logotj2

Víkendové zápasy 22. 9. 2019

Přípravka:

Slovácká Sparta Spytihněv - TJ Topolná 4:8

Střelci: 3x David Křesťan, 2x Lukáš Foltýn, 2x David Mikoláš, Tomáš Cahel
Sestava: Filip Hejda, Adam Chmelík, Matěj Kubík, Zuzana Škárová, Alžběta Domincová, Petr Večeřa, Adéla Večeřová, Jan Staník, Tomáš Cahel, Lukáš Foltýn, David Křesťan, David Mikoláš, Vojtěch Horák, Ondřej Hradil, Pavel Křesťan, Michal Neumann, Jan Krátký

 

TJ Topolná - TJ Slavoj Jarošov 3:5

Střelci: Lukáš Foltýn, Tomáš Cahel, David Mikuláš
Sestava: Filip Hejda, Adam Chmelík, Matěj Kubík, Zuzana Škárová, Alžběta Domincová, Petr Večeřa, Adéla Večeřová, Jan Staník, Tomáš Cahel, Lukáš Foltýn, David Křesťan, David Mikoláš, Vojtěch Horák, Ondřej Hradil, Pavel Křesťan, Michal Neumann, Jan Krátký

 

Dorost:

TJ FS Napajedla - FK Dolní Němčí 4:1 (3:1)

Střelci: 2x Lukáš Srnec, Roman Šubík, Pavel Havlík
Sestava: Vít Janošek - Jakub Viceník (27. ŽK), Ondřej Ferovič, Martin Berecka, Lukáš Večeřa, Martin Lhotský, Libor Machač (32. ŽK), Lukáš Winkler, Adam Sedláček, Roman Šubík, Lukáš Srnec (K)

Střídali: Filip Kočenda, Svatopluk Solecký, Filip Malina, Tomáš Čevela,  Pavel Havlík

 

Muži:

TJ Topolná - 1.FC Polešovice 6:0 (1:0)

Střelci: 3x Jan Foltýn, Jakub Foltýn, Lukáš Kamočai, Jaroslav Hoferek
Sestava: Jakub Mikel - Daniel Zelinka (80. David Podlas), Jiří Mikoška, Jakub Dedík (46. Adam Válek, 86. ŽK), Jan Foltýn, Petr Haša, Pavel Hoferek (K) (72. Radim Jurčík), Jaroslav Hoferek (68. Lukáš Kamočai), Jakub Foltýn,  Adam Lapčík (60. Jan Belej), David Dohnal

Na střídání připraveni: Lukáš Polášek

 

Aktuálně

Dle vládního nařízení jsou veškeré tréninky a zápasy až do odvolání zrušeny.

Tabulka Muži

1 Ořechov 9 33:13 24
2 Malenovice 9 26:13 23
3 Zdounky 9 17:12 16
4 O. N. Ves 8 19:13 15
5 Staré Město 6 22:7 13
6 Slavkov 9 20:14 13
7 FC Slovácko C 8 17:12 13
8 Tlumačov 9 15:19 13
9 Uh. Ostroh 9 19:20 12
10 Velký Ořechov 9 18:27 10
11 Vlčnov 8 14:15 9
12 Morkovice B 9 10:32 8
13 Topolná 9 15:27 6
14 Jankovice 9 9:30 5

top scores

1.
Srnec Lukáš
5
2. Foltýn Jan 4
3. Lapčík Adam 3
4. Haša Petr 2
5. Hoferek Jaroslav 1
5. Foltýn Jakub 1

Návštěvníci

TOPlist