logotj2

Víkendové zápasy 16. 6. 2019

Dorost:

TJ FS Napajedla - TJ Nivnice 5:5 - 7:6 PK (1:1)

Střelci: 3x Roman Šubík, Radim Jurčík, Adam Sedláček
Sestava: Filip Kočenda - Jakub Viceník, Matěj Zámečník (K), Martin Berecka, Lukáš Večeřa, Lukáš Srnec, Martin Lhotský, Martin Bursík, Radim Jurčík, David Podlas, Roman Šubík
Střídali: Jiří Hába, Pavel Havlík, Adam Sedláček, Vít Janošek, Tomáš Čevela


Muži:

TJ Topolná - FC Bánov  5:3 (2:1)

Střelci: 2x Jan Foltýn, Jakub Foltýn, David Dohnal, Jaroslav Hoferek
Sestava: Filip Kočenda - Daniel Zelinka, David Dohnal (74. ŽK), Jakub Foltýn (52. ŽK)Jan Foltýn (75. Lukáš Kamočai), Petr Haša, Jaroslav Hoferek (84. ŽK), Pavel Hoferek (K), Tomáš Jurčík (63. David Podlas), Jakub Viceník (80. ŽK), Jiří Mikoška

Na střídání připraveni:

 

Petr Haša: Poslední utkání před domácími fanoušky jsme chtěli vyhrát, což se nám taky podařilo. V prvním poločase jsme měli spoustu šancí na vstřelení branky, ovšem podařilo se nám jen 2x skórovat a Bánov nás v závěru poločasu potrestal a snížil na 2:1. V druhém poločase Bánov vyrovnal, ale my jsme pak dali během pěti minut 3 branky a tím jsme zápas rozhodli. Vyhráli jsme zcela zaslouženě, ale musím pochválit Bánov, že když už byl jistým sestupujícím, tak předvedl sympatický výkon.

 

Aktuálně

Výsledky Topolské osmičky ZDE

 

Přípravka:

Topolná - O. N. Ves

čtvrtek 10. 10. v 16:50

hřiště Topolná

 

Březolupy - Topolná

neděle 13. 10. v 12:30

hřiště Březolupy

 

Žáci:

Topolná - Kostelec

neděle 13. 10. v 10:15

hřiště Topolná

 

Dorost:

Kněžpole - Napajedla

sobota 12. 10. v 10:00

hřiště Kněžpole

 

Muži:

Vlčnov - Topolná

neděle 13. 10. v 15:00

hřiště Vlčnov

Tabulka Muži

1 Vlčnov 9 27:8 25
2 O. N. Ves 9 34:13 24
3 Topolná 9 35:10 22
4 Drslavice 9 19:10 19
5 Prakšice 9 29:21 16
6 Jarošov 9 28:14 14
7 Nezdenice 9 16:27 12
8 Březová 9 21:20 10
9 Strání B 9 21:20 9
10 Polešovice 9 18:32 7
11 Záhorovice 9 16:30 7
12 Kněžpole 8 13:24 5
13 Bílovice 9 9:38 4
14 Huštěnovice 8 6:25 3

top scores

1.

Foltýn Jan
12

2.

Lapčík Adam 5

2.

Belej Jan 5
2. Foltýn Jakub 5
3. Haša Petr 3

3.

Kamočai Lukáš 3
4. Dohnal David 2
4. Hoferek Jaroslav 2
5. Zelinka Daniel 1
5. Dedík Jakub 1

Diskuse

Návštěvníci

TOPlist