazným rozdílem.Naši hráči v druhém poločase přidali na důrazu a pohybu ale na víc jak k vstřelení jedné branky to nepostačilo i když šance  k tomu si  vytvořili.Chyběla přesná přihrávka hlavně ta finální a taky přesné zakončení Hráčům nelze upřít snahu v druhé půli zvrátit výsledek , bojovali až do konce ale bojovat se musí celých devadesát minut !!
Rozhodčí :Navrátil
 

  dorost :  Kostelany - Topolná   2 : 1
   branky : Hoferek J.
   žáci :      Nedachlebice - Topolná  8 : 0

 
   20.10. 2002      TJ Topolná  -  Ostr. Lhota   2 : 2 (1:1)
sestava : Sládek - Mikulka T.,Berecka , Pavlica, Mikulka L st.,-Mikoláš, Pavelec, Foltýn J.- Dohnal ,Polášek ,Mašlan ,       
branky: Mikoláš a Dohnal
střídali: Sklenář, Dvořáček
ž.k: Pavelec,Mikoláš
č.k: Pavlica

trenér Polášek: Proti soupeři který přijel v 11 hráčích s myšlenkou  neprohrát o mnoho gólů a přitom odehráli první půli oslaben  o jednoho vyloučeného hráče, se naši borci opět "předvedli". Svým nezodpovědným přístupem ke hře a svou  neukázněností předvedli hanebný výkon který nemá s fotbalem nic společného. Pokud hráči nepochopí ,že na hřišti jsou proto aby hráli fotbal a ne proto aby celý zápas odchodili a prořečnovali tak to bude s fotbalem v Topolné velmi špatné.
Minulé kolo jsem chválil hráče za disciplinu kterou předvedli proti soupeři ale s dovětkem "když chtějí" ale když nechtějí tak je to bída a utrpení !!!!
Rozhodčí : Němec

 

 
   13.10. 2002       Suchá Loz  - TJ Topolná   0 : 5 (0:2)
sestava : Sládek - Mikulka T.,Berecka , Pavlica, Mikulka L st.,-Mikoláš, Pavelec,Blaho -Mašlan ,Polášek , Sklenář,       
branky:Polášek 2 ,Mašlan, Mikoláš a Blaho
střídali: Plšek, Dvořáček
ž.k: Pavelec, Sklenář
trenér Polášek: Začátek utkání patřil domácím, kteří si vytvořili územní   převahu  vytvořili několik nepřehledných situací které hrozily gólem. Postupem času naši hráči hru vyrovnali a začali soupeře svou aktivitou a důrazem v poli přehrávat. Svou převahu taky dokázali zúročit dvěma brankami do poločasu. V druhé půli se obraz hry nezměnil stále jsme byli aktivnější a nebezpečnější. Domácí ve snaze srovnat utkání otevřeli hru a pro naše zkušené hráče nabyl problém toho náležitě využít. Škoda jen dalších nevyužitých šancí které jsme si svou hrou vytvořili. Naši hráči opět dokázali ( když chtějí) svou hráčskou disciplinou překonat naše problémy s marodkou která nás provází od počátku sezony.
Rozhodčí : Hlaváč.

 žáci :      Topolná - Jankovice    1 : 0
 branky : 
 dorost :  Topolná - Ostr. Lhota  0 : 3

 

 

 
   .6.10. 2002       TJ Topolná  - O.N.Ves  2 : 1 (2:0)
sestava : Foltýn, - Mikulka T., Hlinák, Pavlica, Mikulka L st.,-Berecka., Pavelec,Blaho -Foltýn Polášek , Sklenář,       
branky:Pavlica,Pavelec z pen,
střídali:Sládek, Plšek, Dvořáček,
ž.k:, Pavlica ,Mikulka L st.
trenér Polášek: Zápas průměrné úrovně produkovaný oběma mužstvy. Naši hráči hráli těžkopádně bez nápadu a  zápalu pro hru, jen těžko jsme se dostávali před soupeřovu branku.Získali jsme dvoubrankové vedení a to bylo do konce zápasu všechno.Soupeř který byl fotbalovější nás druhou půli místy přehrával ale brankové šance si nevytvářel. Jen jedna z mála střel skončila v naší síti. Důležité jsou body získané na domácím hřišti a se hrou se musí do budoucna provést nějaké změny
Rozhodčí Jurák.
 

     dorost : Topolná  - Kněžpole    0 : 6
     žáci :    Topolná  -  Kněžpole    2 : 4
     branky : Foltýn M. 2

 
   .29. 9. 2002       Buchlovice - TJ Topolná   3:2 (2:1)
sestava : Sládek  - Mikulka L.st. ,Kurtanský ,Hlinák ,Mikoláš - Plšek ,Pavelec, Čechmánek,Blaho - Polášek ,Pavlica 
branky: Pavlica, Pavelec pk.                                                            
střídali: 
Dvořáček , Mikulka T.
ž.k: Mikoláš, Pavelec, Pavlica,
Čk: Kurtanský a Čechmánek v 26 minutě !!! 

trenér Polášek: Tvrdé napadání soupeře a rychlý přechod  do útoku bylo naší devizou v začátku utkání. Náš záměr soupeře překvapit rychlými protiútoky vyšel velmi zdařile úvodní brankou do sítě domácích.
Jen škoda brzkého vyrovnání  po chybě gólmana , zbytečného vyloučení dvou našich hráčů kteří psychicky neunesli výroky hl. rozhodčího a nechali se vyloučit za slovní napadení pom. rozhodčího. V devíti hráčích se mužstvo srdnatě bránilo soupeři který byl v početní převaze ale nedokázal si vytvořit takový tlak aby nás přehrál a nastřílel mnoho branek. Dík patří zbytku mužstva za odvedený výkon který předvedli a výtka dvoum provinilcům ať zpytují svědomí jak poškodili celé mužstvo svou nerozvážností v tomto zápase i v příštích utkáních.                         
Rozhodčí  Mrázek.

 

  dorost : Nedakonice - Topolná                 4 : 4
   branky: Gajdošík 2, Hoferek, Koval,

   žáci :     Kudlovice    -  Topolná                 2 : 1

 

 
   .22. 9. 2002       TJ Topolná  - Žítková  5 : 2 (2:0)
sestava : Sládek R., - Mikulka T., Hlinák, Pavlica, Mikulka L,-Foltýn J., Pavelec, Polášek , Ostrožík, -  Dohnal , Čechmánek,        
branky: Polášek 2 ,Čechmánek ,Pavelec z pen a Dohnal
střídali:Mikulka L.st., Sklenář, 
ž.k:, Pavlica ,Čechmánek ,Blaho
trenér Polášek: Hosté v první půli působili fotbalovějším dojmem,hráli technický fotbal, v útoku byli rychlí a důrazní ale chybělo jim přesné zakončení. Naši hráči hráli komplikovaně se spoustou nepřesných přihrávek a špatným obsazováním.Přes svou nepřesvědčivou hru si dokázali vytvářet šance a proměňovat je.V druhé půli soupeř herně odpadl, umožnil naším hráčům vytvořit větší tlak čehož využili ke vstřelením dalších branek.Spokojenost s výsledkem ne s hrou.
Rozhodčí Sas.

   dorost : Topolná  - Boršice     0 : 2
   žáci :    Topolná  -  Slovácká Slavia    0 : 5

 
   .15. 9. 2002       Bystřice p. Lopeníkem  - TJ Topolná 4 : 1 (2:1)
sestava : Foltýn R, - Mikulka T., Hlinák, Pavlica, Dvořáček,-Blaho,  Pavelec, Polášek , Ostrožík, -  Kurtanský , Čechmánek,        
branky:  Ostrožík,
střídali:Mikulka L.st., Sklenář, 
ž.k:, Čechmánek, Kurtanský, Mikulka T.,Ostrožík,
trenér Polášek: Naši hráči začali celkem dobře a vytvořili si mírnou převahu kterou korunovali vedoucí brankou.Škoda jen,že jsme nevyužili dalších šancí ke vstřelení gólů. Domácí hrozili rychlými brejky, jejich útočníci byli velmi rychlí a nebezpeční což dokázali do poločasu dvěma brankami zvrátit nepříznivý výsledek. Druhý poločas byl v režii domácích útočníků, kteří dělali  velké problémy našim obraně a ta je zastavovala jen za cenu faulů z čehož byla taky penalta kterou domácí proměnili. V závěru přidali jěště jeden gól a bylo rozhodnuto. Rozhodčí Jurák.                                        
Naši hráči zůstali svým herním projevem daleko za svými možnostmi!!!!!!!!

 

  dorost : Kudlovice - Topolná       9 : 0
   žáci :    Mistřice    -  Topolná      7 : 1

 
   .8. 9. 2002       Slovácko  - TJ Topolná  2 : 2 (0:1)
sestava : Foltýn R, - Mikulka T., Hlinák, Pavlica, Dvořáček,-Blaho,  Pavelec, Polášek , Ostrožík, -  Šubík , Čechmánek,        
branky: Čechmánek, Ostrožík,
střídali:Mikoláš, Sklenář, 
ž.k:, Čechmánek, Pavelec, Šubík, Mikulka T.,Ostrožík,
trenér Polášek: Důsledným obsazováním, důrazem v osobních soubojích jsme dokázali soupeře udržet v bezpečné vzdálenosti od naší branky. Hra se přizpůsobila tvrdému terénu a tak oba celky míče jen nakopávali dopředu a snažili se rychlými  brejky překvapit soupeře. Škoda jen ,že jsme neudrželi dvoubrankový náskok a nechali soupeře srovnat. I tak patří všem hráčům dík za bojovnost kterou prokázali.
 

 

   dorost : Babice  -  Topolná      4 : 0
   žáci :     Jalubí   -   Topolná      3 : 0

 
     .1.9.2002        TJ Topolná - Sušice  3:4 (2:3)
sestava : Sládek - Mikulka T., Pavlica, Hlinák, Ostrožík , Šubík,  Pavelec,Blaho  -Foltýn J.,Polášek, Čechmánek()         
branky:Pavlica 2,Pavelec p.k.,
střídali: Mikulka L.st.,Mikoláš, Kurtanský
trenér Polášek:  Rozhodčí Miko.

 

   dorost : Topolná - Suchá Loz      6  :  1
   branky : Huňka 2, Mašlan 2, Škára R., Hoferek ,
   žáci :     Topolná - Mařatice         1  :  2
   branky : Foltýn M.

 

 
   .25.8.2002       Horní  Němčí - TJ Topolná  3:1 (0:0)
sestava : Sládek, - Hlinák., Kurtanský, Pavlica,  Ostrožík,-  Šubík , Pavelec, Blaho, - Mikulka T., Polášek ,  Čechmánek,        
branky: Kurtanský,
střídali:Mikoláš, Sklenář, Foltýn R.,
ž.k:Kurtanský, Čechmánek,
trenér Polášek: Zápas dvou rozdílných poločasů, v první půli jsme si dokázali vytvořit  menší tlak který nám nabídl několik šancí ke skórování ale nabídnutou šanci jsme nezužitkovali.Domácí se vzpamatovali ke konci poločasu a několikrát nebezpečně zaútočili ale branku nevstřelili.Druhá půle začala v režii domácích kdy vstřelili dva rychlé góly po chybách našich hráčů a do konce utkání měli hru ve svých rukou.My jsme  nedokázali soupeře důrazně obsazovat , pořádně si přihrát a působili jsme mátožným dojmem.Chybí nám fyzička ,nedokážem svým pohybem celý zápas pokrýt soupeře a rychlými výpady ohrozit jeho branku.
Rozhodčí : Turchan.

 

   dorost :  Havřice - Topolná  4 : 0
   žáci :      Bílovice - Topolná  6 : 0

 
   .18.8.2002        TJ Topolná - Přečkovice   6:0 (5:0)
sestava : Sládek() - Mikulka T.(), Kurtanský(), Ostrožík (),Blaho ()- Foltýn J(),  Pavelec(), Šubík() - Dohnal() ,Polášek(), Čechmánek()         
branky: Dohnal 2,Polášek 2, Kurtanský, Foltýn J.
střídali: Mikulka L.st.,Mikoláš,
trenér Polášek:Naši hráči se představili v první půli domácím fanouškům ve vyšší třídě ve velkém stylu.Po několika málo minutách dokázali přehrát chybující obranu hostí a vstřelit 3 góly , soupeř v tu chvíli nevěděl co na nás hrát. Do přestávky jsme přidali ještě 2 góly a zápas byl rozhodnut.Druhý poločas jsme odehráli ležérním způsobem,bez zájmu , pohybu a důkazu,že umíme hrát i když už o nic nejde. Hosté toho taky moc neukázali a tak diváci odcházeli po zápase se smíšenými pocity. Rozhodčí ŠEVČÍK.

 

   dorost : Topolná - Zlechov   0 : 4
   žáci :     Topolná - Jarošov   1 : 2    přátelské utkání , branka    vlastní

 
   .11.8.2002        TJ Huštěnovice   -   TJ Topolná   2:2 (1:1)
sestava : Sládek() -  Mikoláš(), Kurtanský(), Hlinák(), Dvořáček() - Foltýn() , Polášek() , Pavelec(), Šubík() - Dohnal() , Čechmánek()         
branky: Dohnal , Kurtanský
střídali: Mikulka T. ,Ostrožík ,Blaho
trenér Polášek: Domácí začali velmi aktivně,svým důrazným obsazováním a rychlým přechodem do útoku nám dělali velké problémy. Naši hráči se jen těžko prosazovali v osobních soubojích, špatně přihrávali a báli se něco vymyslet. Jen díky brankáři ( Sládek ) který chytl penaltu a šťastné tečované střele Kurtanského jsme odcházeli do kabin za stavu 1:1. Po přestávce jsme hru v poli srovnali a vytvořili si šance a jednu z nich proměnily. Závěr opět patřil domácím kteří po tlaku  a chybách  našich obránců srovnali výsledek na 2:2.                         Rozhodčí BARTOŇ.

  dorost : Vlčnov - Topolná     9 : 0

 

          rozlosování Tj Topolné muži
      
   dne 20.7    TJ Topolná  - TJ Zlámanec  4:1  připravné utkání


                             
   
     dne 21.7 se uskutečníl turnaj ulic a hospod na topolském hřišti 
            výsledky : skupina  A       Kozlovka - Záhumení 1:1
                                                        Kozlovka - Ulička 3:0
                                                        Záhumení - Ulička 3:0         
                  
                Kozlovka - Záhumení 3:5 na penalty do fimále postoupilo Záhumení       

                               skupina B      Hubert - Hřiště 1:3
                                                        Hubert - Řepáře 1:4
                                                        Řepáře - Hřiště 0:2

     ve skupinách se rozhodovalo  1. počet bodů
                                                            2.vzájemné utkání 
                                                            3. penalty

        o 5-6 misto  Hubert - Ulička 0:2
        o 3-4 místo  Řepáře - Kozlovka 1:4 
      
  Fínále :  Hřiště - Záhumení  2 : 0  

      konečná tabulka: 
   
   1. Dream team hřiště
      2. 1.FC Záhumení 
      3. FC Kozlovka
      4. FC Řepáře
      5. FC topolská ulička
      6. FC Hubert

   70 let
  
kopané
Ve dnech 13.7 - 14.7 se uskutečnil oslava 
70 let topolské kopané


program :Sobota 13.7    14:00 hod.  
dorost  Tj Topolná  Slovácká Sparta Spytihněv  1 : 4 
branka: Foltýn J.
 
16:00 hod.   Turnaj starých pánů za účasti družstev Tj Komárov ,Tj Topolná "A" a Tj Topolná "B" 
výsledky :
Komárov - Topolná "A" 1:0
Komárov - Topolná "B" 2:0
Topolná "A" - Topolná "B"  2:0

tabulka : 1.Komárov        
              2.Topolná "A"
              3.Topolná "B"


program : Neděle 14.7
10:00 hod.  žáci  Tj Topolná - Fc Synot  1:7  
branka: Hoferek Jarek
13:00 hod.   Turnaj mužů za účasti družstev Tj Nedachlebice ,Tj Slovácká Sparta Spytihněv ,Tj Sokol Mistřice a Tj Topolná

výsledky: 
Mařatice - Nedachlebice 1:7
Topolná - Mistřice 1:1
Mařatice - Spytihněv 0:3
Nedachlebice - Topolná 3:0
Mistřice - Spytihněv 3:0
Mařatice - Topolná 1:3
Nedachlebice - Spytihněv 0:2
Mařatice - Mistřice 0:0
Topolná - Spytihněv 0:4
Nedachlebice - Mistřice 0:1

konečná tabulka:
1.Spytihněv         9b
2.Mistřice            8b 
3.Nedachlebice    6b
4.Topolná             4b
5.Mařatice            1b