logotj2

Víkendové zápasy 28. 10. 2018

TJ Topolná - SK Březolupy 9:0

Branky: David Křesťan 3, Filip Hejda 2, David Mikoláš 2, Adam Chmelík, David Hrbáček

Sestava: Filip Bernatík - Ondřej Bača, Natálie Kubíková, Adam Hubáček, Stanislav Gajdošík, Matěj Kubík, Karel Horák, Adéla Jurygáčková, Matyáš Stuchlík, David Hrbáček, Zuzana Škárová, Tomáš Cahel, Filip Hejda, Jan Staník, Petr Večeřa, Lukáš Foltýn, David Křesťan, Adam Chmelík, Ondřej Hradil, David Mikoláš, Vojtěch Horák

 

Po celý zápas jsme měli mírnou převahu, dařila se kombinační hra a hráči se prosazovali i individuálně. V průběhu hry jsme si vytvářeli spoustu šancí, které jsme proměňovali a tím svůj náskok postupně navyšovali. Přestože neměl Filip Bernatík v brance tolik práce jako jindy, čelil některým nebezpečným útokům soupeře a je třeba ho za udržení čistého konta pochválit.

 

Dorost:

TJ FS Napajedla - TJ Sokol Prakšice-Pašovice 1:4 (0:1)

Branky: Lukáš Srnec

Sestava: Filip Kočenda – Jakub Viceník, Matěj Zámečník (K), Robin Holomek, Lukáš Srnec, Martin Lhotský, Martin Bursík,Libor Machač, Radim Jurčík, Lukáš Večeřa, Roman Šubík

Na střídání připraveni: Pavel Havlík, Adam Sedláček


Muži:

TJ Topolná - TJ Bílovice 0:2 (0:1)

Střelci:

Sestava: Lukáš Polášek - Jakub Leitner, Jiří Mikoška, Daniel Zelinka, David Dohnal, Jakub Foltýn (90. Přemysl Vašek), Jan Foltýn (47. Daniel Mráz), Petr Haša, Pavel Hoferek (K), Tomáš Jurčík (41. Adam Lapčík), Adam Válek (35. ŽK, 60. Lukáš Srnec, 72. Lukáš Kamočai)

Na střídání připraveni:

 

Aktuálně

Muži:

přátelský zápas

Topolná - Halenkovice

sobota 29. 2. v 14:00

umělka Napajedla

 

Výroční členská schůze

sobota 7. 3. 2020 v 17:00

salónek Topolské hospody

Tabulka Muži

1 O. N. Ves 13 48:16 33
2 Vlčnov 13 34:12 32
3 Topolná 13 46:15 31
4 Prakšice 12 35:26 22
5 Drslavice 13 23:24 21
6 Jarošov 13 40:24 20
7 Nezdenice 13 29:31 20
8 Březová 13 30:26 19
9 Záhorovice 13 25:37 16
10 Strání B 13 27:31 12
11 Polešovice 12 24:40 10
12 Kněžpole 12 16:38 6
13 Huštěnovice 12 11:34 6
14 Bílovice 13 12:46 6

top scores

1.

Foltýn Jan
16

2.

Foltýn Jakub 6

3.

Belej Jan 5
3. Lapčík Adam 5
3. Hoferek Jaroslav 5
4. Kamočai Lukáš 4

4.

Haša Petr 4
5. Dohnal David 2
5. Dedík Jakub 2

6.

Zelinka Daniel 1

Návštěvníci

TOPlist