logotj2

Víkendové zápasy TJ Topolná 2. 6. 2013

Muži

TJ Topolná -  FK Uherský Ostroh "B" 4:1 (2:1)

 

Střelci: Válek 2x, Hoferek J. 2x - Buchta

 

Sestava Blaho C., Viceník R., Pavlica A., Vašták R., Polášek R., Pavelec D., Hoferek j., Stuchlík M., Kašný D., Válek A., Karmazín P.

Střídali: Huňka T., Rozsypálek P.

 

Diváci: 142

 

Domácí začali aktivně, kdy ve svých slibných šancích selhali, až po 15 minutách hry se trefil levou nohou Hoferek J. a určil stav 1:0. Neuběhli ani dvě minuty hry a po nedorozumění domácí obrany se prosadil Hostující Buchta a srovnal na 1:1. Domácí se opět tlačili do útoku, kdy měl dvě obroské šance Vašták, ale pozorně chytající Knotek byl vždy na správném místě. Po půlhodině hry byl faulován ve vápně domácí Válek a rozhodčí Hanáček ukázal na pokutový kop. Sám faulováný Válek se nemýlil a za tohoto stavu se šlo do kabin 2:1. Druhý poločas začal nepřesně na domácí straně a hosté vycítili svou šanci. Hra se přelévala nahoru dolů až 15 minut před koncem utekl Hoferek po krásné přihrávce od Pavelce a zvýšil na 3:1. Poté se ještě nádherně trefil Válek z 35 metrů a bylo o výsledku rozhodnuto 4:1. Domácí pokračují ve stíhací jízdě na Mistřice a Nedakonice a věří v postup do okresní soutěže.

 

Dorost

Vlachovice - FS Napajedla 2:0

Střelci:

 

Sestava FS Napajedla:

Střídali:

 

Žáci

TJ Topolná - TJ Slavoj Jarošov 5:3 (4:2)

 

Střelci: Mráz 2x, Mikoška, Kučera, Večeřa D.

 

Sestava: Szkibik - Belej, Dohnal, Jurčík T., Jurčík R. - Večeřa D., Mikoška, Viceník T. - Kučera, Mráz, Mikšík

Střídali: Večeřa L., Bartošek, Viceník J., Kočenda, Bursík

 

Do zápasu s celkem Jarošova jsme vstoupili aktivně a první polovina poločasu byla zcela v naší režii. Snažili jsme se využít rychlosti našeho  hrotového hráče Dana Mráze, který hned z první šance poté co pláchl obraně hostí otevřel skóre. Po pár minutách se situace opakovala a Dan Mráz se při samostatném úniku opět nemýlil a zvýšil na 2:0. Dále jsme na soupeře tlačili, z čehož vyplývaly nebezpečné situace před jeho brankou. Při dalším průniku po křídle a přihrávce před branku skóroval z bezprostřední blízkosti David Večeřa. Když po přímém kopu Dana Mráze zvyšoval Jirka Mikoška hlavou na 4:0, zdálo se být o osudu utkání rozhodnuto. Jarošov se však dokázal dostat zpátky do zápasu, kdy po důrazné hře jejich útočníka v našem velkém vápně dvěma góly snížil na 4:2. Po těchto gólech jsme opět přidali na obrátkách a snažili se soupeři odskočit.
Do dvou samostatných úniků se opět dostal Dan Mráz, avšak tváří v tvář hostující brankářce byl tentokrát neúspěšný. Neujaly se ani další šance, tak poločas skončil 4:2.
Do druhého poločasu vstoupili lépe hosté kteří po průniku do velkého vápna snižovali na rozdíl jediného gólu. To pro nás bylo dostatečným varováním. Obraně se pak dařilo eliminovat snahy Jarošova o vyrovnání. Dále jsme se snažili o vstřelení uklidňujícího gólu, ale branka hostů jako by byla rázem začarovaná. Dan Mráz neproměnil další dva samostatné úniky a ani další hráči se nedokázali prosadit. Na druhé straně byli hosté blízko k vyrovnání, kdy střelu jejich záložníka bravurním zákrokem zlikvidoval Honza Szkibik. V době kdy se soupeř nadechoval k závěrečnému náporu, se podařilo Vaškovi Kučerovi po pěkném průniku vstřelit uklidňující gól. Tím jsme vzali Jarošovu naději na případný bodový zisk a zbytek zápasu se už odehrál bez větších šancí na obou stranách. Poděkování patří všem hráčům za bojovnost v části zápasu, kdy se nám nedařilo a Honzovi Szkibikovi za důležitý zákrok v této fázi zápasu. Pozdrav z přáním brzkého uzdravení po těžkém úrazu posíláme Adamovi Lapčíkovi, který nás přišel v neděli povzbudit.

 

Přípravka

TJ Topolná - TJ Sokol Březolupy 5:2 (2:1)

 

Střelci: Hába 3x,Bursík, Lapčík

 

Sestava:

Aktuálně

žáci:

Topolná - Březolupy

neděle 19. 9. v 13:00

hřiště Topolná

 

muži:

Topolná - Velký Ořechov

neděle 19. 9. v 15:30

hřiště Topolná

 

Tabulka Muži

1 Zborovice 6 22:10 15
2 Ořechov 6 29:11 13
3 Staré Město 6 18:10 11
4 Polešovice 6 11:6 11
5 Slavkov 6 10:6 10
6 Topolná 6 9:17 10
7 Jankovice 6 10:7 9
8 Malenovice 6 11:19 9
9 Zdounky 6 13:11 8
10 Velký Ořechov 6 11:13 7
11 Tlumačov 6 7:12 7
12 Vlčnov 5 7:10 3
13 O. N. Ves 5 7:18 1
14 Uh. Ostroh 6 11:26 0

top scores

1.
Mikoška Jiří
2
1. Kamočai Lukáš 2
2. Srnec Lukáš 1
2. Haša Petr 1
2. Foltýn Jakub 1
2. Válek Adam 1
2. Dohnal David 1

Návštěvníci

TOPlist