logotj2

Víkendové zápasy 22. 10. 2017

Žáci:

TJ Sokol Mistřice - TJ Topolná 2:6 (1:4)

Branky: Alexandr Oliva 4, Matyáš Kedra, Pavel Havlík

Sestava: František Kočenda - Vít Janošek, Viliam Machač, Filip Malina, Vít Gajdošík - Ondřej Blaho, Martin Berecka, Martin Lhotský, Matyáš Kedra - Pavel Havlík, Alexandr Oliva

Na střídání připraveni: Radim Podlas, Petr Úlehla

 

Dorost:

ČSK Uherský Brod - TJ FS Napajedla 9:1 (3:1)

Branky: Lukáš Winkler

Sestava: Lukáš Polášek (69. Filip Kočenda) - Jakub Viceník, Pavel Bartošek (46. Radim Jurčík, 85. ŽK), Pavel Kolář, David Podlas - Lukáš Winkler (78. Lukáš Večeřa), Jan Vojtášek (85. Jiří Hába), Dominik Vondráček, Robin Holomek - Lukáš Srnec, Martin Bursík (46. Roman Šubík)

Na střídání připraveni:

 

     Utkání na špičkovém hřišti s umělým povrchem v areálu Lapač začalo dle očekávání náporem domácích, kteří jsou jedním z favoritů soutěže. Hosté, ale tento nápor dokázali ustát a postupem času se začali prokousávat na polovinu soupeře. Koncentrovaný výkon Napajedelských vydržel jen do 40. minuty, kdy se dopustili faulu na hranici pokutového území a domácí ostrostřelec Josefík naplno využil výhody přímého kopu 1:0. Srovnat se za pár minut podařilo Wiklerovi, který zakončil svou individuální akci technickou střelou pod břevno 1:1. Otěžě do té doby vyrovnaného utkání si sebevědomě převzali domácí a defakto z následného protiútoku strhli vedení opět na svou stranu 2:1. Do konce poločasu domácí přidali ještě jednu branku a dali tak najevo, jakým směrem se bude ubírat půle druhá.

 

     Druhou půli domácí absolutně ovládli a tvrdě trestali každou chybu hostů. 6 inkasovaných branek hovoří za vše a tak si Napajedelští odváží z Uherského Brodu další vysokou prohru 9:1. Poslední střípky naděje mohou dorostenci vykřesat v posledním utkání podzimní části, které sehrají na domácím hřišti v Topolné 29. 10. 2017 od 11:30 hod. proti nováčkovi soutěže FK Lužkovice.

 

Muži:

1. FC Polešovice - TJ Topolná 3:2 (2:0)

Branky: Pavel Hoferek, Jan Foltýn

Sestava: Jakub Mikel - Tomáš Jurčík (46. Adam Lapčík), Adam Válek, Daniel Zelinka, Jiří Mikoška - Jakub Foltýn, Pavel Hoferek, Petr Haša, Ondřej Hoferek - Daniel Mráz (79. Marek Stuchlík), Jan Foltýn

Na střídání připraveni: 

Aktuálně

přípravka:

Havřice - Topolná

úterý 25. 9. v 17:00

hřiště Havřice

 

Topolná - Staré Město U10

sobota 29. 9. v 10:00

hřiště Topolná

 

žáci:

Topolná - Bánov

neděle 29. 9. v 10:15

hřiště Topolná

 

dorost

Napajedla - Dolní Němčí

sobota 29. 9. v 13:00

hřiště Napajedla

 

muži

Topolná - Polešovice

neděle 30. 9. v 15:30

hřiště Topolná

 

rozlosování zde

Tabulka Muži

1 Slavkov 7 26:4 17
2 Jankovice 7 17:6 16
3 Topolná 7 14:11 13
4 Březová 7 12:14 13
5 O. N. Ves 7 18:12 11
6 Jarošov 6 15:9 10
7 Strání B 6 9:7 9
8 Ostr. Lhota 7 13:21 9
9 Nezdenice 6 13:13 7
10 Bílovice 7 12:20 7
11 Polešovice 6 10:13 6
12 Bánov 7 10:19 6
13 Horní Němčí 6 9:16 4
14 Vlčnov 6 6:19 4

top scores

1. Foltýn Jan 4
1. Haša Petr 4
2. Kamočai Lukáš 3

2.

Válek Adam 3

3.

Mráz Daniel 2

4.

Foltýn Jakub 1

Diskuse

Návštěvníci

TOPlist