logotj2

Víkendové zápasy 2. 6. 2019

Přípravka:

TJ Topolná - TJ Bílovice

Střelci: Matyáš Stuchlík

Sestava: Filip Bernatík, Ondřej Bača, Natálie Kubíková, Adam Hubáček, Adam Hubáček, Stanislav Gajdošík, Matěj Kubík, Karel Horák, Adéla Jurygáčková, Matyáš Stuchlík, David Hrbáček, Zuzana Škárová, Tomáš Cahel, Filip Hejda, Jan Staník, Petr Večeřa, Lukáš Foltýn, David Křesťan, Adam Chmelík, Ondřej Hradil (K), David Mikoláš, Vojtěch Horák, Alžběta Domincová, Adéla Večeřová, Mikuláš Bureš

 

Celý první poločas byl z naší strany ve znamení strnulé hry, jako by se nám ani nechtělo, skoro vůbec nic se nedařilo. Soupeř nás předčil v osobních soubojích a tvrdosti a celkem pohodlně nás přehrával. Přestože jsme věřili v naše zlepšení ve druhé půli, z letargie prvního poločasu jsme se již neprobudili, a zaslouženě jsme v sousedském derby prohráli.

 

Žáci:

TJ Topolná - TJ Sokol Mistřice 4:1 (4:0)

Střelci: Radim Podlas, Jakub Mikoláš, Petr Úlehla, Svatopluk Solecký
Sestava: František Kočenda - Vít Janošek, Matyáš Kedra, Radim Podlas, Petr Úlehla, Svatopluk Solecký, Filip Malina, David Mikulka, Alexandr Oliva, Viktor Žiška, Jakub Mikoláš
Střídali: Filip Bernatík, Tomáš Polášek

 

Dorost:

TJ FS Napajedla - FC Ajax Bezměrov 12:1 (5:0)

Střelci: 4x Lukáš Srnec, 2x Martin Lhotský, 2x Adam Sedláček, Matěj Zámečník, Martin Bursík, Jan Belej, Roman Šubík
Sestava: Filip Kočenda - Jakub Viceník, Matěj Zámečník (K), Martin Berecka, Lukáš Srnec, Martin Lhotský, Martin Bursík, Jan Belej, Radim Jurčík, David Podlas, Roman Šubík
Střídali: Tomáš Čevela, Lukáš Večeřa, Pavel Havlík, Adam Sedláček, Tomáš Malina


Muži:

TJ Topolná  - TJ Sokol Slavkov 3:0 (0:0)

Střelci: 2x Jan Foltýn, Petr Haša
Sestava: Lukáš Polášek - Daniel Zelinka, David Dohnal, Jakub Foltýn (90. Jan Belej), Petr Foltýn (87. Tomáš Jurčík (90. ŽK)), Petr Haša, Pavel Hoferek (K) (75. Ondřej Hoferek), Adam Válek, Aleš Pavlica ((65. ŽK), 67. Jan Foltýn), Jiří Mikoška, Radim Jurčík
Na střídání připraveni: David Podlas, Jakub Viceník, Filip Kočenda

 

Jaroslav Hoferek: Za velmi teplého počasí se toho kluci nebáli a nastoupili v dresech s dlouhým rukávem. V utkání s favoritem jsme měli jasnou taktiku, nepustit do hry jejich nejlepšího střelce a čekat na šanci skórovat. První poločas i přes náznaky šancí skončil bez branek. Ve druhém poločase jsme stále pozorně bránili a vyráželi do rychlých protiútoků. Z jednoho z nich skóroval Peťa Haša, Slavkov výrazně znejistěl a přestal myslet na obranu. A pak se to stalo. Střidající Jenda Foltýn na pětníku vymotal asi 5 bránících hráčů a zvýšil na 2:0. Asi za 5 minut přidal Jenda svůj druhý gól a bylo rozhodnuto. Celý tým podal neskutečný výkon a body zůstaly po zásluze v Topolné.