logotj2

Víkendové zápasy 5. 8. 2018

Dorost:

přátelské utkání

TJ FS Napajedla – SFK ELKO Holešov  2:0 (1:0)

Branky:  Lukáš Srnec a Martin Bursík

Sestava Napajedel:  Janošek – Podlas, Zámečník, Belej, Viceník – Berecka, R. Holomek, Bursík, Machač – Srnec, Jurčík

Na střídání: Čevela, Lhotský


     V posledním přátelském utkáni před novou sezonou dorostenci Fatry v předzápase utkání mužů na precizně připraveném trávníku v Napajedlích v úmorném vedru vyhráli nad SFK ELKO Holešov 2:0. Utkání mělo velmi solidní úroveň, obě mužstva se často snažila ohrozit soupeřovu branku.

 

     V zápase se za domácí nejdříve prosadil Lukáš Srnec a po pěkné akci rázem vedli domácí v první půli 1:0. Ve druhém poločase se po faulu na tohoto našeho útočníka kopala penalta, kterou proměnil Martin Bursík – 2:0. Utkání před domácími fanoušky splnilo svůj účel a již se hráči těší na novou sezónu, kdy dorostenci Fatry v sobotu 11. 8. 2018 od 14:30 hod. v 1. kole krajské soutěže na domácím stadiónu v Napajedlích hostí mužstvo Kněžpole, a to jako předzápas utkání A-mužů Napajedel s Nedachlebicemi.

Ing. Pavel Ratiborský

 

Muži:

pohárové utkání

TJ Sokol Jankovice - TJ Topolná 2:0 (1:0)

Střelci:

Sestava: Lukáš Polášek - Daniel Mráz, Jakub Leitner, Daniel Zelinka, Přemysl Vašek, Adam Válek, Petr Haša, David Dohnal, Jakub Foltýn, Jan Foltýn (K), Adam Lapčík (36. Marian Mikulka, 54. David Podlas)

Na střídání připraveni: Jan Belej, Radim Jurčík

 

Attachments:
Download this file (Rozpis utkání TJ Topolná Podzim 2018.pdf)rozlosování_podzim_2018[rozlosování_podzim_2018]214 kB

Aktuálně

Turnaj ministrantů

30. 6. od 14:00

hřiště Topolná

Tabulka Muži

1 Jankovice 26 57:21 58
2 Slavkov 26 85:33 55
3 O. N. Ves 26 64:38 48
4 Březová 26 47:58 43
5 Nezdenice 26 61:57 40
6 Jarošov 26 61:48 37
7 Vlčnov 26 57:59 36
8 Strání B 26 49:42 35
9 Topolná 26 58:58 35
10 Bílovice 26 42:60 31
11 Polešovice 26 48:65 28
12 Ostr. Lhota 26 38:63 27
13 Bánov 26 40:65 24
14 Horní Němčí 26 27:67 14

top scores

1. Foltýn Jan 12
2. Haša Petr 10
3. Kamočai Lukáš 8

4.

Foltýn Jakub 7

5.

Zelinka Daniel 4
5. Mikoška Jiří 4

5.

Dohnal David 4

6.

Válek Adam 3

7.

Mráz Daniel 2

7.

Hoferek Jaroslav 2
8. Hoferek Pavel 1
8. Bursík Martin 1
8. Hoferek Ondřej 1
8. Vašek Přemysl 1
8. Belej Jan 1

Diskuse

Návštěvníci

TOPlist