Topolná  - Vážany   2:4 (1:2)
branky: Válek A.,Pavelec D.,

Sestava:Janečka, Vašták, Hoferek O.,Pavelec, Mikulka, Rozsypálek,Hoferek J,Hoferek P, Stuchlík, Válek,Foltýn M

Komentář slovácký deník:
Zajímavé utkání rozhodl kanonýr hostů Marek Pavlíček, který se blýskl hattrickem. Vážany vedly po půlhodině hry o dvě branky, krátce před přestávkou ale zdramatizoval zápas domácí Pavelec. Hosté definitivně zlomili zápas dvěma slepenými brankami mezi 55. a 60. minutou. Fotbalisté Topolné se sice nadále snažili, povedlo se jim už však pouze kosmeticky upravit konečné skóre na 2:4.

Branky: Pavelec, Válek Pavlíček 3, Janík. Rozhodčí: Kubíček.
Slov.-Vážany: Šoustek Roubalík, Hlaváček, Bernatík, Z. Janík Měšťánek, M. Janík, Bilík, Gottwald Sokol, Pavlíček. Střídali: Křemeček, Panasko, Čevora.

opovice: Šesták Hladný, Prajza, Mimránek, Kryštof Kadlčík, Masařík (43. R. Mikulčík), Šácha, Omelka Tetera (60. L. Mikulčík), Musil (80. Halouzka).