TJ Bílovice - TJ Topolná 5:2 (2:1)

Střelci: Karmazín 2

Sestava: Kloček K. - Pavlica A., Viceník R., Ostrožík D., Hoferek O. - Hoferek J., Mikulka M., Polášek R. Kašný D. - Válek A., Karmazín P.

Střídali: Blaho C., Fišer P., Bartošek J.

Domácí začali velmi dobře, když hned ve 3. minutě hlavičkoval domácí hráč přes hostujícího obránce a nedal Kločkovi zblízka šanci. Poté se hra vyrovnala. Více ze hry měla Topolná, která srovnala po rohovém kopu pěknou hlavičkou Karmazína. Když už obě mužstva čekala, kdy rozhodčí Bednář zapíská poločas, tak domácí hráč vystřelil z 30metrů a překonal vyběhlého Kločka 2:1. Začátek druhé půle se hostům vůbec nepovedl, kdy po 7minutách hry inkasovali 2 góly a bylo prakticky o výsledku rozhodnuto. Pak jen svojí druhou brankou kosmeticky upravil výsledek na 5:2 Karmazín. Domácí splnili roli favorita a za druhý poločas si zasloužili vyhrát.

Dorost

1. FC Valašský - FS Napajedla 10:0

Střelci:

Sestava FS Napajedla:

Střídali:

Žáci

TJ Sokol Újezdec-Těšov - TJ Topolná 1:2 (0:1)

Střelci: Mráz 2

Sestava: Szkibik - Belej, Jurčík T., Dohnal, Jurčík R., Večeřa D., Lapčík, Viceník, Kučera, Mráz, Bartošek

Střídali: Večeřa L.

V neděli dopoledne se v Újezdci hrálo za vydatného deště, který měl vliv na kvalitu hry. Od začátku jsme se snažili rychle přenášet hru na našeho hrotového hráče, který se pokoušel na mokrém terénu o samostatné průniky do pokutového území. Soupeř byl na tento styl hry připravený a zdvojováním a včasným napadáním se mu zpočátku dařilo naše pokusy eliminovat. Po několika marných pokusech se Danu Mrázovi podařilo uniknout obraně a řítil se sám na brankáře, který ho však vychytal. Na druhé straně se domácí dostávaly do šancí hlavně po dlouhých výkopech brankáře a po standartních situacích. Další velkou šanci měl Dan Mráz, když po průniku Adama Lapčíka po levé straně a centru před bránu nedokázal těžký míč uklidit do brány. Úsilí a převaha našeho týmu byla korunována ve 25. minutě, kdy se po dalším průniku do velkého vápna trefil levou nohou k tyči Dan Mráz. Po tomto gólu jsme se více zatáhli do obrany a vyčkávali na brejkové příležitosti.
Do druhého poločasu vstoupili domácí se snahou o vyrovnání. Nakopávali dlouhé míče na své útočníky, což na mokrém terénu způsobovalo naší obraně potíže. Po jednom takovém míči se podařilo domácímu útočníkovi dostat za záda naší obrany a přehodit vybíhajícího brankáře a srovnat na 1:1. Po tomto gólu jsme převzali iniciativu opět my. V prostřední části druhé půle jsme zahrávali několik nebezpečných rohů Adamem Lapčíkem. Po jednom z těchto rohů byl blízko vedoucí brance David Večeřa, který hlavou trefil místo, kde stál domácí brankář. Z dalšího rohu už jsme byli úspěšní, když se po náběhu trefil hlavou opět Dan Mráz. Po této brance se opakoval scénář prvního poločasu, kdy jsme se zatáhli a soupeř se naopak pokoušel o vyrovnání. Po jednom z přímých kopů soupeře míč směřující do naší brány zastavil na brankové čáře Dan Mráz. V závěru utkání už jsme soupeře do vážnějších šancí nepustili a taktickou hrou jsme utkání dovedli do úspěšného konce.
Pochvalu zaslouží celý tým za bojovnost, z individuálních výkonů lze vyzdvihnout střelce dvou gólů Dana Mráze.