logotj2

Konečné tabulky soutěže 2018/2019

 

Žáci:

Okresní přebor okresu Uherské Hradiště

1 Prakšice 18 17 0 1 145:12 51
2 Topolná 18 14 1 3 100:31 43
3 Nivnice 18 14 0 4 117:40 42
4 Šumice 18 9 1 8 92:58 28
5 Mařatice 18 7 2 9 40:69 23
6 O. N. Ves 18 7 1 10 44:55 22
7 Bánov 18 5 2 11 46:117 17
8 Osvětimany 18 4 2 12 36:87 14
9 Velehrad 18 3 4 11 37:101 13
10 Mistřice 18 2 3 13 22:109 9

 

Statistiky:

Jméno Příjmení Zápasy Góly ŽK ČK Minuty
Petr Úlehla 18 4 0 0 1243
František Kočenda 17 0 0 0 1173
Matyáš Kedra 17 6 0 0 1173
Jakub Mikoláš 16 8 0 0 1103
Alexandr Oliva 16 12 0 0 1102
Svatopluk Solecký 16 10 0 0 1102
Viliam Machač 15 1 1 0 1064
Filip Malina 15 6 1 0 1031
Adam Sedláček 13 17 1 0 888
Vít Janošek 12 8 3 0 816
David Mikulka 10 6 0 0 707
Radim Podlas 10 11 0 0 671
Miroslav Horák 8 0 0 0 569
Martin Večeřa 4 3 0 0 285
Filip Bernatík 3 1 0 0 215
Tomáš Polášek 2 1 0 0 144
Viktor Žiška 2 0 0 0 142
Ondřej Ferovič 2 3 0 0 105
Damian Tománek 1 0 0 0 70
Daniel Solecký 1 1 0 0 70
David Veselý 0 1 0 0 0
Karel Chytil 0 1 1 0 0

 

Dorost:

Krajská soutěž Zlínského kraje, skupina B

1 Staré Město 26 24 0 2 170:24 73 0 1
2 Prakšice 26 19 0 7 120:47 60 0 3
3 Újezdec 26 18 0 8 99:59 55 1 2
4 Morkovice 26 15 0 11 73:51 46 2 3
5 Nivnice 26 15 0 11 89:83 45 2 2
6 Koryčany 26 15 0 11 85:69 44 1 0
7 Napajedla 26 16 0 10 88:60 43 5 0
8 Dolní Němčí 26 13 0 13 67:61 42 0 3
9 Tlumačov 26 13 0 13 76:54 38 2 1
10 Jarošov 26 10 0 16 62:98 32 1 3
11 Boršice 26 9 0 17 59:78 28 1 2
12 Kněžpole 26 10 0 16 41:70 26 4 0
13 Bezměrov 26 3 0 23 54:195 7 2 0
14 Šumice 26 2 0 24 37:171 7 1 2

 

Statistky:

Jméno Příjmení Zápasy Góly ŽK ČK Minuty
Lukáš Srnec 26 24 4 0 2353
Filip Kočenda 24 0 0 0 2171
Martin Bursík 22 11 0 0 1988
Jan Belej 21 2 2 0 1895
Radim Jurčík 21 3 0 0 1903
Jakub Viceník 21 0 3 0 1901
Roman Šubík 21 20 1 0 1899
Martin Berecka 20 1 0 0 1810
Martin Lhotský 19 6 1 0 1723
Robin Holomek 17 8 0 0 1542
David Podlas 17 0 0 0 1535
Lukáš Večeřa 16 1 3 0 1451
Matěj Zámečník 14 4 2 0 1263
Libor Machač 10 0 0 0 910
Pavel Havlík 9 0 0 0 813
Jiří Hába 2 2 0 0 180
Vít Janošek 2 0 0 0 182
Tomáš Malina 2 0 0 0 180
Tomáš Čevela 2 0 0 0 184
Filip Malina 0 0 0 0 0
Adam Sedláček 0 5 0 0 0
Michal Foral 0 0 0 0 0

 

Muži:

Okresní přebor okresu Uherského Hradiště

1 Jankovice 26 17 7 2 57:21 58
2 Slavkov 26 17 4 5 85:33 55
3 O. N. Ves 26 14 6 6 64:38 48
4 Březová 26 13 4 9 47:58 43
5 Nezdenice 26 12 4 10 61:57 40
6 Jarošov 26 11 6 9 64:48 39
7 Vlčnov 26 11 3 12 57:59 36
8 Strání B 26 10 5 11 49:42 35
9 Topolná 26 10 5 11 58:58 35
10 Bílovice 26 9 4 13 42:60 31
11 Polešovice 26 8 4 14 48:65 28
12 Ostr. Lhota 26 8 3 15 38:63 27
13 Bánov 26 6 6 14 40:65 24
14 Horní Němčí 26 2 7 17 27:70 13

 

Statistiky:

Jméno Příjmení Zápasy Góly ŽK ČK Minuty
Petr Haša 26 10 1 0 2385
Daniel Zelinka 25 4 2 0 2234
Jakub Foltýn 24 7 5 0 2127
David Dohnal 24 4 5 0 2144
Pavel Hoferek 22 1 5 0 1982
Jiří Mikoška 22 4 1 0 1970
Tomáš Jurčík 20 0 5 0 936
Adam Válek 19 3 3 1 1592
Lukáš Kamočai 18 8 1 1 1303
Jan Foltýn 18 11 2 0 1286
Lukáš Polášek 16 0 0 0 1458
Přemysl Vašek 12 1 1 0 659
Daniel Mráz 12 0 1 0 839
Jaroslav Hoferek 11 2 2 0 861
Jan Belej 10 1 0 0 268
Radim Jurčík 10 0 2 0 784
Jakub Leitner 9 0 1 0 764
Adam Lapčík 8 0 1 0 441
Jakub Mikel 7 0 0 0 650
David Podlas 7 0 0 0 128
Marek Stuchlík 6 0 1 0 263
Lukáš Srnec 5 0 0 0 74
Ondřej Hoferek 5 1 0 0 316
Martin Bursík 5 1 0 0 99
Aleš Pavlica 3 0 1 0 227
Filip Kočenda 2 0 0 0 185
Jakub Viceník 1 0 1 0 93
Petr Foltýn 1 0 0 0 87
Miroslav Foltýn 1 0 0 0 8
Miloslav Stuchlík 0 0 0 0 0

 

 

Aktuálně

Výsledky Topolské osmičky ZDE

 

Přípravka:

Topolná - O. N. Ves

čtvrtek 10. 10. v 16:50

hřiště Topolná

 

Březolupy - Topolná

neděle 13. 10. v 12:30

hřiště Březolupy

 

Žáci:

Topolná - Kostelec

neděle 13. 10. v 10:15

hřiště Topolná

 

Dorost:

Kněžpole - Napajedla

sobota 12. 10. v 10:00

hřiště Kněžpole

 

Muži:

Vlčnov - Topolná

neděle 13. 10. v 15:00

hřiště Vlčnov

Tabulka Muži

1 Vlčnov 9 27:8 25
2 O. N. Ves 9 34:13 24
3 Topolná 9 35:10 22
4 Drslavice 9 19:10 19
5 Prakšice 9 29:21 16
6 Jarošov 9 28:14 14
7 Nezdenice 9 16:27 12
8 Březová 9 21:20 10
9 Strání B 9 21:20 9
10 Polešovice 9 18:32 7
11 Záhorovice 9 16:30 7
12 Kněžpole 8 13:24 5
13 Bílovice 9 9:38 4
14 Huštěnovice 8 6:25 3

top scores

1.

Foltýn Jan
12

2.

Lapčík Adam 5

2.

Belej Jan 5
2. Foltýn Jakub 5
3. Haša Petr 3

3.

Kamočai Lukáš 3
4. Dohnal David 2
4. Hoferek Jaroslav 2
5. Zelinka Daniel 1
5. Dedík Jakub 1

Diskuse

Návštěvníci

TOPlist