JISKRA Staré Město - TJ Topolná 5:1 (2:0)
Střelci: Adam Lapčík
Sestava: Jakub Mikel - David Dohnal, Adam Válek, Daniel Zelinka, Jiří Mikoška - Jakub Foltýn, Pavel Hoferek, Petr Haša, David Podlas - Jan Foltýn, Lukáš Srnec

Komentář trenéra:
Prohra 5:1 mluví za vše a mohlo být i hůř, protože Mikel chytil ještě tak pět tutovek domácích. Inkasovali jsme velmi brzy, už ve 3. minutě a druhý gól ve 24. minutě a bylo po zápase. Domácí si zápas už pohlídali. A to ještě ve 30. minutě nedali domácí penaltu, po zbytečném faulu špatně hrajícího Jakuba Foltýna, kterou Mikel chytil. Celkově jsme zápas nezvládli, všude jsme byli pozdě a souboje prohrávali. Kluci si vyzkoušeli jaký je rozdíl OP a B. třída. Čeká nás ještě hodně práce a vše je o trénincích. Přísnější měřítko snesou jen Hoferek P. a Mikel.