Víkendové zápasy 10. 9. 2017

TJ Topolná - 1. FC Slovácko dívky "B" 3:6

Branky:

Sestava: Filip Bernatík - Viktor Žiška, Tomáš Polášek, Stanislav Gajdošík, Karel Horák, Martin Večeřa, David Hrbáček, Adam Chmelík, Tomáš Cahel, Filip Hejda, Petr Večeřa, Lukáš Foltýn

V dnešním dramatickém utkání jsme chvíli drželi vyrovnaný stav 3:3. Bohužel jsme v následujících minutách obdrželi tři branky, které nakonec dnešní zápas rozhodly. Přesto patří všem hráčům za předvedený výkon pochvala, hattrickem se blýskl Kája Horák a několika výbornými zákroky v brance Filip Bernatík.

JISKRA Staré Město "B" - TJ Topolná 16:2 (8:0)

Branky: Karel Horák 2

Sestava: Filip Bernatík - Tomáš Polášek, Stanislav Gajdošík, Karel Horák, Martin Večeřa, David Hrbáček, Adam Chmelík, Tomáš Cahel, Filip Hejda, Petr Večeřa, Lukáš Foltýn

Proti nejsilnějšímu týmu v soutěži se nám navzdory veškeré naší snaze a bojovnosti nepodařilo uhrát přijatelnější výsledek. V dalších zápasech nás čekají již hratelnější soupeři a věříme, že se nám podaří vstřelit vice branek a zabodovat. Třeba už tento čtvrtek na domácím hřišti proti Mařaticím!

TJ Bílovice - TJ Topolná 1:8 (0:3)

Branky: Pavel Havlík 2, Alexandr Oliva 2, Martin Berecka, Matyáš Kedra, Svatopluk Solecký, Radim Podlas

Sestava: Vít Janošek - Svatopluk Solecký, Filip Malina, Martin Berecka, Petr Úlehla - Viliam Machač, Alexandr Oliva, Pavel Havlík, Ondřej Blaho - Martin Lhotský, Radim Podlas

Na střídání připraveni: Matyáš Kedra, František Kočenda

SK Baťov 1930 - TJ FS Napajedla 3:3 (1:2) 4:5 PK

Branky: Dominik Vondráček 2, Pavel Kolář

Sestava: Lukáš Polášek - Jakub Viceník, Pavel Bartošek, Pavel Kolář, Jan Belej (55. Lukáš Večeřa) - David Podlas, Dominik Vondráček, Martin Bursík, Radim Jurčík - Lukáš Winkler, Lukáš Srnec (84. Jiří Hába)

Na střídání připraveni: Filip Kočenda

Tak jako vždy slibovalo utkání se sousedním Baťovem boj o každý centimetr na hřišti a nejinak tomu bylo i tuto sobotu. Utkání od samého začátku nepřekypovalo fotbalovou krásou, ale bojovností a nasazením. Navzdory tomu, že jsme byli v úvodu více na míči než soupeř, byli jsme to právě my, kdo se dopustil prvního zaváhání, když nikým nepokrytý hráč soupeře pohodlně dorazil Poláškem vyražený míč 1:0. Naštěstí jsme se rychle otřepali a dokázali jsme srovnat zásluhou dalekonosné střely kapitána Vondráčka 1:1. O několik minut později zvýšil na 1:2 v náš prospěch Kolář, který při rohovém kopu využil své výšky.

Jen několik minut po poločase si sebevědomě vyšlápl do pokutového území domácích opět Vondráček a své sólo s přehledem proměnil 1:3. V tuto chvíli jsme již pomýšleli na plný bodový zisk, bohužel během několika minut se naše naděje rozplynuly v záplavě vlastních chyb, které soupeř dokázal využít. V té první se nám nepodařilo vykopnout jednoduchý míč z vlastního pokutového území, a místo dlouhého nákopu přišla téměř milimetrová přihrávka na kopačku soupeře 2:3. V té druhé si náš krajní obránce počínal při bránění velmi naivně, střílený míč nepochopitelně prošel skrze skrumáž našich hráčů a opět nikým nepokrytý útočník soupeře upravil na 3:3. O výsledku utkání rozhodl penaltový rozstřel, ze kterého jsme vyšli jako vítězové a tak si i možná nezaslouženě odvážíme z Baťova pro nás cenné 2 body. K dalšímu utkání nastoupíme v neděli 17.9.2017 od 12:30 hodin na domácím hřišti v Topolné proti Slavičínu.

TJ Sokol Slavkov - TJ Topolná 1:2 (1:2)

Branky: Jan Foltýn, Adam Lapčík

Sestava: Daniel Mráz - Radek Vašťák, Adam Válek, Daniel Zelinka, Jiří Mikoška - Marian Mikulka (70. Tomáš Jurčík), Pavel Hoferek, Petr Haša, Foltýn Jakub - Adam Lapčík (84. ŽK; 87. Přemysl Vašek), Foltýn Jan

přípravka:

Havřice - Topolná