FC Malenovice - TJ Topolná 3:0 (1:0)
Střelci:
Sestava: Jakub Mikel, David Dohnal (60. Radim Jurčík), Daniel Zelinka, Jan Foltýn, Adam Válek, Lukáš Srnec (84. David Podlas), Petr Haša, Pavel Hoferek (13. ŽK), Jaroslav Hoferek (72. Lukáš Večeřa), Adam Lapčík (60. Jakub Foltýn), Jiří Mikoška
Na střídání připraveni: Lukáš Polášek

Komentář trenéra: Zajížděli jsme na hřiště druhého týmu tabulky a věděli jsme že nás nečeká nic lehkého. Po blamáži z minulého zápasu ve Slavkově jsme chtěli předvést hlavně zlepšení v zakončování a proměňování šancí. Nezačali jsme špatně, kdy v 11. minutě střílí Haša, ale branař hostí vyráží na roh. Hned ve 13. minutě střílí Jan Foltýn, ale bohužel brankař domácích chytá. v 16. minutě se domácí dostali na naší půlku a po našem faulu, kopají domácí z pravé strany trestný kop. Míč zakroutí do vápna a po nedůrazu našich dvou hráčů, kteří si ani jeden nezakřičí si dáváme vlastní branku a prohráváme 1:0. Ve 22. minutě zahráváme opět trestný kop Hašou, ale bohužel vedle. Pak přišla 29. minuta kdy zahazuje 1000% šanci Srnec, který metr před prázdnou brankou sám, přestřeluje. V zápětí ve 31. minutě Lapčíkův pokus domácí vykopávají z brankové lajny.

Druhý poločas jsme chtěli dát branku, šance a střel jsme měli, ale ty žádnou gólovou radost neudělali. Naopak domácí v 56. minutě zvyšují na 2:0 a v 69. minutě na konečných 3:0. Výsledek neodpovída tomu, co se dělo na hřišti a pro nás je krutý. I přes prohru byla hra dobrá, domácí jsme přehrávali ve středu hřiště a vzadu jim pěkně zatápěli, kde měli velké mezery. Teď nás čeká 14 dnů pauza,takže potrénujeme a budeme čekat co nám vládní nařízení dovolí.

Dorost:
TJ FS Napajedla - FK Dolní Němčí 1:1 (1:0) PK 5:4

Starší žáci:
TJ Slavoj Jarošov - TJ Topolná 3:4 (2:3)
Střelci: David Mikulka 2, Radim Podlas, Karel Horák
Sestava: Filip Bernatík, Josef Bureš, David Mikulka, Radim Podlas, Jan Staník, Matyáš Stuchlík, Martin Večeřa, Viktor Žiška, David Křesťan, Karel Horák, Filip Heda, Lukáš Foltýn, František Kočenda, Adam Chmelík, Stanislav Gajdošík, Kubík Matěj

Mladší žáci:
OREL UB-Újezdec - Topolná 4:5 (1:2)
Střelci: Karel Horák 2, David Křesťan, David Mikoláš, Matyáš Stuchlík
Sestava: Filip Bernatík, Lukáš Foltýn, Stanislav Gajdošík, Filip Hejda, Karel Horák, Adam Chmelík, David Křesťan, Matěj Kubík, Matyáš Stuchlík, Jan Staník, Martin Večeřa, Michal Neumann, David Mikoláš

Přípravka:
FC Babice - TJ Topolná 6:12
Střelci: David Křesťan 4, Michal Neumann 4, David Mikoláš 4
Sestava: Hubáček Václav - Křesťan David (C), Sládek Matěj, Mikoláš David, Křesťan Pavel, Neumann Michal, Úlehla David, Kašný Viktor, Úlehla Jakub, Farný Pavel, Gajdošík Jan

Počasí nám konečně přálo a v úterní slunečné dohrávce jsme nastoupili v takřka plné sestavě k utkání v Babicích. Od prvních minut jsme byli lepším celkem a hra se odehrávala víceméně na polovině soupeře. Dařila se nám střelba, kdy naši starší kluci střelami do šibenic nedávali brankáři Babic moc šanci. V brance nás několika zákroky podržel i Vašek Hubáček, útoky Babic s jistotou odvracel Davča Křesťan, který střelami z dálky se i 4x trefil a ve předu dvojice Míša Neumann s Davčou Mikolášem zdárně kombinovala a navyšovala naše vedení. Do toho i naši mladší hráči, kteři se prostřídavali celý zápas srdnatě bojovali, bránili a výsledkem je, že jsme si letos poprvé mohli společně zařvát vítězný pokřik.