Jaro 2003

Chtěl bych poděkovat všem hráčům za odvedené výkony v sezoně 2002-2003. Členům výboru a našim fanouškům, kteří nás podporují  v každém utkání děkuji, že na nás nezanevřeli i když nám to nešlo podle jejich představ.
Přeji Vám  příjemné prožití dovolené a hodně sil do nové sezony.
                                                                                            Tréńa.

Postupují :    Sušice,Slovácko
Sestupuje:      Ostrožská Lhota
Sestupuje do naší třídy:  Mistřice

22.6. 2003             Popovice - TJ Topolná   2 : 0   (0 : 0)
sestava:Sládek- Mikulka L., Berecka,Stašek, Blaho- Viceník,Pavelec,Čechmánek- Gajdošík, Kurtanský, Mikoláš,
střídali: Foltýn R,
branky:
 ž.k. : mnoho- Mikoláš,Gajdošík, Čechmánek, Pavelec,Kurtanský
trenér:Poslední zápas ve kterém prakticky o nic nešlo se odehrával v poklidném tempu,  se spoustou šancí na každé straně ale se žalostným zakončením.Domácí měli ve druhé půli více štěstí a vsítili dva góly které rozhodly zápas.Naši hráči se nezmohli proměnit ani jednu šanci i když některé byly "tutovky". I tak patří hráčům dík za přístup k fotbalu, když konec sezony  odehráváme praktiky bez náhradníků a  zraněných hráčů.
rozhodčí:Němec

dorost : Jarošov -Topolná      2 : 1    branky: Černuška

15.6. 2003             TJ Topolná  - Kostelany   4 : 2   (1 :0)
sestava Foltýn -Berecka , Kurtanský, Stašek, Blaho -  Pavelec,Čechmánek ,Viceník - , Mikoláš,Polášek,Gajdošík,
střídali: Ostro?ík, Mikulka L.,
branky:Polášek 2,Pavelec,Berecka
 ž.k. : Berecka
trenér: Hráči Kostelan předváděli technický fotbal založený na rychlém pohybu a přesných přihrávkách což našim hráčům dělalo velké problémy. Ale snaha našich hráčům vyhrát poslední zápas před domácím publikem přinesla toužebný  výsledek, kdy zvrátili nepříznivý stav v druhé půlce a strhli vítězství na svou stranu.
rozhodčí:Jurák

dorost :Topolná  - Kostelany       2 : 3    branky: Černuška 2

žáci:     Topolná  - Nedachlebice  2 : 6    branky: Foltýn Mira

8.6. 2003        Ostrožská Lhota  -  TJ Topolná      2 : 0   (2 : 0)
sestava :Sládek -Berecka , Kurtanský, Stašek, Blaho - Viceník, Pavelec, Čechmánek -Ostrožík,Polášek, Mikoláš,
střídali: Gajdošík, Mikulka L.
branky:
trenér: Za velmi teplého počasí  náročné na fyzičku se domácí hráli lépe pohybovali, dobře kombinovali a přehrávali nás ve středu hřišti.Dokázali si s  rychlých protiútoku vytvářet spoustu šancí které naštěstí pro nás nedokázali proměnit. My jsme měli problém s velkým hřištěm kdy naši hráči nedokázali pokrýt rychlého soupeře.Ale ani nekompletní sestava  nám nesmí bránit  v tom, abychom větším nasazením a pohybem po celé ploše dokázali uhrát lepší výsledek. Domácí svojí chutí po vítězství a bojovností dokázali zasloužená vyhrát.
rozhodčí:Králíček

1.6. 2003             TJ Topolná  - Suchá Loz    3 : 1   (1 : 1)
sestava :Sklenář -Berecka , Pavlica, Stašek, Blaho - Mikoláš, Pavelec,Čechmánek  - , Dohnal,Polášek,Gajdošík,
střídali: Ostrožík, Sládek,
branky:Dohnal,Polášek 2,
trenér: Hráči umí, jen to chce zodpovědný přístup k utkání a diváci můžou být spokojeni, jen trenér nikdy protože nedostatky se najdou vždy !!!!!!!
rozhodčí: Strapina řídil utkání bez problémů.

dorost :   Ostr, Lhota  -  Topolná   3 : 0
 žáci:        Jankovice  -  Topolná      1 : 4

25.5. 2003        O.N.Ves  -  TJ Topolná      2 : 2   (1 : 1)
sestava :Sládek -Berecka , Pavlica, Stašek, Blaho - Viceník, Pavelec,Kurtanský  - Gajdošík, Mikoláš, Dohnal,
střídali: Ostrožík,
branky:Dohnal p.k. Pavelec excelentní tr.kop 40m,šibenice, 1.místo "Gól paráda pivo Steiger"
 ž.k. : Dohnal,
trenér:Remiza není úspěch, pokud chceme hrát fotbal na úrovni musíme s posledním vyhrávat i venku.
rozhodčí: S citem pro plynulost hry rozhodoval Andrlík.

dorost :Topolná  - Březolupy   2 : 2    branky: Šimek ,Černuška
  žáci:     Topolná  - Březolupy   3 : 2     branky: Foltýn M. 3

18.5. 2003             TJ Topolná  - Buchlovice    2 : 2   (1 : 0)
sestava :Sládek -Berecka , Pavlica, Stašek, Blaho - Viceník, Pavelec,Čechmánek  - Mikoláš,Polášek, Dohnal,

DOROST :Topolná  -  Kudlovice   1 : 0  branka: Foltýn Mira
   ŽÁCI:      Topolná - Nedakonice  9 : 0   branky: Černůška 4, Hůsek 2 ,Šimek , Foltýn M ,Bartoš

11.5. 2003           Žítková  -  TJ Topolná    0 : 0   (0 : 0)
sestava :Sládek -Mikulka L , Pavlica, Stašek, Blaho - Viceník, Pavelec,Čechmánek  - Ostrožík,Polášek, Dohnal,
střídali: -Mikoláš, Foltýn
branky:               ž.k. - Pavlica,Ostrožík,Foltýn,
trenér: Utkání bylo od začátku až do konce vyrovnanou partií, kdy se čekalo na chybu soupeře.Terén i vítr bránil hráčům v kombinaci a tak se většina míčů překopávala s jedné strany na druhou.Troufám si tvrdit , že druhou půli jsme měli víc ze hry(hrálo se proti větru) a taky více šancí. Bez gólů se ale nevyhrává.
rozhodčí:Fabián.

dorost: Boršice - TjTopolná 2:1  branka: Mašlán St.
         žáci: Uh. Hradiště - Tj Topolná 1:0

4.5. 2003              TJ Topolná  - Bystřice p. Lop.  4 : 0   (4 : 0)
sestava : -Sládek, Berecka, Pavlica, Stašek, Blaho ,- Viceník, Pavelec,Čechmánek  - Ostrožík, Polášek, Dohnal,
branky:   Dohnal 2, Blaho 2.,
střídali: Sklenář,Mikulka L.
trenér:Od začátku utkání jsme soupeře dostali pod tlak, který vyústil v čtyřbrankové vedení v první půli. Pod vidinou dostatečného náskoku hráči polevili v druhém poločase v bojovnosti, což mělo za následek nevýraznou hru a taky už  žádné branky. Naše výhra byla zasloužená jen druhá půle pokazila celkový dojem.
rozhodčí:Bartoň

dorost :  Topolná - Kudlovice    1 : 1
               žáci :     Topolná  - Mistřice       3 : 3

27.4. 2003              TJ Topolná  - Slovácko  4 : 2   (2 : 2)
sestava :Sklenář - Berecka, Pavlica, Stašek,Blaho ,- Viceník, Pavelec,Čechmánek  - Gajdošík, Polášek, Dohnal,
branky:   Dohnal 2,Gajdošík, Blaho pk.,
střídali: Mikulka T. Ostrožík,-  žk. Pavelec, Mikulka T. Pavlica, Polášek,
trenér: Hráči dokázali svou herní aktivitou,že pro naše mužstvo není žádný soupeř překážkou , kterou nelze zdolat pokud produkují svou hru založenou na pohybu a přesných přihrávkách.Od první minuty jsme převzali iniciativu a udávali tempo hry jen standardky soupeře nám dělali problémy které jsme nedokázali eliminovat, což nás stálo
naše vedení v první půli.V druhém poločase jsme nepřipustili soupeře k vážnější akci a strhli vedení na svoji stranu. Diváci  konečně odcházeli spokojeni s výsledkem  i hrou.
rozhodčí: S přehledem rozhodoval  rozhodčí Hůlka.

dorost :  Topolná - Babice  1:4
               žáci :     Topolná  - Jalubí   1:2

20.4. 2003            Sušice  -  TJ Topolná    3 : 2   (1 : 2)
branky:   Dohnal,Čechmánek
střídali: -Mikoláš, Ostrožík, Mikulka L.  žk. - Pavelec,Čechmánek
trenér: Zápas začali naši hráči ve velkém stylu,hned v první minutě byla šance která skončila na tyči.Soupeře dokonale přehrávali,dobře kombinovali,bojovali o každý míč a vytvářeli si spoustu možností ke vstřelení branky.I když se hrálo proti nepříjemnému větru dokázali poločas vyhrát 2:1.Byla jen otázka času kdy soupeře zlomíme svým tlakem a vsítíme další góly.Druhou půli s větrem v zádech nastoupilo úplně jiné mužstvo které přestalo bojovat a nechalo se zatlačit ke své bráně, kde soupeř těžil s nakopávaných míčů a důrazu v osobních soubojích.Místo podržení míče a přesné přihrávky jme se přizpůsobili a začali bezhlavě odkopávat což byl konec naší hry.Musíme se naučit dohrát celý zápas soustředěně a odpovědně za každého stavu i když se nedaří. Současné mužstvo má navíc než předvádí.
rozhodčí:Hlaváč.

dorost :  volno
              žáci :  Mařatice  - Topolná 4:0

13.4. 2003              TJ Topolná  - Horní Němčí  4 : 1   (1 : 1)
branky:   Dohnal,Čechmánek,Polášek,Pavelec,
střídali: Mikulka L.Ostrožík,-  žk. Pavelec
trenér:Konečně,konečně,konečně vytoužené vítězství.Soupeř byl zdatným protivníkem
jen první půli kdy za pomoci větru  uhrál remizu 1:1,více mu naše obrana nedovolila. Po změně stran jsme přidali  na důrazu a rychlosti a hned v úvodu hosty zatlačili do defenzivy což bylo korunováno dvěma góly. Soupeř začal působit odevzdaně a další branka je zlomila úplně.Naši hráči začali  hru kontrolovat a jen nepřesné zakončení  ušetřilo hosty od větší porážky.Hráčům patří dík za bojovnost a odvedený výkon zvláště novému kapitánovi C.Blahovi ,který svým netradičním pojetí hecování dokázal mužstvo nabudit k výtečnému výkonu.

dorost: Topolná  - Havřice   8 : 1
                     branky:Mikulka P. 3, Šimek 1, Koval 1, Jež 1, Huňka 1,
                                  Foltýn M 1,
                     žáci:     Topolná  - Bílovice  0 :  4

6.4. 2003            Přečkovice  -  TJ Topolná    3 : 2   (2 : 1)
sestava :Sládek - Mikoláš, Pavlica, Stašek, Ostrožík,- Viceník, Pavelec, Blaho - Gajdošík, Polášek, Dohnal,
branky:  Polášek, Dohnal,
střídali: -  Sklenář ,Mikulka L.  žk. - Ostrožík, Stašek
trenér:Další ztracené body které nás mohou v konečném sčítání mrzet. Soupeř který nakopával míče do šestnáctky a těžil z trestných kopů, držel vedení  o branku a to ubránil až do konce.V druhé půli jsme měli převahu jednoho hráče( vyloučen za ruku v šestnástce) a následnou penaltu kterou jsme neproměnili(Pavelec).Místo vyrovnání, důrazného tlaku a strhnutí vítězství na svou stranu jsme si nedokázali vytvořit pořádnou šanci.Až do konce utkání náš neplodný tlak neměl žádný velký efekt.Jen špatné zakončení domácích ke konci zápasu nás ochránilo od větší prohry, kdy svými rychlými brejky útočili do naší otevřené obrany.
rozhodčí:Andrlík

dorost: Zlechov - Topolná  3 : 0
                  žáci:     Traplice - Topolná   nehráno

30.3. 2003       TJ Topolná   - Huštěnovice  1 : 1 (0:0)
sestava : Sklenář - Mikoláš, Pavlica, Stašek, Berecka - Viceník, Pavelec, Blaho - Gajdošík, Polášek, Dohnal,
branky:  Pavelec
střídali: -Ostrožík, Mikulka T.   žk. Berecka, Stašek
trenér:Premiéra prvního jarního zápasu před domácím publikem nám nevyšla.Hráli jsme
křečovitě bez nápadu, bez přesné přihrávky a střelby(za první půli jsme prakticky nevystřelili.) Utkání bylo oboustranně slabé úrovně bez patřičného náboje. Naši hráči se
ujali vedení ,ale nedokázali následným tlakem své vedení pojistit a hru kontrolovat.V závěru utkání hosté dlouhými nakopávanými míči přinutili naši obranu chybovat a faulovat
(několik trestných kopů) což dokázali zužitkovat ve vyrovnávací gól.Každá ztráta bodů v domácím prostředí nás musí mrzet ,protože z venku se budou body jen velmi těžko vozit.
Z domácích hráčů je potřeba pochválit mladého hráče P.Gajdošíka který svou bojovností dokázal obraně hostí  znepříjemnit život.
rozhodčí:Němec.

dorost: Topolná - Vlčnov  0:3
            žáci: Topolná - Huštěnovice  1:5
branka : Foltýn M.

23.3. 2003  Částkov  -  TJ Topolná    3 : 5 ( 3:1 )
sestava : Sklenář - Mikoláš ,Stašek ,Kurtanský ,Berecka - Viceník ,Pavelec ,Čechmánek - Dohnal ,Pavlica ,Polášek
branky:  Gajdošík ,Pavelec ,Polášek ,Dohnal ,Mikulka T.
střídali:Sládek, Dvořáček ,Mikulka T. ,Ostrožík ,Gajdošík ,Mikulka L.
trenér: Poslední přátelský zápas jarní přípravy před zahájením mistrovské soutěže
jsme zakončili konečně naši výhrou.Nebyla to hra podle mé představy ale nutno hráče pochválit za přístup ke hře, kdy bojovali celý zápas až do konce.Utkání  začalo pro nás velmi slibně a v 5min. jsme vedli 1:0. Hru kontrolovali, dobře kombinovali (pokud to terén dovolil) a vytvářeli si další šance ke skórování které jsme k naší škodě nevyužili.Pak naši hráči svými hrubými zbytečnými chybami umožnili soupeři skórovat a poločas vyhrát 3:1.Druhou půli to nebyl pohledný fotbal ale bojovný, což zapřičinil rozbahněný terén("zlaté" hřiště v Topolné) a byli to naši hráči kteří svou bojovností strhli vítězství na svou stranu.
rozhodčí Mikulka L: solidní výkon na premiéru, utkání zbytečně nekouskoval, připustil tvrdší hru kterou ale někteří hráči zneužívali.

DOROST : Drslavice - Tj Topolná  6:0
ŽÁCI : Bílovice  -  Tj Topolná  5:0