logotj2

Víkendové zápasy 17. 6. 2018

Žáci:

TJ Topolná - TJ Nivnice 7:2 (3:1)

Střelci: Ondřej Ferovič 4, Petr Úlehla 2, Martin Berecka,

Sestava: František Kočenda - Svatopluk Solecký, Filip Malina, Jakub Mikoláš, Viliam Machač - Tomáš Mikulka, Martin Berecka, Alexandr Oliva, Adam Sedláček - Ondřej Ferovič, Miroslav Horák

Na střídání připraveni: David Mikulka, Radim Podlas, Martin Večeřa

 

TJ Nivnice - TJ Topolná 8:0 (3:0)

Střelci:

Sestava: František Kočenda - Svatopluk Solecký, Filip Malina, Jakub Mikoláš, Viliam Machač - Tomáš Mikulka, Martin Berecka, Alexandr Oliva, Adam Sedláček - Radim Podlas, Miroslav Horák

Na střídání připraveni: Martin Večeřa

 

Dorost:

FK Lužkovice-Želechovice - TJ FS Napajedla 4:2 (3:1)

Střelci: Radim Jurčík, Jan Vojtášek

Sestava: Lukáš Polášek (79. Kočenda Filip) - Jakub Viceník, Robin Holomek, Adam Nagy, Pavel Bartošek - David Podlas, Michal Foral, Dominik Vondráček (81. Jiří Hába), Libor Machač - Lukáš Srnec, Jan Vojtášek

Na střídání připraveni:

 

Muži:

TJ Sokol Prakšice-Pašovice - TJ Topolná 2:3 (1:3)

Střelci: Jan Foltýn, Tomáš Bláha, Adam Válek

Sestava: Jakub Mikel - Daniel Mráz (87. Radim Jurčík), Daniel Zelinka, Adam Válek, Tomáš Bláha (75. David Podlas), Jakub Foltýn, Petr Haša, Adam Lapčík, Jan Foltýn, Jiří Mikoška, Ondřej Hoferek

Na střídání připraveni: Pavel Bartošek

 

TJ Vlčnov - TJ Topolná 2:3 (1:1)

Střelci: Petr Haša 2, Daniel Mráz

Sestava: Adam Lapčík (46. Filip Kočenda) - Vašek Přemysl, Zelinka Daniel, Jiří Mikoška, Miroslav Foltýn (87. Pavel Bartošek), Jakub Foltýn, Petr Haša, Tomáš Bláha, Marian Mikulka (68. Tomáš Jurčík), Daniel Mráz (71. David Podlas), Jan Foltýn

Na střídání připraveni:

 

Aktuálně

Dorost:

soutěžní utkání

Napajedla - Tlumačov

30. 3. v 12:00

hřiště Topolná

 

Muži:

soutěžní utkání

Topolná - Horní Němčí

31. 3. v 15:00

hřiště Topolná

 

Rozpis na jarní část sezóny 2018/2019 naleznete zde.

Tabulka Muži

1 Jankovice 14 32:12 33
2 Slavkov 14 42:16 30
3 Strání B 14 28:16 26
4 O. N. Ves 14 33:18 25
5 Březová 14 21:27 22
6 Nezdenice 14 33:25 21
7 Topolná 14 24:26 19
8 Jarošov 14 29:22 18
9 Bánov 14 26:32 18
10 Ostr. Lhota 14 24:35 17
11 Bílovice 14 23:37 16
12 Polešovice 14 24:37 11
13 Vlčnov 14 23:41 9
14 Horní Němčí 14 18:36 9

top scores

1. Haša Petr
6
2. Foltýn Jan 5
3. Kamočai Lukáš 4

3.

Válek Adam 3

3.

Zelinka Daniel 3

4.

Mráz Daniel 2

5.

Hoferek Pavel 1

5.

Foltýn Jakub 1

5.

Přemysl Vašek 1

5.

Dohlav David 1

Diskuse

Návštěvníci

TOPlist