logotj2

Víkendové zápasy 14. 5. 2019

Přípravka:

Jiskra Staré město U10 - TJ Topolná

Střelci: 2x David Křesťan, 2x David Horák, Filip Hejda

Sestava: Filip Bernatík, Ondřej Bača, Natálie Kubíková, Adam Hubáček, Adam Hubáček, Stanislav Gajdošík, Matěj Kubík, Karel Horák, Adéla Jurygáčková, Matyáš Stuchlík, David Hrbáček, Zuzana Škárová, Tomáš Cahel, Filip Hejda, Jan Staník, Petr Večeřa, Lukáš Foltýn, David Křesťan, Adam Chmelík, Ondřej Hradil (K), David Mikoláš, Vojtěch Horák, Alžběta Domincová, Adéla Večeřová, Mikuláš Bureš

 

Zatímco ve většině zápasů nám nějakou dobu trvá, než se dostaneme do tempa, dnes se Staroměšťáci na hřišti ještě nestačili pořádně rozkoukat a už jsme vedli 2:0. Postupně se však rozehrál a začal střelecky prosazovat i tým favorizovaného Starého Města. I když nakonec domácí vyhráli poměrně velkým rozdílem, na hřišti se hrál oboustranně rovnocenný zápas a my předvedli kvalitní výkon, za který se určitě nemusíme stydět. I tentokrát chválíme děti za přístup a předvedenou hru!

 

Dorost:

FK Dolní Němčí - TJ FS Napajedla 2:1 (2:1)

Střelci: Lukáš Srnec
Sestava: Filip Kočenda - Matěj Zámečník, Martin Berecka, Lukáš Večeřa, Lukáš Srnec, Martin Lhotský, Martin Bursík, Jan Belej, Pavel Havlík, Tomáš Malina, David Podlas,
Střídali: Jiří Hába, Vít Janošek, Adam Sedláček, Tomáš Čevela

 

Muži:

1. FC Polešovice - TJ Topolná 2:3 (1:2)

Střelci: Jan Foltýn, Jakub Foltýn, Petr Haša
Sestava: Lukáš Polášek - Daniel Zelinka, David Dohnal (25. ŽK), Jakub Foltýn (90. Jan Belej), Jan Foltýn (40. Marek Stuchlík), Petr HašaJaroslav Hoferek (92. David Podlas), Pavel Hoferek (K), Radim Jurčík (62. ŽK), Tomáš Jurčík (54. Přemysl Vašek), Jiří Mikoška (54. ŽK)
Na střídání připraveni:

 

Jaroslav Hoferek: V zápase s Polešovicemi šlo o 6 bodů. Utkání se hrálo za silného větru a to dělalo problémy oběma týmům. V prvním poločase jsme se díky Jendovi Foltýnovi dostali do vedení 1:0. Vedení jsme udrželi, až do přestávky, i díky obrovskému štěstí, kdy Polešovice trefili 3x tyčku. Do druhého poločasu jsme šli s výhodou větru v zádech. Ale hned z prvního útoku soupeř z penalty vyrovnal, po zahrání rukou našeho hráče ve velkém vápně. Za chvíli bylo ještě hůř a prohrávali jsme 2:1 a vypadalo to všelijak. Po změně rozestavení jsme se dostali zpět do hry a začali soupeře přehrávat. Vyrovnat se podařilo Petrovi Hašovi a obrat dokonal Jakub Foltýn. Teď je nutné uspět v domacím zápase a potvrdit tak tři body z venkovního prostředí!!!!