logotj2

Víkendové zápasy 29. 4. 2018

Přípravka:

TJ Topolná - JISKRA Staré Město B 2:23 (1:14)

Střelci: Karel Horák, Jan Staník

Sestava: Filip Bernatík, Viktor Žiška, Tomáš Polášek, Radim Podlas, Stanislav Gajdošík, Matěj Kubík, Karel Horák, David Hrbáček, Adam Chmelík, Tomáš Cahel, Filip Hejda, Jan Staník, Petr Večeřa, Lukáš Foltýn, David Křesťan

 

Žáci:

TJ Topolná - TJ Bílovice 12:0 (7:0)

Střelci: Alexandr Oliva 3, Martin Berecka 2, Jakub Mikoláš 2, Petr Úlehla, David Mikulka, Vít Janošek, Svatopluk Solecký, Karel Chytil

Sestava: František Kočenda - Karel Chytil, Filip Malina, Svatopluk Solecký - Petr Úlehla, Jakub Mikoláš, Martin Berecka, David Mikulka - Radim Podlas, Vít Janošek, Alexand Oliva

Na střídání připraveni: Martin Večeřa, Matyáš Kedra

 

Dorost:

TJ FS Napajedla - SK Baťov 1930 1:0 (1:0)

Střelci: Pavel Kolář

Sestava: Lukáš Polášek - Pavel Bartošek, Michal Foral, Robin Holomek, Jakub Viceník - Lukáš Winkler (74. Jan Belej (88. ŽK)), Libor Machač (78. Radim Jurčík), Pavel Kolář, David Podlas (83. Lukáš Večeřa) - Lukáš Srnec, Jan Vojtášek (11. ŽK, 63. Martin Bursík)

Na střídání připraveni: Filip Kočenda, Jiří Hába

 

Muži:

TJ Topolná - TJ Sokol Slavkov 1:2 (0:0)

Střelci: Pavel Hoferek

Sestava: Jakub Mikel - Jakub Foltýn (75. Tomáš Jurčík), Adam Válek, Ondřej Hoferek, Jiří Mikoška - Tomáš Bláha (81. Marian Mikulka), Pavel Hoferek, Petr Haša, Daniel Zelinka (57. Adam Lapčík) - Jan Foltýn, Daniel Mráz

Na střídání připraveni:

Aktuálně

Tabulka Muži

1 Jankovice 13 30:11 30
2 Slavkov 13 39:15 27
3 Strání B 13 26:16 23
4 O. N. Ves 13 31:18 22
5 Březová 13 20:24 22
6 Jarošov 13 29:20 18
7 Nezdenice 13 30:23 18
8 Topolná 13 22:24 18
9 Bánov 13 23:29 17
10 Ostr. Lhota 13 22:33 16
11 Bílovice 13 23:35 16
12 Polešovice 13 21:34 10
13 Vlčnov 13 22:39 9
14 Horní Němčí 13 16:33 9

top scores

1. Haša Petr
6
2. Foltýn Jan 5
3. Kamočai Lukáš 3

3.

Válek Adam 3

3.

Zelinka Daniel 3

4.

Mráz Daniel 2

5.

Hoferek Pavel 1

5.

Foltýn Jakub 1

5.

Přemysl Vašek 1

Diskuse

Návštěvníci

TOPlist