logotj2

Víkendové zápasy 20. 10. 2019

Přípravka:

SK Slavoj Jarošov - TJ Topolná 8:3

Střelci: Lukáš Foltýn, Petr večeřa, David Křesťan
Sestava: Filip Hejda, Adam Chmelík, Matěj Kubík, Zuzana Škárová, Alžběta Domincová, Petr Večeřa, Adéla Večeřová, Jan Staník, Tomáš Cahel, Lukáš Foltýn, David Křesťan, David Mikoláš, Vojtěch Horák, Ondřej Hradil, Pavel Křesťan, Michal Neumann, Jan Krátký

 

Žáci:

S. K. Tlumačov - TJ Topolná 9:2 (5:0)

Střelci: Matyáš Stuchlík, Adam Chmelík

Sestava: Filip Bernatík, Adéla Jurygáčková, David Hrbáček, Viktor Žiška, Lukáš Foltýn, Stanislav Gajdošík, Karel Horák, Natálie Kubíková, Matyáš Stuchlík, Martin Večeřa, Tomáš Polášek, Tomáš Cahel, Filip Hejda, Jan Staník, Alžběta Domincová, Josef Bureš, Ondřej Bača, Adam Chmelík

 

Dorost:

TJ FS Napajedla - SK Zlechov 6:1 (1:1)

Střelci: 3x Lukáš Winkler, 2x Martin Bursík, Ondřej Ferovič
Sestava: Filip Kočenda - Roman Šubík, Jakub Viceník, Libor Machač, David Podlas, Adam Sedláček (24. ŽK), Martin Bursík, Martin Berecka, Lukáš Winkler (66. ŽK), Lukáš Srnec (K) , Martin Lhotský,
Střídali: Filip Malina, Tomáš Čevela, Svatopluk Solecký, Vít Janošek, Lukáš Večeřa, Ondřej Ferovič, Jakub Mikoláš

 

Muži:

TJ Topolná - FC Strání "B" 4:0 (3:0)

Střelci: 2x Jaroslav Hoferek, Petr Haša, Jan Foltýn
Sestava: Jakub Mikel - Daniel Zelinka, Petr Haša, Pavel Hoferek (K), Jaroslav Hoferek (81. David Podlas), Jakub Foltýn (60. Radim Jurčík), Jiří Mikoška, David Dohnal, Jan Foltýn (75. Jan Belej), Adam Válek, Adam Lapčík

Na střídání připraveni: Lukáš Polášek

 

Aktuálně

Přípravka:
Mařatice "B" - Topolná
sobota 26. 9. v 13:30
hřiště Mařatice
 
Mladší žáci:
Huštěnovice - Topolná
úterý 22. 9. v 17:00
hřiště Huštěnovice
 
Ostrožská Lhota - Topolná
pátek 25. 9. v 17:00
hřiště Ostrožská Lhota
 
Starší žáci:
Mistřice - Topolná
neděle 27. 9. v 13:30
hřiště Mistřice
 
Dorost:
Hluk - Napajedla
sobota 26. 9. v 12:30
hřiště Hluk
 
Muži:
Ostrožská Nová Ves - Topolná
sobota 26. 9. v 15:30
hřiště Ostrožská Nová Ves

Tabulka Muži

1 Ořechov 6 22:12 18
2 Malenovice 6 17:12 14
3 Zdounky 6 12:9 11
4 Staré Město 5 17:6 10
5 FC Slovácko C 6 13:8 10
6 Slavkov 6 17:8 9
7 O. N. Ves 6 13:11 9
8 Uh. Ostroh 6 13:15 8
9 Tlumačov 6 10:12 7
10 Topolná 6 13:18 6
11 Morkovice B 6 8:19 6
12 Velký Ořechov 6 12:24 6
13 Jankovice 6 6:20 5
14 Vlčnov 5 10:9 4

top scores

1. Foltýn Jan
4
2. Lapčík Adam 3
2. Srnec Lukáš 3
3. Haša Petr 2
4. Hoferek Jaroslav 1
4. Foltýn Jakub 1

Návštěvníci

TOPlist