TJ Topolná - TJ Sokol Újezdec-Těšov 1:5 (1:2)

Sestava: František Kočenda - Vít Janošek, Filip Malina, Miroslav Horák, Svatopluk Solecký - Vít Gajdošík, Martin Berecka, Svatopluk Solecký, Matyáš Kedra - Ondřej Blaho, Alexandr Oliva

Na střídání připraveni: David Mikulka, Petr Úlehla, Radim Podlas

TJ FS Napajedla - TJ Śtítná nad Vláří 2:5 (2:1)

Branky: Dominik Vondráček 2

Sestava: Lukáš Polášek - Jakub Viceník (20. ŽK; 67. Lukáš Večeřa), Pavel Bartošek, Pavel Kolář, David Podlas - Lukáš Winkler (86. Jiří Hába), Jan Vojtášek (64. Radim Jurčík), Dominik Vondráček (67. Martin Bursík), Libor Machač - Lukáš Srnec (63. ŽK; 77. Roman Šubík), Robin Holomek

Na střídání připraveni: Filip Kočenda

Úvod utkání patřil domácím, kteří aktivní hrou donutili soupeře hned dvakrát chybovat. Poprvé rozvlnil síť Dominik Vondráček, když si při rohovém kopu počíhal na zadní tyči a ranou z první otevřel skóre 1:0. Druhý zásah přidal tentýž hráč o několik minut později, když se mu podařílo z dálky přelobovat gólmana stojícího na penaltovém puntíku 2:0. Hosté si s nepříznivého průběhu nedělali těžkou hlavu a postupným napadáním si vytvořili územní převahu. V obraně kraloval obrovitý Zvoníček a jistou hrou na jeden dotek držel domácí útočníky v šachu. Odměnou za aktivní hru jim bylo snížení po rohovém kopu, když nikým neatakovaný hráč hostů poslal hlavou míč za Poláškova záda 2:1.

Do druhého poločasu vstoupili domácí značně rozpačitě a jakoby zahaleni stínem vývoje posledních utkání bojácně čekali na hranici velkého vápna a dali tak prostor hostům ke zvratu vývoje utkání. 47. minuta přinesla vyrovnávací branku hostů a od tohoto okamžiku již bylo na hraci ploše pouze jedno mužstvo. Domácím vázla rozehrávka  a každý pokus o rychlý protiútok byl zastaven razantním odkopem zpět na vlastní polovinu. Další vývoj utkání opět patří do kategorie NO COMMENT, hosté do konce utkání ještě 3x skórovali a  po zásluze si z Topolné odváží všechny body za vítězství 2:5. Mladý tým dorostu tak ve svém boji o udržení v soutěži stále čeká na ony potřebné body. Překvapit mohou tuto neděli 22.10.2017 od 10:00 hodin na hřišti favorizovaného Uherského Brodu.