logotj2

Víkendové zápasy 29. 4. 2018

Přípravka:

TJ Topolná - JISKRA Staré Město B 2:23 (1:14)

Střelci: Karel Horák, Jan Staník

Sestava: Filip Bernatík, Viktor Žiška, Tomáš Polášek, Radim Podlas, Stanislav Gajdošík, Matěj Kubík, Karel Horák, David Hrbáček, Adam Chmelík, Tomáš Cahel, Filip Hejda, Jan Staník, Petr Večeřa, Lukáš Foltýn, David Křesťan

 

Žáci:

TJ Topolná - TJ Bílovice 12:0 (7:0)

Střelci: Alexandr Oliva 3, Martin Berecka 2, Jakub Mikoláš 2, Petr Úlehla, David Mikulka, Vít Janošek, Svatopluk Solecký, Karel Chytil

Sestava: František Kočenda - Karel Chytil, Filip Malina, Svatopluk Solecký - Petr Úlehla, Jakub Mikoláš, Martin Berecka, David Mikulka - Radim Podlas, Vít Janošek, Alexand Oliva

Na střídání připraveni: Martin Večeřa, Matyáš Kedra

 

Dorost:

TJ FS Napajedla - SK Baťov 1930 1:0 (1:0)

Střelci: Pavel Kolář

Sestava: Lukáš Polášek - Pavel Bartošek, Michal Foral, Robin Holomek, Jakub Viceník - Lukáš Winkler (74. Jan Belej (88. ŽK)), Libor Machač (78. Radim Jurčík), Pavel Kolář, David Podlas (83. Lukáš Večeřa) - Lukáš Srnec, Jan Vojtášek (11. ŽK, 63. Martin Bursík)

Na střídání připraveni: Filip Kočenda, Jiří Hába

 

Muži:

TJ Topolná - TJ Sokol Slavkov 1:2 (0:0)

Střelci: Pavel Hoferek

Sestava: Jakub Mikel - Jakub Foltýn (75. Tomáš Jurčík), Adam Válek, Ondřej Hoferek, Jiří Mikoška - Tomáš Bláha (81. Marian Mikulka), Pavel Hoferek, Petr Haša, Daniel Zelinka (57. Adam Lapčík) - Jan Foltýn, Daniel Mráz

Na střídání připraveni:

Aktuálně

Přípravka

Topolná - Havřice

23. 5. v 17:00

hřiště Topolná

 

Žáci

Osvětimany - Topolná

25. 5. v 14:30

hřiště Osvětimany

 

Muži:

Březová - Topolná

26. 5. v 15:00

hřiště Březová

 

Rozpis na jarní část sezóny 2018/2019 naleznete zde.

Tabulka Muži

1 Jankovice 22 52:18 51
2 Slavkov 22 67:27 46
3 O. N. Ves 22 55:31 42
4 Březová 22 38:53 34
5 Strání B 22 42:34 32
6 Nezdenice 22 51:45 31
7 Jarošov 22 50:42 29
8 Topolná 22 47:47 29
9 Bílovice 22 35:48 28
10 Ostr. Lhota 22 34:50 27
11 Vlčnov 22 45:55 24
12 Bánov 22 33:53 23
13 Polešovice 22 41:55 22
14 Horní Němčí 22 27:59 12

top scores

1. Haša Petr 9
2. Kamočai Lukáš 8
3. Foltýn Jan 7

4.

Foltýn Jakub 5

5.

Zelinka Daniel 4
5. Mikoška Jiří 4

6.

Dohnal David 3

6.

Válek Adam 3

7.

Mráz Daniel 2

8.

Bursík Martin 1
8. Hoferek Pavel 1
8. Hoferek Jaroslav 1
8. Hoferek Ondřej 1
8. Přemysl Vašek 1

Diskuse

Návštěvníci

TOPlist