logotj2

Víkendové zápasy 10. 6. 2018

Přípravka:

SK Mařatice - TJ Topolná 12:5 (6:2)

Střelci: Karel Horák 4, Stanislav Gajdošík

Sestava: Filip Hejda - Viktor Žiška, Tomáš Polášek, Stanislav Gajdošík, Matěj Kubík, Karel Horák, David Hrbáček, Adam Chmelík, Tomáš Cahel, Petr Večeřa, Lukáš Foltýn, David Křesťan, Adam Hubáček, Ondřej Bača

 

Žáci:

TJ Topolná - TJ Sokol Mistřice 4:2 (2:1)

Střelci: Martin Berecka 3, Filip Malina

Sestava: František Kočenda - Svatopluk Solecký, Filip Malina, Jakub Mikoláš, Viliam Machač - Tomáš Mikulka, Martin Berecka, Alexandr Oliva, Petr Podlas - Radim Podlas, Martin Večeřa

Na střídání připraveni: Tomáš Polášek

 

Dorost:

TJ FS Napajedla - ČSK Uherský Brod 0:12 (5:0)

Střelci:

Sestava: Lukáš Polášek (46. Filip Kočenda) - Jakub Viceník (46. Radim Jurčík), Robin Holomek, Adam Nagy, Pavel Bartošek - David Podlas, Michal Foral, Pavel Kolář, Libor Machač - Lukáš Srnec, Jan Vojtášek

Na střídání připraveni:

 

Muži:

TJ Topolná - 1.FC Polešovice 2:2 (1:0)

Střelci: Jan Foltýn, Petr Haša

Sestava: Jakub Mikel - Petr Haša (73. ŽK), Pavel Hoferek, Tomáš Jurčík (37. Jakub Foltýn), Adam Lapčík (67. Ondřej Hoferek), Daniel Mráz, Adam Válek, Daniel Zelinka, Jan Foltýn, Tomáš Bláha

Na střídání připraveni: Přemysl Vašek, Marian Mikulka

Aktuálně

Turnaj ministrantů

30. 6. od 14:00

hřiště Topolná

Tabulka Muži

1 Jankovice 26 57:21 58
2 Slavkov 26 85:33 55
3 O. N. Ves 26 64:38 48
4 Březová 26 47:58 43
5 Nezdenice 26 61:57 40
6 Jarošov 26 61:48 37
7 Vlčnov 26 57:59 36
8 Strání B 26 49:42 35
9 Topolná 26 58:58 35
10 Bílovice 26 42:60 31
11 Polešovice 26 48:65 28
12 Ostr. Lhota 26 38:63 27
13 Bánov 26 40:65 24
14 Horní Němčí 26 27:67 14

top scores

1. Foltýn Jan 12
2. Haša Petr 10
3. Kamočai Lukáš 8

4.

Foltýn Jakub 7

5.

Zelinka Daniel 4
5. Mikoška Jiří 4

5.

Dohnal David 4

6.

Válek Adam 3

7.

Mráz Daniel 2

7.

Hoferek Jaroslav 2
8. Hoferek Pavel 1
8. Bursík Martin 1
8. Hoferek Ondřej 1
8. Vašek Přemysl 1
8. Belej Jan 1

Diskuse

Návštěvníci

TOPlist