TJ Sokol Mistřice - TJ Topolná 2:6 (1:4)

Branky: Alexandr Oliva 4, Matyáš Kedra, Pavel Havlík

Sestava: František Kočenda - Vít Janošek, Viliam Machač, Filip Malina, Vít Gajdošík - Ondřej Blaho, Martin Berecka, Martin Lhotský, Matyáš Kedra - Pavel Havlík, Alexandr Oliva

Na střídání připraveni: Radim Podlas, Petr Úlehla

ČSK Uherský Brod - TJ FS Napajedla 9:1 (3:1)

Branky: Lukáš Winkler

Sestava: Lukáš Polášek (69. Filip Kočenda) - Jakub Viceník, Pavel Bartošek (46. Radim Jurčík, 85. ŽK), Pavel Kolář, David Podlas - Lukáš Winkler (78. Lukáš Večeřa), Jan Vojtášek (85. Jiří Hába), Dominik Vondráček, Robin Holomek - Lukáš Srnec, Martin Bursík (46. Roman Šubík)

Na střídání připraveni:

Utkání na špičkovém hřišti s umělým povrchem v areálu Lapač začalo dle očekávání náporem domácích, kteří jsou jedním z favoritů soutěže. Hosté, ale tento nápor dokázali ustát a postupem času se začali prokousávat na polovinu soupeře. Koncentrovaný výkon Napajedelských vydržel jen do 40. minuty, kdy se dopustili faulu na hranici pokutového území a domácí ostrostřelec Josefík naplno využil výhody přímého kopu 1:0. Srovnat se za pár minut podařilo Wiklerovi, který zakončil svou individuální akci technickou střelou pod břevno 1:1. Otěžě do té doby vyrovnaného utkání si sebevědomě převzali domácí a defakto z následného protiútoku strhli vedení opět na svou stranu 2:1. Do konce poločasu domácí přidali ještě jednu branku a dali tak najevo, jakým směrem se bude ubírat půle druhá.

Druhou půli domácí absolutně ovládli a tvrdě trestali každou chybu hostů. 6 inkasovaných branek hovoří za vše a tak si Napajedelští odváží z Uherského Brodu další vysokou prohru 9:1. Poslední střípky naděje mohou dorostenci vykřesat v posledním utkání podzimní části, které sehrají na domácím hřišti v Topolné 29. 10. 2017 od 11:30 hod. proti nováčkovi soutěže FK Lužkovice.