logotj2

Víkendové zápasy 7. 10. 2018

Žáci:

TJ Šumice - Topolná 1:6 (0:2)

Branky:  Alexandr Oliva 2, Adam Sedláček, Svatopluk Solecký, Jakub Mikoláš, Karel Chytil

Sestava: Vít Janošek - Petr Úlehla, Viliam Machač, Filip Malina, Jakub Mikoláš, Alexandr Oliva (K), Svatopluk Solecký, Adam Sedláček, David Mikulka, Damian Tománek, Horák Miroslav

Na střídání připraveni: Martin Večeřa, Viktor Žiška, František Kočenda, Radim Podlas

 

Dorost:

TJ Šumice - TJ FS Napajedla 0:11 (0:6)

Branky: Lukáš Srnec 3, Martin Bursík 3, Roman Šubík 3, Lukáš Večeřa, Adam Sedláček

Sestava: Filip Kočenda – Matěj Zámečník (K), Martin Berecka, Jakub Viceník, Robin Holomek, Lukáš Srnec, Martin Bursík, Pavel Havlík, Radim Jurčík, Lukáš Večeřa, Roman Šubík

Na střídání připraveni: Jiří Hába, Martin Lhotský, Malina Tomáš, Sedláček Adam


Muži:

FC Strání "B" - TJ Topolná 3:1 (2:0)

Střelci: Jan Foltýn

Sestava: Lukáš Polášek - Daniel Mráz, Petr Haša, Pavel Hoferek (K), David Dohnal, Jan Foltýn, Daniel Zelinka, Jakub Leitner, Přemysl Vašek (46. Marek Stuchlík), Jiří Mikoška, Ondřej Hoferek (60. Jan Belej)

Na střídání připraveni:

 

Aktuálně

Přípravka:
Mařatice "B" - Topolná
sobota 26. 9. v 13:30
hřiště Mařatice
 
Mladší žáci:
Huštěnovice - Topolná
úterý 22. 9. v 17:00
hřiště Huštěnovice
 
Ostrožská Lhota - Topolná
pátek 25. 9. v 17:00
hřiště Ostrožská Lhota
 
Starší žáci:
Mistřice - Topolná
neděle 27. 9. v 13:30
hřiště Mistřice
 
Dorost:
Hluk - Napajedla
sobota 26. 9. v 12:30
hřiště Hluk
 
Muži:
Ostrožská Nová Ves - Topolná
sobota 26. 9. v 15:30
hřiště Ostrožská Nová Ves

Tabulka Muži

1 Ořechov 6 22:12 18
2 Malenovice 6 17:12 14
3 Zdounky 6 12:9 11
4 Staré Město 5 17:6 10
5 FC Slovácko C 6 13:8 10
6 Slavkov 6 17:8 9
7 O. N. Ves 6 13:11 9
8 Uh. Ostroh 6 13:15 8
9 Tlumačov 6 10:12 7
10 Topolná 6 13:18 6
11 Morkovice B 6 8:19 6
12 Velký Ořechov 6 12:24 6
13 Jankovice 6 6:20 5
14 Vlčnov 5 10:9 4

top scores

1. Foltýn Jan
4
2. Lapčík Adam 3
2. Srnec Lukáš 3
3. Haša Petr 2
4. Hoferek Jaroslav 1
4. Foltýn Jakub 1

Návštěvníci

TOPlist