logotj2

Víkendové zápasy 4. 6. 2017

Přípravka:

TJ Sokol Mistřice - TJ Topolná 1:7 (1:3)

Branky: Alexandr Oliva 5, David Mikulka, Filip Hejda

Sestava: František Kočenda, Petr Úlehla, Viktor Žiška, Stanislav Gajdošík, Karel Horák, David Mikulka, Radim Podlas, Alexandr Oliva, Martin Večeřa, Tomáš Cahel, Petr Večeřa, Filip Hejda, David Hrbáček, Lukáš Foltýn


Žáci:

TJ Topolná - TJ Osvětimany 5:1 (1:1)

Branky: Martin Lhotský 3, Lukáš Winkler, Jakub Viceník

Sestava: Filip Kočenda - Vít Janošek, Jakub Viceník, Filip Malina, Jakub Mikoláš - Jiří Hába, Martin Bursík, Martin Berecka, Viliam Machač - Martin Lhotský, Lukáš Winkler

Na střídání připraveni: Ondřej Blaho, Matyáš Kedra, Vít Gajdošík

 

Dorost:

TJ FS Napajedla - Brumov 1:4 (0:2)

Branky: David Mikšaník

Sestava: Lukáš Polášek - Pavel Kolář, Miroslav Holomek, Jiří Mikoška (46. Robin Holomek), Tomáš Jurčík (74. Jan Belej) - Karel Bajaja, Adam Lapčík, David Mikšaník, Tomáš Bláha (70. David Podlas)- David Brauner, Jan Zlámal (66. Lukáš Srnec)

Na střídání připraveni:

 

     Po skvělé šňůře našich dorostenců, kdy se jim dařilo obrat o body favorizované soupeře z horní části tabulky, přijel do Napajedel vedoucí tým Krajského přeboru dorostu Brumov. Tentokrát bylo ale od prvních minut jasné, že Brumov tuto příčku nedrží náhodou. Hosté byli od počátku lepším týmem a domácí se jen těžko dostávali k míči. Již ve 3. minutě svítilo na ukazateli skóre 0:1 pro hosty, kdy se po nedůrazném odkopu domácích dostal míč přímo na kopačku soupeře a ten se technickou střelou na zadní tyč z hranice velkého pokutového území nemýlil. Tato rychlá branka vnesla do hry Brumova ještě větší klid, naopak domácím se nedařilo naprosto nic. Propadali ve středu hřiště a každý pokus o ohrožení brány byl ukončen razantním odkopem zpět na polovinu Napajedel či v náruči gólmana. Hosté spoléhali zejména na svého vytáhlého útočníka Vaculína, který když už se dostal k míči, tak byl od něj těžko oddělitelný. Svou herní pohodu potvrdil v 31. minutě, kdy zakončil svou individuální akci z levé strany střelou podél Poláška 0:2. Do konce poločasu si domácí nedokázali vytvořit větší šanci, naopak hosté ještě několikrát prověřili Poláškovu pozornost, ale ani jeden z jejich pokusů naštěstí pro domácí neměl potřebné parametry.

 

     Začátek druhého poločasu se nesl v duchu toho prvního a domácím se stále nedařilo usadit se na delší dobu na polovině soupeře. Jediným kdo byl schopen na soupeře přitlačit a nabourat jeho rozehrávku byl střídající Robin Holomek. Jiskra naděje přišla pro domácí v 60. minutě, kdy byl nařízen pokutový kop za hru rukou v pokutovém území. Míč si sebevědomě postavil Zlámal, avšak jeho „střelu“ do středu brány gólman bez větších problémů zneškodnil. Domácím se i přes dosavadní mizérii podařilo v 63. minutě snížit zásluhou Mikšaníka, který rozvlnil síť krásnou střelou z hranice velkého pokutového území. Toto hosty nijak nevyvedlo z míry, o tři minuty později vlétli do rozhozené domácí obrany a po rychlé kombinační akci navýšili své vedení opět na rozdíl dvou branek 1:3. Domácí se do konce utkání sice snažili ještě něco udělat, bohužel v každém případě narazili na koncentrovanou obranu Brumova. V 82. minutě se domácí dopustili ztráty míče ve středu hřiště, hosté si 2x rychle vyměnili míč, přihrávkou za obranu vyslali svého útočníka do samostatného úniku a ten jej chladnokrevně proměnil 1:4. Do konce utkání se již stav neměnil a tak si Brumov po zásluze odváží z Napajedel všechny body a potvrzuje roli favorita soutěže. Poslední utkání na hřišti soupeře sehraje dorost v sobotu  10.6.2017 od 14:00 hodin v Luhačovicích.

 

Muži:

TJ Topolná - TJ Sušice 3:1 (0:1)

Branky: Adam Válek 2, Jakub Foltýn

Sestava: Lukáš Polášek - Aleš Elfmark (42. Radek Vašťák), Pavel Gajdošík (15. ŽK, 27. Marek Stuchlík), Aleš Pavlica, Jiří Mikoška - Jakub Foltýn (87. Marian Mikulka), Pavel Hoferek (81. Pavel Dohnal), Daniel Zelinka, Adam Lapčík - Jan Foltýn (88. Tomáš Jurčík), Adam Válek (54. ŽK)

Na střídání připraveni:

 

Aktuálně

Muži:

přátelský zápas

Topolná - Nedakonice

sobota 22. 2. v 14:00

umělka Napajedla

Tabulka Muži

1 O. N. Ves 13 48:16 33
2 Vlčnov 13 34:12 32
3 Topolná 13 46:15 31
4 Prakšice 12 35:26 22
5 Drslavice 13 23:24 21
6 Jarošov 13 40:24 20
7 Nezdenice 13 29:31 20
8 Březová 13 30:26 19
9 Záhorovice 13 25:37 16
10 Strání B 13 27:31 12
11 Polešovice 12 24:40 10
12 Kněžpole 12 16:38 6
13 Huštěnovice 12 11:34 6
14 Bílovice 13 12:46 6

top scores

1.

Foltýn Jan
16

2.

Foltýn Jakub 6

3.

Belej Jan 5
3. Lapčík Adam 5
3. Hoferek Jaroslav 5
4. Kamočai Lukáš 4

4.

Haša Petr 4
5. Dohnal David 2
5. Dedík Jakub 2

6.

Zelinka Daniel 1

Diskuse

Návštěvníci

TOPlist