logotj2

Víkendové zápasy 19. 7. 2020

FK Lužkovice-Želechovice - TJ Topolná 2:1 (0:1)
Střelci: Lukáš Kamočai
Sestava: Jakub Mikel, David Dohnal, Adam Válek, Daniel Zelinka, Jakub Dědík (78. Adam Lapčík) - David Podlas (57. Pavel Bartošek), Pavel Hoferek, Jakub Foltýn, Adam Lapčík (70. David Podlas) - Lukáš Srnec, Lukáš Kamočai

 

Komentář trenéra Romana Leitnera:

     První poločas z naší strany výborný, drželi jsme balón, měli odražené míče a vyhrávali osobní souboje. Do vápna létaly centry a celkově jsme domácí nepouštěli do žádné šance.

 

     Druhý poločas našim některým hráčům docházely síly a to bylo znát na hře. Domácí vyrovnali ve 47. minutě a v 86. minutě jsme bohužel inkasovali podruhé. I přes prohru musím všech 12 kluků pochválit za výkon.

 

 

Aktuálně

Tabulka Muži

top scores

1. Lapčík Adam 1

Návštěvníci

TOPlist