logotj2

Podzim 2004

 
19.6. 2004         TJ Topolná - Kostelany  4 : 3  (3 : 3)
sestava - Sklenář -Mašlan, Viceník,  Stašek,Blaho,- Kurtanský, Pavelec, Berecka,- Dohnal, Pavlica, Doležal I
střídali:
Nagy,Gajdošík,
branky:Dohnal 4,
Ž.K: Blaho
trenér:
Zápas ve kterém šlo o umístnění v horní polovině tabulky zvládli lépe naši borci i když s určitými problémy.Hrálo se více útočně proto padlo tolik branekna každé  straně, hodně tomu napomohl taky terén (pršelo celý zápas) na němž byl míč nevyzpytatelný.Našihráči svou vůlí po výhře a střeleckou potencí P. Dohnala strhli  vítězství na svou stranuNebýt tuto celou sezonu několika zbytečných zaváhání v domácím prostředí, mohli jsme v konečném účtování bojovat o první místo.
rozhodčí:Řihák
 
žáci :      Topolná  -  Kudlovice    2  :  1
          
branky:
          dorost:   Topolná   - Kostelany    1  :  2
          branky:

 

12.6. 2004         O.N.Ves  -  TJ Topolná  3 : 1  (1 : 0)
sestava - Sklenář - Mašlan, Viceník,Berecka, Blaho,- Hoferek, Pavelec, Gajdošík, - Nagy, Dohnal, Doležal,
střídali:
Plšek
branky:Hoferek,
Ž.K: 
trenér:
Naše mužstvo které nastoupilo bez několika hráčů základní sestavy,drželo s domácími krok celý poločas a nebýt zaváhání obrany skončila by první půle bez branek.Po přestávce fotbalovější domácí zužitkovali svou převahu a vsítili další dva góly.Nám se jen podařilo snížit gólem nadějného dorostence J.Hoferka když si vychutnal domácího gólmana a obloučkem doslova "zavěsil" míč do levého horního růžku.
rozhodčí:
Koudelíkžáci:     Březolupy   -   Topolná   0 : 0
         branky:
         dorost:  Březolupy   -   Topolná  1 : 6
         branky:

6.6. 2004         TJ Topolná - Částkov   1 : 5  (0 : 1)
sestava - Sklenář - Viceník, Pavlica, Stašek,Blaho,- Polášek, Pavelec, Berecka,- Dohnal, Kurtanský, Gajdošík,
střídali:
Mašlan, Plšek, Nagy,
branky:Pavlica
Ž.K: 
trenér:
Trapný výkon našeho mužstva - ostuda !!!!!!
rozhodčí:
Bartoň
 fotožáci :    Topolná  -  Kudlovice    8  :  0
          
střelci: Malíková 3, Bartoš 2, Hrdina 2, Škára, 
           foto 

 

30.5. 2004         Huštěnovice -  TJ Topolná  1 : 4  (1 : 3)
sestava - Plšek - Mikoláš, Pavlica, Stašek, Blaho,- Polášek, Pavelec, Berecka, - Kurtanský, Gajdošík, Dohnal,
střídali:
Mašlan,Nagy,
branky:Polášek 2,Pavelec,Dohnal,
Ž.K: Pavelec,Mašlan,
trenér:
Domácí hráči pod představou minulých vítězství podcenilo naše mužstvo,které předem pasovalo do role poražených. Branka  již v 7. minutě do naší sítě je utvrdila v jejich předpokladuZ míry je vyvedlo brzké vyrovnání a další dvě branky je rozhodili a my  jsme  celý poločas  kontrolovali  a  nepřipustili k vážnější akciDruhý poločasměli domácí optickou  převahu,ale my svou disciplinovanou kolektivní hrou založenou na důrazné obraně,výborném výkonu brankáře (Plšek) a brejkových akcích dělali soupeřovi velké problémy které jsme v závěru korunovali čtvrtým gólem.
rozhodčí:
Katrňák
foto


dorost: Boršice  -  Topolná  1 : 0
           žáci :   Huštěnovice  -  Topolná  0  :  0


 

23.5. 2004           TJ Topolná - Mistřice  5 : 3  (3:0)
sestava - Sklenář -Mašlan, Pavlica, Kurtanský, Blaho,- Mikoláš, Pavelec,Hoferek, - Černuška, Polášek, Dohnal,
střídali:
Huňka,
branky:Polášek 2,Dohnal Černuška,Pavlica,
Ž.K: Mikoláš, 
trenér:
Zápas začali lépe hosté,několikrát ohrozili naší branku ale bez gólovéhoefektuPak  převzali iniciativu naši hráči a Mistřice zatlačili na jejich půli kde dokázali využít chyb v obraně a třikrát skórovat.Zbytek poločasu nepřipustili soupeře k vážnější akci.Po přestávce jsme nastupovali s přesvědčením snadného vítězství, které se udrží velmi snadno. Soupeř nás brzy vyvedl z omylu a několik málo minut mu stačilo k vyrovnání. To nás konečně probudilo a my jsme začali bojovat a hrát fotbal. Další dvě branky nás uklidnili a zápas dovedli do vítězného konce.                            V přestávce zápasu nám mladé dívky a ženy z Topolné oblečené ve fotbalových dresech předvedly rytmickou skladbu roztleskávaček.Jejich ladné pohyby nenechaly žádného diváka chladným. Ku škodě našeho mužstva , které se nechalo unést krásnými křivkami dívek a do druhé půle nastupovalo jako v transu. Až tři branky v naší síti je probralo do reality.Dík patří všem   kteří se podíleli na pěkném zpestření nedělního odpoledne.  
rozhodčí:Řihák.
foto:
foto 

16.5. 2004          TJ Bílovice -  TJ Topolná  3 : 1  (2:0)
sestava - Lapčík - Mikoláš, Pavlica, Stašek, Blaho,- Viceník, Pavelec,Berecka, - Kurtanský, Polášek, Dohnal,
střídali:
Mašlan,Nagy,Gajdošík,
branky:Gajdošík
Ž.K: Pavlica,Mikoláš,
trenér:
Sousedské derby bylo podbarveno emocemi a vyhecováno ke zbytečně tvrdé hře, která  se pohybovala na samé hraně záludnosti ke škodě fotbalu. Domácí motivovaní šancí na postup do vyšší třídy neponechali nic náhodě a od první minuty s velkým nasazením, důrazem bojovali o každý míč a do šaten odcházeli s dvoubrankovým náskokem.Po poločase přidali další a nám se podařilo jen výsledek zkorigovat jednou trefou do černého.Zaostali jsme za domácími hráči v nasazení,důrazu a chutí po vítězství.
rozhodčí:
Katrňák 

9.5. 2004           TJ Topolná - Popovice  5 : 2  (3:1)
sestava - Sklenář - Mikoláš, Pavlica, Stašek, Blaho,- Viceník, Pavelec,Berecka, - Kurtanský, Polášek, Dohnal,
střídali:
Mašlan, Nagy,
branky:Polášek 2,Dohnal 2, Stašek
Ž.K: Mikoláš, Stašek
trenér:
Soupeř z Popovice podřídil svou taktiku jedinému - vyhrát za každou cenu,poněvadž jeho postavení v tabulce není na jásání.Útok podporovaný zálohou,nakopávané míče před naší branku a zakončení jakýmkoli způsobemto byl způsob jak dobýt naší branku.Při vší snaze o útočný fotbal zapomínali na svoji obranu kterou nechávali hodně otevřenou, což jsme dokázali dokonale využít rychlými protiútoky.Více klidu při zakončení a mohla první půle skončit výraznějším vítězstvím pro naše mužstvo.(3 : 1) Po poločase se obraz hry nezměnil hosté se snažili útočit a my jsme stříleli góly. Naši hráči přidali ještě dva góly a bylo vymalováno,hosté snížili z penalty.Hrou jsme nenadchli doufám ,že výsledek uspokojil.
rozhodčí:HůlkaŽáci vyhráli turnaj v Kněžpoli  !!

Dne 8.května hráli mladší žáci turnaj v Kněžpoli
výsledky ve skupině:
Topolná - Mistřice 4:0
Topolná - Jarošov 1:0
skupinu vyhráli a postoupili do finále
Topolná - Bílovice 2:0     branky : Jenda Foltýn 2
nejlepší hráč turnaje se stal Jenda Foltýn

fotka vítězného mužstva

 

2.5. 2004            Přečkovice  - TJ Topolná    1 : 7  (0:3)
sestava - Sklenář-Mikoláš,Pavlica, Stašek,Blaho - Viceník, Pavelec,Gajdošík, Polášek,Dohnal, Nagy,
střídali:
Mikulka,Mašlan,
branky:Polášek 3,Pavelec, Viceník, Blaho,Dohnal,
Ž.K: 
trenér: 
Soupeř který se pohybuje na samém konci tabulky, je smířen se svým osudem a podle toho tak dopadl výsledek.I když někteří hráči domácího celku nám dělali problémy svoji aktivitou, byli to naší hráči kteří dali rychlé dva góly, které nás uklidnili.  Ovládli jsme  hru a nebýt nepřesností ve finální přihrávce mohlo být skóre výraznější.
rozhodčí:Lapčík.
 
foto


 

          dorost: Zlechov  -  Topolná  2 : 2
           branky: Černuška, Foltýn M            

 

30.4. 2004             Žitková  - TJ Topolná    2 : 2  (0:1)
sestava - Sklenář-Mikoláš,Pavlica, Stašek,Blaho - Viceník ,Polášek ,Berecka Pavelec,Dohnal,Kurtanský,
střídali:
Nagy,
branky:Dohnal 2,
Ž.K: Polášek,Stašek
trenér:
Naše první remiza byla podložena bezkrevným výkonem,spoustou chyb a malou bojovností celého mužstva.Soupeř byl velmi aktivní,důrazný v osobních soubojích a neobyčejně rychlý což nám dělalo velké problémy.Výsledek přijatelný ale výkon mužstva co se týče bojovnosti, nasazení a herního projevu podprůměrný. 
rozhodčí:Minařík. 

25.4. 2004             TJ Topolná  - Horní Němčí   2 : 1  (1:0)
sestava - Sklenář -Mikoláš,Pavlica, Stašek,Blaho - Berecka,Polášek, Viceník -Dohnal,Kurtanský Pavelec,
střídali:
Mikulka T.
branky: Dohnal ,Mikulka T,
Ž.K: 
trenér:
Zápas byl velmi vyrovnaný hlavně v prvním poločase, kdy jsme si dokázali po velmi pěkné akci zajistit jednobrankové vedení které nám vydrželo až do poločasu. Po přestávce boj pokračoval dokud z naší  strany nenastal herní útlum, kterého soupeř využil a zatlačil nás na naší půli.Z tohoto tlaku hosté vytěžili několik rohových kopů a standardních situací které byly velmi  nebezpečné což taky zužitkovali k vyrovnávacímu gólu.Když už se zdálo, že se rozejdeme smírně, naši hráči zabojovali a dokázali vstřelit tolik vytoužený gól. Trošku štěstí , hodně bojovnosti až do konce utkání a vítězství se dostavilo.
rozhodčí:Řihák


 

18.4. 2004             Březová -TJ Topolná   5 : 3  (2:1)
sestava - Plšek -Berecka,Pavlica, Stašek,Viceník - Blaho,Polášek, Mikoláš -Dohnal,Kurtanský, Pavelec
střídali: 
Nagy
branky: Kurtanský 2,Mikoláš
Ž.K: Dohnal, Kurtanský, Č.K: Mikoláš
trenér: 
Pět gólů v naší síti na hřišti v Březové bylo kruté procitnutí našich obránců,kteří se svými chybami přičinili o tak vysokou prohru.Nic nezmění fakt,že jsme více jak poločas hráli v deseti, z důvodu úplně zbytečného vyloučení našeho hráče za mluvení. Co naplat, že zbytek mužstva dřel až do konce utkání , dal tři branky a připravil si další tutovky ( Dohnal P.) které se ale neproměnili. Musíme se zlepšit v obrané činnosti aby se takové hrubky neopakovaly a zbytečně nenabízeli soupeři možnost ke skórování. 
rozhodčí:Hlaváč.
FOTO z utkání :
fotoKněžpole  -   Topolná   4 : 1
         branky: Šimek,
        Kněžpole   -   Topolná   0 : 1

 

11.4. 2004             TJ Topolná  - Bystřice pod Lopeníkem  4 : 2  (0:0)
sestava - Sklenář -Berecka,Pavlica, Stašek,Mikoláš - Blaho,Polášek, Plšek -Dohnal, Nagy, Mikulka,
střídali:
Viceník,Kurtanský
branky: Dohnal ,Mikulka T,Kurtanský,Mikoláš
Ž.K: 
Dohnal
trenér: 
Naši hráči se asi ještě neprobudili ze zimního spánku, jinak si nedovedu vysvětlit první poločas, který jsme prakticky "odchodili" proti soupeři z Bystřice. To je musely probudit až dva góly v naší síti, které  jsme inkasovali v začátku druhé půle po hrubých chybách gólmana a obrany. Pak jsme konečně zabrali a vytvořili si  potřebný tlak na soupeřovu branku, což nám vyneslo šance ,které přinesly tolik vytoužené góly v síti soupeře Hru i vedení naši hráči kontrolovali až do konce utkání a soupeřovi nedovolili ohrozit naše vítězství.Takové rozpačité začátky se nám nemusí v příštích utkáních vyplatit.Hráči si musí uvědomit ,že zápas se hraje od začátku až do konce a ne až začneme prohrávat!!!!!!!!
rozhodčí:Fabián. 

       dorost:  Topolná- Havřice 1:3 (0:1)
        žáci: Topolná - Nedachlebice 0:0

4.4. 2004             TJ Topolná  - Suchá Loz   3 : 1  (0:0)
sestava - Sklenář -Mikoláš, Viceník, Stašek,Berecka-Foltýn,Polášek,   Blaho -Dohnal, Plšek, Mikulka,
střídali:
Huňka,
branky: Dohnal 2,Foltýn J.
Ž.K.- Polášek, Berecka, Stašek
trenér:
 Zápas úrovní zapadl do průměru,svou měrou se na hře podepsalnerovný terén a vítr který nepřetržitě foukal celý zápas.První půli měli navrch hosté kteří hráli s větrem v zádech a vytvořili  několik nebezpečných situací před naší brankou ale gól nevstřelili.Začátek  druhého poločasu převzali iniciativu naši hráči,zatlačili soupeře do jeho šestnáctky a prověřili jeho brankáře.Byli to ale hosté kteří dali z náhodné akce první gól utkání a nám dlouho trvalo než jsme se z toho vzpamatovali.Bylo to posledních patnáct minut kdy jsme dokázali vstřelit  tři branky a vítězství strhnout na svou stranu.I když mužstvo nebylo kompletní dokázalo svou bojovností a hlavě výsledkem diváky uspokojit.
rozhodčí:Bartoň.

FOTO z utkání :
foto 

Dne 28.3 se nehrají žádné mistrovské utkání z důvodů špatných hřišt.

 

  V sobotu se hrál turnaj žáků v Březolupech.
    Konečné pořadí týmů:

  1. Bílovice
  2. Jarošov
  3. Březolupy
  4. Mistřice
  5. Topolná
  6. Kněžpole

 

 
    18.1.2004 další tréninky
     zůčastnilo se 12 hráčů.
      foto
 
    11.1.2004 zahájen trénink mužů .
       zůčastnilo se 14 hráčů.
       Příští tréninky budou bývat v neděli v 10 hod. .