TJ FS Napajedla dorost – TJ Sokol Částkov (muži III.A) 5:3 (3:0)

Branky: David Brauner 2, Karel Bajaja 2, Tomáš Bláha 1

Sestava: Lukáš Polášek, Miroslav Holomek, Jiří Mikoška, Tomáš Jurčík, David Podlas, Tomáš Bláha, Adam Lapčík, David Mikšaník, Robin Holomek, Karel Bajaja, David Brauner.

Na střídání připraveni: Pavel Bartošek, Lukáš Srnec, Libor Machač

Na umělou trávu do Napajedel zavítal Sokol Částkov a bylo se na co dívat. Domácí začali utkání s větrem v zádech, a to se odrazilo na průběhu poločasu, kdy si kluci s přehledem vypracovali tříbrankový náskok. Domácí měli celý poločas více ze hry a soupeře pouštěli na svou polovinu jen zřídka. Naopak druhý poločas patřil Částkovu, který s větrem v zádech zamkl domácí na jejich polovině. V prvních minutách druhého poločasu kluci přistupovali k soupeři se zbytečným respektem a chvílemi bránili až v šesti lidech. Tak jako domácí v prvním poločase využili větru v zádech, tak i Částkov nezůstal pozadu a 2x rychle udeřil. Toto naštěstí probudilo naše brejkové útočníky Braunera s Bajajou a ti společnými silami 2x rozvlnili síť soupeřovy brány. Utkání zakončila krásná akce soupeře, kdy jeho hráči doslova vyšachovali domácí obranu a upravili konečný výsledek na 5:3. K dalšímu přípravnému utkání nastoupíme v sobotu 11.3.2017 od 14:00 hod. na umělé trávě v Napajedlích proti dorostu TJ Sokol Kněžpole.

TJ TopolnáTJ Sokol Jankovice 3:3 (2:2)

Branky: Daniel Zelinka 3

Sestava: Lukáš Polášek (46. Tomáš Rosík), Radek Vašťák, Jaroslav Hoferek, Adam Válek, Jiří Mikoška, Tomáš Jurčík, Adam Lapčík, Daniel Zelinka, Miroslav Foltýn, Jan Foltýn, Jakub Foltýn