logotj2

Víkendové zápasy 28. 10. 2018

TJ Topolná - SK Březolupy 9:0

Branky: David Křesťan 3, Filip Hejda 2, David Mikoláš 2, Adam Chmelík, David Hrbáček

Sestava: Filip Bernatík - Ondřej Bača, Natálie Kubíková, Adam Hubáček, Stanislav Gajdošík, Matěj Kubík, Karel Horák, Adéla Jurygáčková, Matyáš Stuchlík, David Hrbáček, Zuzana Škárová, Tomáš Cahel, Filip Hejda, Jan Staník, Petr Večeřa, Lukáš Foltýn, David Křesťan, Adam Chmelík, Ondřej Hradil, David Mikoláš, Vojtěch Horák

 

Po celý zápas jsme měli mírnou převahu, dařila se kombinační hra a hráči se prosazovali i individuálně. V průběhu hry jsme si vytvářeli spoustu šancí, které jsme proměňovali a tím svůj náskok postupně navyšovali. Přestože neměl Filip Bernatík v brance tolik práce jako jindy, čelil některým nebezpečným útokům soupeře a je třeba ho za udržení čistého konta pochválit.

 

Dorost:

TJ FS Napajedla - TJ Sokol Prakšice-Pašovice 1:4 (0:1)

Branky: Lukáš Srnec

Sestava: Filip Kočenda – Jakub Viceník, Matěj Zámečník (K), Robin Holomek, Lukáš Srnec, Martin Lhotský, Martin Bursík,Libor Machač, Radim Jurčík, Lukáš Večeřa, Roman Šubík

Na střídání připraveni: Pavel Havlík, Adam Sedláček


Muži:

TJ Topolná - TJ Bílovice 0:2 (0:1)

Střelci:

Sestava: Lukáš Polášek - Jakub Leitner, Jiří Mikoška, Daniel Zelinka, David Dohnal, Jakub Foltýn (90. Přemysl Vašek), Jan Foltýn (47. Daniel Mráz), Petr Haša, Pavel Hoferek (K), Tomáš Jurčík (41. Adam Lapčík), Adam Válek (35. ŽK, 60. Lukáš Srnec, 72. Lukáš Kamočai)

Na střídání připraveni:

 

Aktuálně

Více informací o Topolské osmičce (startovné, registrace) ZDE

 

Dorost:

soutěžní zápas

Napajedla - Boršice

sobota 24. 8. v 14:30

hřiště Napajedla

 

Muži:

soutěžní zápas

Topolná - Nezdenice

neděle 25. 8. v 16:30

hřiště Topolná

Tabulka Muži

1 Topolná 2 10:1 6
2 Vlčnov 2 10:2 6
3 Prakšice 2 10:4 6
4 Strání B 2 6:2 4
5 Březová 2 6:2 4
6 O. N. Ves 2 5:3 3
7 Drslavice 2 5:6 3
8 Nezdenice 2 4:5 3
9 Polešovice 2 3:5 3
10 Kněžpole 2 3:5 1
11 Jarošov 2 4:9 1
12 Záhorovice 2 3:10 0
13 Huštěnovice 2 1:8 0
14 Bílovice 2 1:9 0

top scores

1.

Foltýn Jan 3
1. Belej Jan 3
2. Haša Petr 2
2. Foltýn Jakub 2
3. Kamočai Lukáš 1
3. Dohnal David 1
3. Zelinka Daniel 1
3. Lapčík Adam 1

Diskuse

Návštěvníci

TOPlist