logotj2

Víkendové zápasy 16. 6. 2019

Dorost:

TJ FS Napajedla - TJ Nivnice 5:5 - 7:6 PK (1:1)

Střelci: 3x Roman Šubík, Radim Jurčík, Adam Sedláček
Sestava: Filip Kočenda - Jakub Viceník, Matěj Zámečník (K), Martin Berecka, Lukáš Večeřa, Lukáš Srnec, Martin Lhotský, Martin Bursík, Radim Jurčík, David Podlas, Roman Šubík
Střídali: Jiří Hába, Pavel Havlík, Adam Sedláček, Vít Janošek, Tomáš Čevela


Muži:

TJ Topolná - FC Bánov  5:3 (2:1)

Střelci: 2x Jan Foltýn, Jakub Foltýn, David Dohnal, Jaroslav Hoferek
Sestava: Filip Kočenda - Daniel Zelinka, David Dohnal (74. ŽK), Jakub Foltýn (52. ŽK)Jan Foltýn (75. Lukáš Kamočai), Petr Haša, Jaroslav Hoferek (84. ŽK), Pavel Hoferek (K), Tomáš Jurčík (63. David Podlas), Jakub Viceník (80. ŽK), Jiří Mikoška

Na střídání připraveni:

 

Petr Haša: Poslední utkání před domácími fanoušky jsme chtěli vyhrát, což se nám taky podařilo. V prvním poločase jsme měli spoustu šancí na vstřelení branky, ovšem podařilo se nám jen 2x skórovat a Bánov nás v závěru poločasu potrestal a snížil na 2:1. V druhém poločase Bánov vyrovnal, ale my jsme pak dali během pěti minut 3 branky a tím jsme zápas rozhodli. Vyhráli jsme zcela zaslouženě, ale musím pochválit Bánov, že když už byl jistým sestupujícím, tak předvedl sympatický výkon.

 

Aktuálně

Přípravka:
Mařatice "B" - Topolná
sobota 26. 9. v 13:30
hřiště Mařatice
 
Mladší žáci:
Huštěnovice - Topolná
úterý 22. 9. v 17:00
hřiště Huštěnovice
 
Ostrožská Lhota - Topolná
pátek 25. 9. v 17:00
hřiště Ostrožská Lhota
 
Starší žáci:
Mistřice - Topolná
neděle 27. 9. v 13:30
hřiště Mistřice
 
Dorost:
Hluk - Napajedla
sobota 26. 9. v 12:30
hřiště Hluk
 
Muži:
Ostrožská Nová Ves - Topolná
sobota 26. 9. v 15:30
hřiště Ostrožská Nová Ves

Tabulka Muži

1 Ořechov 6 22:12 18
2 Malenovice 6 17:12 14
3 Zdounky 6 12:9 11
4 Staré Město 5 17:6 10
5 FC Slovácko C 6 13:8 10
6 Slavkov 6 17:8 9
7 O. N. Ves 6 13:11 9
8 Uh. Ostroh 6 13:15 8
9 Tlumačov 6 10:12 7
10 Topolná 6 13:18 6
11 Morkovice B 6 8:19 6
12 Velký Ořechov 6 12:24 6
13 Jankovice 6 6:20 5
14 Vlčnov 5 10:9 4

top scores

1. Foltýn Jan
4
2. Lapčík Adam 3
2. Srnec Lukáš 3
3. Haša Petr 2
4. Hoferek Jaroslav 1
4. Foltýn Jakub 1

Návštěvníci

TOPlist