Branky: Martin Berecka 2, Martin Lhotský

Sestava: Filip Kočenda - Filip Malina, Jakub Viceník, Martin Berecka, Janošek Vít - Matyáš Kedra, Jiří Hába, Martin Lhotský, Viliam Machač - Pavel Havlík, Lukáš Winkler

Na střídání připraveni: Vít Gajdošík, Radim Podlas, Ondřej Blaho, František Kočenda

Rožnov pod Radhoštěm – FS Napajedla 0:1 (0:0)

Branky: Karel Bajaja

Sestava: Lukáš polášek, Jiří Mikoška, Miroslav Holomek (93. ŽK), Radim Jurčík (81. ŽK), Tomáš Jurčík (23. Karel Bajaja), Tomáš Bláha, David Mikšaník, Adam Lapčík, Robin Holomek (74. Lukáš Srnec), Jan Zlámal, David Brauner

Na střídání připraveni: David Podlas, Pavel Bartošek

Dorost nastoupil k dalšímu mistrovskému utkání opět na půdě soupeře, konkrétně v Rožnově pod Radhoštěm. Utkání začalo náporem hráčů Napajedel, kteří jakoby si vzali ponaučení z předešlého kola a tentokrát to byli oni, kdo určoval tempo hry hned od úvodního hvizdu. Úvodní tlak vyústil v sérii rohových kopů, ze kterých se 2x dostal do slibného zakončení M. Holomek. V prvním případě domácímu branaři vypadl míč z rukavic a následná dorážka na brankové čáře k údivu všech skončila vysoko nad a asi o 2 minuty později, tentýž hráč hlavičkoval opět mimo tři tyče domácí brány. Do konce poločasu si hosté vypracovali ještě několik slibných šancí, ale žádná ze střel Braunera, Mikšaníka ani Lapčíka neměla dostatečné parametry a tak se šlo do kabin za nerozhodného stavu 0:0.

Do druhého poločasu vstoupili aktivněji naopak domácí, avšak veškeré jejich snažení vždy ztroskotalo na tentokrát koncentrované obraně Napajedel. Zlomový okamžik utkání nastal v 53. minutě, kdy si vzal míč agilně hrající K. Bajaja a svůj slalom skrze dva obránce zakončil střelou na zadní tyč 0:1. O několik minut později se do akrobatického zakončení dostal T. Bláha, kterého bravurním zákrokem vychytal domácí gólman. V závěru zápasu všem na lavičce Napajedel hned 3x ztuhla krev v žilách. První samostatný nájezd zlikvidoval zkušeně L. Polášek, o několik minut později vyhlavičkoval míč z brankové čáry R. Jurčík a v nastaveném čase si dva metry před pokutovým území tvrdě vyšlápl na domácího útočníka M. Holomek a mohl být rád za žlutou kartu. Poslední střela ze standartní situace domácích jen těsně minula tyč Poláškovy brány a tak si po infarktovém závěru odváží Napajedla své první jarní body. K dalšímu mistrovskému utkání nastoupí dorost tentokrát na domácím hřišti v Topolné, v neděli 9.4.2017 od 12:30 hod proti Bojkovicím.