logotj2

Víkendové zápasy 19.6.2016 - dvojitý postup

Dorost:

FS Napajedla - Vlachovice 4:2 (0:0)

Střelci: Mráz, Brauner, Holomek R., Jurčík T.

Sestava: Polášek (85. Janošek) - Mikoška, Holomek M., Vodák, Zlámal - Bláha, Mikšaník, Lapčík (46. Jurčík T.), Mráz - Brauner, Holomek R. (70. Belej)

 

Tímto zápasem dorost ukončil vítězné tažení a jejich odměnou je postup do krajského přeboru.

 

 DružstvoZáp.+0-SkóreBodyPenalty +Penalty -
1 Napajedla 24 23 0 1 115:21 68 1 0
2 Slavičín 24 17 0 7 113:34 52 0 1
3 Hulín 24 16 0 8 133:57 49 0 1
4 Val. Klobouky 24 15 0 9 92:51 45 2 2
5 Vlachovice 24 15 0 9 49:48 42 5 2
6 Bylnice 24 14 0 10 59:47 42 1 1
7 Újezd 24 12 0 12 85:63 35 2 1
8 Mladcová 24 10 0 14 86:102 33 0 3
9 Lidečko 24 11 0 13 70:79 30 4 1
10 Vel. Karlovice 24 9 0 15 27:59 30 0 3
11 Val. Polanka 24 8 0 16 53:102 22 3 1
12 Ratiboř 24 6 0 18 50:89 19 1 2
13 Provodov 24 0 0 24 16:196 1 0 1

 

 

Muži:

TJ Topolná - Babice 5:2 (4:1)

Střelci: Foltýn Jan 4, Hoferek J.

Sestava: Rosík - Vašťák, Válek, Pavlica (57. Mikulka M.), Ostrožík (82. Rozsypálek) - Hoferek P. (80. Gabrhelík), Hoferek J., Hoferek O., Foltýn Jakub - Lapčík (50. Zelinka D.), Foltýn Jan (70. Stuchlík Mil.)

 

I muži po zápase slaví postup a to do okresního přeboru.

 

 DružstvoZáp.+0-SkóreBody
1 Topolná 22 17 3 2 81:35 54
2 Kněžpole 22 16 4 2 76:26 52
3 Babice 22 12 4 6 58:43 40
4 Huštěnovice 22 11 4 7 48:53 37
5 Kostelany 22 11 3 8 62:58 36
6 Košíky 22 10 3 9 61:53 33
7 Traplice 22 9 3 10 47:53 30
8 Částkov 22 7 3 12 47:65 24
9 Polešovice 22 7 2 13 61:69 23
10 Mařatice 22 6 2 14 23:62 20
11 Popovice 22 6 0 16 47:67 18
12 Mistřice 22 4 1 17 29:56 13

Aktuálně

Tabulka Muži

1 Jankovice 13 30:11 30
2 Slavkov 13 39:15 27
3 Strání B 13 26:16 23
4 O. N. Ves 13 31:18 22
5 Březová 13 20:24 22
6 Jarošov 13 29:20 18
7 Nezdenice 13 30:23 18
8 Topolná 13 22:24 18
9 Bánov 13 23:29 17
10 Ostr. Lhota 13 22:33 16
11 Bílovice 13 23:35 16
12 Polešovice 13 21:34 10
13 Vlčnov 13 22:39 9
14 Horní Němčí 13 16:33 9

top scores

1. Haša Petr
6
2. Foltýn Jan 5
3. Kamočai Lukáš 3

3.

Válek Adam 3

3.

Zelinka Daniel 3

4.

Mráz Daniel 2

5.

Hoferek Pavel 1

5.

Foltýn Jakub 1

5.

Přemysl Vašek 1

Diskuse

Návštěvníci

TOPlist