logotj2

Víkendové zápasy 27. 10. 2019

Přípravka:

TJ Topolná - TJ Bílovice 8:8

Střelci: 3x Filip Hejda, 2x Lukáš Foltýn, 2x Adam Chmelík, David Křesťan
Sestava: Filip Hejda, Adam Chmelík, Matěj Kubík, Zuzana Škárová, Alžběta Domincová, Petr Večeřa, Adéla Večeřová, Jan Staník, Tomáš Cahel, Lukáš Foltýn, David Křesťan, David Mikoláš, Vojtěch Horák, Ondřej Hradil, Pavel Křesťan, Michal Neumann, Jan Krátký

 

Žáci:

TJ Topolná - SK Lukov 7:5 (3:3)

Střelci: 3x Filip Hejda, 2x Martin Veřeřa, Karel Horák, Adéla Jurygáčková

Sestava: Filip Bernatík, Adéla Jurygáčková, David Hrbáček, Viktor Žiška, Lukáš Foltýn, Stanislav Gajdošík, Karel Horák, Natálie Kubíková, Matyáš Stuchlík, Martin Večeřa, Tomáš Polášek, Tomáš Cahel, Filip Hejda, Jan Staník, Alžběta Domincová, Josef Bureš, Ondřej Bača, Adam Chmelík

 

Dorost:

TJ Sokol Újezdec-Těšov - TJ FS Napajedla  1:4 (1:2)

Střelci: Martin Bursík, Ondřej Ferovič, Roman Šubík, Lukáš Srnec
Sestava: Filip Kočenda - Roman Šubík, David Podlas, Libor Machač, Filip Malina, Martin Bursík, Martin Lhotský, Adam Sedláček (45. ŽK), Martin Berecka, Lukáš Winkler, Lukáš Srnec (K) (77. ŽK)
Střídali:  Tomáš Čevela, Lukáš Večeřa, Ondřej Ferovič, Jiří Hába

 

Muži:

FK Ostrožská Nová Ves - TJ Topolná 1:2 (1:2)

Střelci: Jakub Foltýn, Jan Foltýn
Sestava: Jakub Mikel - Daniel Zelinka, Petr Haša, Pavel Hoferek (K) (68. ŽK), Jaroslav Hoferek (82. ŽK), Jakub Foltýn, Jiří Mikoška, David Dohnal, Jan Foltýn (52. David Podlas (90. Lukáš Večeřa)), Adam Válek (51. ŽK), Adam Lapčík (90. ŽK)

Na střídání připraveni: Lukáš Polášek, Radim Jurčík, Jan Belej

 

Aktuálně

Přípravka:
Mařatice "B" - Topolná
sobota 26. 9. v 13:30
hřiště Mařatice
 
Mladší žáci:
Huštěnovice - Topolná
úterý 22. 9. v 17:00
hřiště Huštěnovice
 
Ostrožská Lhota - Topolná
pátek 25. 9. v 17:00
hřiště Ostrožská Lhota
 
Starší žáci:
Mistřice - Topolná
neděle 27. 9. v 13:30
hřiště Mistřice
 
Dorost:
Hluk - Napajedla
sobota 26. 9. v 12:30
hřiště Hluk
 
Muži:
Ostrožská Nová Ves - Topolná
sobota 26. 9. v 15:30
hřiště Ostrožská Nová Ves

Tabulka Muži

1 Ořechov 6 22:12 18
2 Malenovice 6 17:12 14
3 Zdounky 6 12:9 11
4 Staré Město 5 17:6 10
5 FC Slovácko C 6 13:8 10
6 Slavkov 6 17:8 9
7 O. N. Ves 6 13:11 9
8 Uh. Ostroh 6 13:15 8
9 Tlumačov 6 10:12 7
10 Topolná 6 13:18 6
11 Morkovice B 6 8:19 6
12 Velký Ořechov 6 12:24 6
13 Jankovice 6 6:20 5
14 Vlčnov 5 10:9 4

top scores

1. Foltýn Jan
4
2. Lapčík Adam 3
2. Srnec Lukáš 3
3. Haša Petr 2
4. Hoferek Jaroslav 1
4. Foltýn Jakub 1

Návštěvníci

TOPlist