logotj2

Víkendové zápasy 26. 5. 2019

Přípravka:

Strání "B"-Březová - TJ Topolná

Střelci: V prvním zápase: 2x Karel Horák, 1x Matěj Kubík, Matyáš Stuchlík a Stanislav Gajdošík. V druhém zápase: 5x Adam Chmelík, 3x Adéla Jurygáčková, 2x Michal Neumann.

Sestava: Filip Bernatík, Ondřej Bača, Natálie Kubíková, Adam Hubáček, Adam Hubáček, Stanislav Gajdošík, Matěj Kubík, Karel Horák, Adéla Jurygáčková, Matyáš Stuchlík, David Hrbáček, Zuzana Škárová, Tomáš Cahel, Filip Hejda, Jan Staník, Petr Večeřa, Lukáš Foltýn, David Křesťan, Adam Chmelík, Ondřej Hradil (K), David Mikoláš, Vojtěch Horák, Alžběta Domincová, Adéla Večeřová, Mikuláš Bureš


V dvojzápase s přípravkou Strání B – Březovou jsme museli hned od počátku čelit několika drobným komplikacím. Jelikož hřiště v Březové nebylo na zápas připraveno, museli jsme se narychlo přesunout do Strání, kde drobný déšť, několik blesků a hustá černá oblaka nad Javořinou nevěstily nic dobrého. Na obloze se mračna naštěstí po chvíli rozplynula, ne však nad naším prvním týmem, kdy se po pár minutách zranil brankář a na střídání tak po celou hrací dobu zůstali už jen dva hráči. To však naše odhodlání jen povzbudilo, v brance se nakonec vystřídalo hned 5 hráčů, obránci posílili útok a vstřelili dokonce i několik branek. Soupeř měl ale nakonec o tři úspěšnější zásahy navrch. Náš druhý tým hrál o poznání více v pohodě a zápas dotáhl do vítězného konce. V obou utkáních jsme sledovali kvalitní a vyrovnanou hru.

 

TJ Topolná – TJ Tatran Havřice

Střelci: Karel Horák, David Křesťan, David Hrbáček a Matyáš Stuchlík.

Sestava: Filip Bernatík, Ondřej Bača, Natálie Kubíková, Adam Hubáček, Adam Hubáček, Stanislav Gajdošík, Matěj Kubík, Karel Horák, Adéla Jurygáčková, Matyáš Stuchlík, David Hrbáček, Zuzana Škárová, Tomáš Cahel, Filip Hejda, Jan Staník, Petr Večeřa, Lukáš Foltýn, David Křesťan, Adam Chmelík, Ondřej Hradil (K), David Mikoláš, Vojtěch Horák, Alžběta Domincová, Adéla Večeřová, Mikuláš Bureš


Po většinu zápasu jsme soupeře tlačili, vytvářeli si spoustu šancí a byli lepším týmem. Přestože jsme odehráli dobré utkání, vítězství jsme se nedočkali. O výhře hostů rozhodly naše chyby, neproměňování šancí a výborný výkon hostujícího brankáře.

 

Žáci:

TJ Osvětimany - TJ Topolná 3:8 (0:7)

Střelci: 3x Adam Sedláček, 2x Radim Podlas, Matyáš Kedra, Alexandr Oliva, Viliam Machač
Sestava: František Kočenda - Viliam Machač, Vít Janošek (K), Adam Sedláček, Matyáš Kedra, Radim Podlas, Petr Úlehla, Svatopluk Solecký, Filip Malina,  David Mikulka, Alexandr Oliva
Střídali: Filip Bernatík, Solecký Daniel, Tomáš Polášek,

 

Muži:

TJ Sokol Březová - TJ Topolná 5:1 (3:0)

Střelci: Jan Belej
Sestava: Lukáš Polášek - Daniel Zelinka, David Dohnal, Jakub Foltýn, Jan Foltýn, Petr HašaJaroslav Hoferek (17. Jan Belej), Pavel Hoferek (K), Tomáš Jurčík (46. David Podlas), Jiří Mikoška, Radim Jurčík
Na střídání připraveni:

 

Jaroslav Hoferek: Na zápas jsme odjeli s 13 hráči, z toho 3 byli dorostenci a dalších 5 hráčů mělo zdravotní problémy. Do zápasu jsme ale vstoupili dobře. V 5. minutě byl faulovaný v samostatném úniku Jaroslav Hoferek, ale rozhodčí nepochopitelně udělil jen žlutou kartu. Z následného trestňáku jsme nastřelili tyč, ale míč, který se odrazil před bránu jsme nedokázali dokopnou za brankovou čáru. Potom měl velkou šanci Kuba Foltýn, ale taky nedal. Pak začaly padat góly na druhé straně. V 15. minutě musel střídat Jaroslav Hoferek a na střídáni nám zůstal už jen jeden hráč. Poločas skončil 3:0, protože jsme nedokázali proměnit žádnou z šancí a byla nám upřena jasná penalta. O poločase jsme museli znova a naposledy střídat. V druhém poločase se nám podařilo Honzou Belejem snížit, ale pak jsme si dali vlastňí gól a to nás už definitivně srazilo do kolen. Zápas jsme nakonec dohrávali v 10, když musel odstoupit Pavel Hoferek. Domáci v samotném závěru navýšili na konečných 5:1.

 

Aktuálně

Tabulka Muži

1 O. N. Ves 13 48:16 33
2 Vlčnov 13 34:12 32
3 Topolná 13 46:15 31
4 Prakšice 12 35:26 22
5 Drslavice 13 23:24 21
6 Jarošov 13 40:24 20
7 Nezdenice 13 29:31 20
8 Březová 13 30:26 19
9 Záhorovice 13 25:37 16
10 Strání B 13 27:31 12
11 Polešovice 12 24:40 10
12 Kněžpole 12 16:38 6
13 Huštěnovice 12 11:34 6
14 Bílovice 13 12:46 6

top scores

1.

Foltýn Jan
16

2.

Foltýn Jakub 6

3.

Belej Jan 5
3. Lapčík Adam 5
3. Hoferek Jaroslav 5
4. Kamočai Lukáš 4

4.

Haša Petr 4
5. Dohnal David 2
5. Dedík Jakub 2

6.

Zelinka Daniel 1

Návštěvníci

TOPlist