logotj2

Víkendové zápasy 21. 10. 2018

 

TJ Bílovice - TJ Topolná 6:7

Branky: Filip Hejda 5, Karel Horák, David Křesťan

Sestava: Filip Bernatík - Ondřej Bača, Natálie Kubíková, Adam Hubáček, Stanislav Gajdošík, Matěj Kubík, Karel Horák, Adéla Jurygáčková, Matyáš Stuchlík, David Hrbáček, Zuzana Škárová, Tomáš Cahel, Filip Hejda, Jan Staník, Petr Večeřa, Lukáš Foltýn, David Křesťan, Adam Chmelík, Ondřej Hradil, David Mikoláš, Vojtěch Horák

 

K předposlednímu zápasu podzimní části jsme zavítali do sousedních Bílovic, kde nás kromě typického sychravého podzimního počasí přivítala v šatnách termoska s čajem od domácího týmu, za což soupeři moc děkujeme. Úvod zápasu se nám vydařil, vstřelili jsme dvě branky a ujali se vedení. Domácí ovšem nezaháleli a brzy srovnali. Ve vyrovnaném a dramatickém zápase pokračovala přetahovaná o konečný výsledek až do posledních minut, kdy se štěstí přiklonilo na naši stranu, a my vsítili rozhodující gól.

 

Žáci:

TJ Sokol Mistřice - TJ Topolná 0:8 (0:6)

Branky: Vít Janošek 3, Jakub Mikoláš 2, Adam Sedláček, David Mikulka, Filip Malina

Sestava: František Kočenda - Petr Úlehla, Viliam Machač, Jakub Mikoláš, Miroslav Horák - Alexandr Oliva (K), Filip Malina, Svatopluk Solecký , Adam Sedláček, David Mikulka, Vít Janošek

Na střídání připraveni: Martin Večeřa, Viktor Žiška, Radim Podlas, Karel Chytil (17. ŽK), Filip Bernatík,

 

Dorost:

FC Ajax Bezměrov - TJ FS Napajedla 2:10 (1:5)

Branky: Lukáš Srnec 3, Robin Holomek 3, Roman Šubík 3, Martin Bursík

Sestava: Filip Kočenda – Martin Berecka, Jakub Viceník, Robin Holomek (K), Lukáš Srnec, Martin Lhotský, Martin Bursík,Libor Machač, Radim Jurčík, Lukáš Večeřa, Roman Šubík

Na střídání připraveni: Jiří Hába, Pavel Havlík, Tomáš Čevela, Jan Belej, Tomáš Malina


Muži:

TJ Sokol Slavkov - TJ Topolná 4:2 (2:2)

Střelci: Petr Haša, Pavel Hoferek

Sestava: Lukáš Polášek - Adam Válek, Daniel Zelinka, Jiří Mikoška, Petr Haša, David Dohnal, Jakub Foltýn (75. ŽK), Jan Foltýn, Pavel Hoferek (K), Tomáš Jurčík, Lukáš Kamočai (82. Miroslav Foltýn)

Na střídání připraveni: Jakub Leitner, Miroslav Foltýn, Miloslav Stuchlík

 

Aktuálně

Přípravka:
Mařatice "B" - Topolná
sobota 26. 9. v 13:30
hřiště Mařatice
 
Mladší žáci:
Huštěnovice - Topolná
úterý 22. 9. v 17:00
hřiště Huštěnovice
 
Ostrožská Lhota - Topolná
pátek 25. 9. v 17:00
hřiště Ostrožská Lhota
 
Starší žáci:
Mistřice - Topolná
neděle 27. 9. v 13:30
hřiště Mistřice
 
Dorost:
Hluk - Napajedla
sobota 26. 9. v 12:30
hřiště Hluk
 
Muži:
Ostrožská Nová Ves - Topolná
sobota 26. 9. v 15:30
hřiště Ostrožská Nová Ves

Tabulka Muži

1 Ořechov 6 22:12 18
2 Malenovice 6 17:12 14
3 Zdounky 6 12:9 11
4 Staré Město 5 17:6 10
5 FC Slovácko C 6 13:8 10
6 Slavkov 6 17:8 9
7 O. N. Ves 6 13:11 9
8 Uh. Ostroh 6 13:15 8
9 Tlumačov 6 10:12 7
10 Topolná 6 13:18 6
11 Morkovice B 6 8:19 6
12 Velký Ořechov 6 12:24 6
13 Jankovice 6 6:20 5
14 Vlčnov 5 10:9 4

top scores

1. Foltýn Jan
4
2. Lapčík Adam 3
2. Srnec Lukáš 3
3. Haša Petr 2
4. Hoferek Jaroslav 1
4. Foltýn Jakub 1

Návštěvníci

TOPlist