logotj2

Víkendové zápasy 7. 5. 2017

Přípravka:

TJ Topolná - TJ Mařatice-Východ 6:5 (2:5)

Branky: Alexandr Oliva 4, Petr Úlehla 2

Sestava: František Kočenda, Petr Úlehla, Viktor Žiška, Stanislav Gajdošík, Karel Horák, David Mikulka, Radim Podlas, Alexandr Oliva, Martin Večeřa, Tomáš Cahel, Petr Večeřa, Filip Hejda, David Hrbáček, Lukáš Foltýn


Žáci:

TJ Topolná - SFK Břestek 0:3 (0:1)

Branky:

Sestava: Filip Kočenda - Šimon Pekař, Martin Berecka, Jiří Hába, Jakub Mikoláš - Matyáš Kedra, Lukáš Winkler, Martin Lhotský, Viliam Machač - Oliva Alexandr, Vít Janošek

Na střídání připraveni: Vít Gajdošík, Ondřej Blaho, Petr Úlehla, Radim Podlas

 

Dorost:

TJ FS Napajedla - SK Louky 2:0 (1:0)

Branky: Adam Lapčík, Miroslav Holomek

Sestava: Lukáš Polášek - David Podlas (65. Radim Jurčík), Jiří Mikoška, Pavel Kolář, Tomáš Jurčík (81.  Pavel Bartošek) - Karel Bajaja (60. ŽK), Adam Lapčík, Miroslav Holomek, Lukáš Srnec - David Brauner, Robin Holomek (71. Jan Belej)

 

     Dorost nastoupil na domácí půdě v Topolné proti Loukám, a ač se jednalo o soupeře ze spodních pater tabulky, tak samotný průběh utkání tomuto faktu vůbec neodpovídal. Louky hrají moderní kombinační fotbal a bylo jasné, že pokud chtějí být Napajedelští úspěšní, musí hrát ze zajištěné obrany a technicky dobře vybaveného soupeře vysoko napadat. Začátek utkání se nesl v duchu vzájemného oťukávání a hra se odehrávala zejména v prostoru mezi šestnáctkami. Hosté se snažili rychlou kombinací rozhodit domácí obranu, ta však byla vždy pozorná a nedopustila žádné ohrožení Poláškovy svatyně. Domácí naopak spoléhali na nakopávané míče na své hbité útočné duo Brauner, Srnec. Po půlhodině hry neměl ani jeden ze soupeřů 100% šanci a jakoby se herní projev obou mužstev prohodil. Domácí začali více kombinovat a hosté naopak více nakopávat, to se projevilo jako špatná strategie, protože do stoperské dvojice se vrátil po roční pauze zaviněné zraněním kolena Pavel Kolář a se svými 192 centimetry zkušeně likvidoval jeden nákop za druhým „Kolářova ONE MAN SHOW“. Kombinace domácích přinesla ovoce ve 40. minutě, kdy se postupně dostali až k rohovému praporku hostů. Z následného autového vhazování se dostal míč k A. Lapčíkovi, ten se mrštně obtočil kolem svého strážce a ranou k tyči poslal domácí do vedení. Hosté na toto nestihli do konce poločasu odpovědět, a tak se šlo do šaten za stavu 1:0 pro domácí.

 

     Ve druhém poločase se na hrací ploše lehce přitvrdilo a výsledkem toho bylo množství standartních situací na obou stranách. Co se týče standartních situací hostů, tak když už prošel míč za záda Koláře, byl na brankové čáře připraven výborný Polášek, který v těžkých chvílích svůj tým vždy podržel. V 55. minutě byl nedovoleně zastaven pronikající R. Holomek na hranici velkého vápna, k exekuci přímého kopu se postavil T. Jurčík, jehož tvrdý projektil orazítkoval břevno a z následné dorážky se hlavou prosadil sváteční střelec M. Holomek 2:0. Od tohoto okamžiku vrhli hosté všechny síly do útoku a několikrát se jim podařilo zvednout domácí diváky ze sedadel. Tentokrát stálo štěstí na straně Napajedel a také díky zlepšené hře v obranné fázi domácích se skóre již do konce utkání neměnilo. Tečku za utkáním udělali přece jen domácí, kdy se z ojedinělého brejku dostal do zakončení D. Brauner a střelou z dálky napálil pouze tyč brány hostů. K dalšímu soutěžnímu utkání nastoupí dorost v sobotu 13. 5. 2017 od 10:00 hod ve Slušovicích.

 

Muži:

TJ Topolná - TJ Tatran Havřice 3:5 (1:3)

Branky: Pavel Dohnal 2, Jan Foltýn

Sestava: Lukáš Polášek - Radek Vašťák (90. ŽK), Adam Válek, Jiří Mikoška, Daniel Zelinka - Jakub Foltýn, Ondřej Hoferek (60. Stuchlík Marek (70. ŽK)), Pavel Hoferek, Marian Mikulka (46. Adam Lapčík) - Jan Foltýn Pavel Dohnal

Na střídání připraveni: Tomáš Jurčík

 

Aktuálně

Přípravka:
Mařatice "B" - Topolná
sobota 26. 9. v 13:30
hřiště Mařatice
 
Mladší žáci:
Huštěnovice - Topolná
úterý 22. 9. v 17:00
hřiště Huštěnovice
 
Ostrožská Lhota - Topolná
pátek 25. 9. v 17:00
hřiště Ostrožská Lhota
 
Starší žáci:
Mistřice - Topolná
neděle 27. 9. v 13:30
hřiště Mistřice
 
Dorost:
Hluk - Napajedla
sobota 26. 9. v 12:30
hřiště Hluk
 
Muži:
Ostrožská Nová Ves - Topolná
sobota 26. 9. v 15:30
hřiště Ostrožská Nová Ves

Tabulka Muži

1 Ořechov 6 22:12 18
2 Malenovice 6 17:12 14
3 Zdounky 6 12:9 11
4 Staré Město 5 17:6 10
5 FC Slovácko C 6 13:8 10
6 Slavkov 6 17:8 9
7 O. N. Ves 6 13:11 9
8 Uh. Ostroh 6 13:15 8
9 Tlumačov 6 10:12 7
10 Topolná 6 13:18 6
11 Morkovice B 6 8:19 6
12 Velký Ořechov 6 12:24 6
13 Jankovice 6 6:20 5
14 Vlčnov 5 10:9 4

top scores

1. Foltýn Jan
4
2. Lapčík Adam 3
2. Srnec Lukáš 3
3. Haša Petr 2
4. Hoferek Jaroslav 1
4. Foltýn Jakub 1

Návštěvníci

TOPlist