Přátelské víkendové utkání TJ Topolná 8. 3. 2015

Topolná - Stříbrnice 6:3 (2:0)
Branky: Válek 2, Hoferek J. 2, Hoferek O., Stuchlík Mar,

Sestava: Rosík - Rozsypálek, Gabrhelík, Stuchlík Mil., Vašťák - Mikulka, Hoferek J., Hoferek O., Kašný - Válek, Stuchlík Mar.

Střídali: Blaho, Zelinka, Jurčík, Huňka

V první půlhodině utkání jsme si vytvořili jen mírnou územní převahu, když se nám nedařilo kombinací dostat do blízkosti brány Stříbrnic. Soupeř se pokoušel hlavně o rychlé protiútoky, které se naší obraně dařilo likvidovat. Výsledkem naší snahy bylo několik rohových kopů. Ve 30. minutě se po jednom z nich prosadil hlavou Jarda Hoferek. Těsně před přestávkou zahrával Jarda Hoferek přímý kop z pravé strany hřiště a povedeným centrem našel Ondru Hoferka, který opět hlavou zvýšil na 2:0.

Začátek druhého poločasu sice patřil po herní stránce nám, ale z gólu se radoval soupeř, který využil špatné přihrávky v naší obraně a snížil na 2:1. Po několika minutách se po dlouhém výkopu našeho brankáře a nedorozumění soupeřovy obrany dostal sám před brankáře  Adam Válek a zvyšoval na 3:1. V této fázi zápasu už jsme soupeře, který neměl hráče na střídání jasně přehrávali. Pěknou akci předvedla dvojice Jarda Hoferek Adam Válek. Prvně jmenovaný přihrávkou mezi obránce do křídla uvolnil Adama Válka, který využil své rychlosti, dostal se za obranu a přihrávkou pod sebe našel Jardu Hoferka, který vsítil svůj druhý gól. Po jedné z mála akci Stříbrnic zahrál v pokutovém území rukou Miloš Stuchlík a soupeř z nařízené penalty korigoval na 4:2. Další gólovou situaci vymyslel agilní Jarda Hoferek, který vyslal kolmici za obranu na Adama Válka, který i přes nepřesné zpracování dokázal zvýšit na 5:2. Slabší chvilku si vybral taky náš brankář, který podcenil lehký centr a soupeř do prázdné brány snižoval na 5:3. Po další povedené kombinaci z pravé strany po ose Hoferek, Mikulka, Válek uzavřel skóre utkání na konečných 6:3 Marek Stuchlík.