logotj2

Víkendové zápasy 28. 4. 2019

 

Přípravka:

TJ Topolná - TJ Slavoj Jarošov

Střelci: 4x David Křesťan, 2x Karel Horák, 1x Lukáš Foltýn, David Hrbáček, Tomáš Cahel, Filip Hejda, Michal Neumann.

Sestava: Filip Bernatík, Ondřej Bača, Natálie Kubíková, Adam Hubáček, Adam Hubáček, Stanislav Gajdošík, Matěj Kubík, Karel Horák, Adéla Jurygáčková, Matyáš Stuchlík, David Hrbáček, Zuzana Škárová, Tomáš Cahel, Filip Hejda, Jan Staník, Petr Večeřa, Lukáš Foltýn, David Křesťan (K), Adam Chmelík, Ondřej Hradil, David Mikoláš, Vojtěch Horák, Alžběta Domincová, Adéla Večeřová, Mikuláš Bureš

 

K prvnímu jarnímu domácímu zápasu jsme nastoupili s neuvěřitelným počtem 22 hráčů, z nichž někteří odehráli svůj vůbec první soutěžní zápas. Hrát jsme začali poněkud ospale, tak jak již bývá našim zvykem. Postupně jsme se však začali rozehrávat a hlavně střílet branky. Soupeř však rozhodně taky nezahálel, a tak jsme byli svědky zajímavé podívané. Našich jedenáct zásahů hráči Jarošova nakonec o pár branek dokázali překonat. I přes prohru jsme však s hrou byli víceméně spokojeni. A co víc, děti se přesvědčily, že když se chce, tak to jde.

 

Žáci:

TJ Topolná - SK Mařatice 4:1 (1:1)

Střelci: 2x Matyáš Kedra, 2x Alexandr Oliva
Sestava: František Kočenda - Viliam Machač, Vít Janošek, Jakub Mikoláš (K), Alexandr Oliva, Adam Sedláček, Matyáš Kedra David Mikulka, Petr Úlehla, Svatopluk Solecký, Viktor Žiška
Střídali: Filip Bernatík, Martin Večeřa

 

Dorost:

FC Koryčany - TJ FS Napajedla 2:0 (1:0)

Střelci:
Sestava: Filip Kočenda - Jakub Viceník, Jiří Hába, Martin Berecka, Lukáš Srnec, Martin Bursík, Martin Lhotský, Jan Belej (K), David Podlas, Tomáš Malina, Lukáš Večeřa
Střídali:

 

Muži:

TJ Topolná - TJ Sokol Nezdenice 2:5 (1:2)

Střelci: Onřej Hoferek, Jaroslav Hoferek
Sestava: Lukáš Polášek - Adam Válek, Daniel Zelinka, Aleš Pavlica, Jiří Mikoška, Petr Haša, Jaroslav Hoferek, Ondřej Hoferek (86. Tomáš Jurčík), Pavel Hoferek, Jakub Foltýn, Lukáš Kamočai (65. Martin Bursík)
Na střídání připraveni: Jakub Viceník, Martin Bursík, Tomáš Jurčík, Jan Belej, Radim Jurčík

 

Jaroslav Hoferek: Důležitý zápas proti Nezdenicím jsme nezvládli. Nastoupili jsme téměř v nejsilnější sestavě, ale ani to nepomohlo. Už se stává pravidlem, že nezachytíme začatek zápasu a pak musíme dotahovat. A taky se stává pravidlem, že nedokážeme proměnit i ty nejvyloženější šance. Stejně tak probíhal i tento zápas. Naštěstí se podařilo do poločasu alespoň snížit. Do druhého poločasu jsme šli s tím, že budeme aktivní a zápas otočíme. Aktivní jsme sice byli, ale v podstate jsme inkasovali z každé akce, kdy se soupeř dostal na naši půlku. Dále jsme taky pokračovali v neproměňování šancí a tak utkání skončilo 2:5.