logotj2

Víkendové zápasy 27. 5. 2018

Přípravka:

TJ Topolná - SK Březolupy 6:6 (3:3)

Střelci: Jan Staník, Viktor Žiška, Karel Horák, David Hrbáček, Tomáš Cahel, Lukáš Foltýn

Sestava: Jan Staník, Viktor Žiška, Tomáš Polášek, Stanislav Gajdošík, Matěj Kubík, Karel Horák, Filip Bernatík, David Hrbáček, Adam Chmelík, Tomáš Cahel, Filip Hejda, Petr Večeřa, Lukáš Foltýn, David Křesťan, Adam Hubáček, Ondřej Bača, Ondřej Hradil

 

Žáci:

TJ Topolná - FK Ostrožská Nová Ves 5:4 (3:2)

Střelci: Martin Berecka 2, Petr Úlehla 2, Vít Janošek

Sestava: František Kočenda - Miroslav Horák, Filip Malina, Jakub Mikoláš, Viliam Machač - Matyáš Kedra, Svatopluk Solecký, Martin Berecka, Petr Úlehla - Vít Janošek, David Mikulka

Na střídání připraveni: Martin Večeřa, Radim Podlas, Karel Chytil

 

Dorost:

TJ FS Napajedla - SK Louky 2:4 (0:1)

Střelci: Martin Bursík 2

Sestava: Lukáš Polášek (46. Filip Kočenda) - Jakub Viceník, Michal Foral, Robin Holomek, Pavel Bartošek - Libor Machač (46. Radim Jurčík), Pavel Kolář, Pavel Bursík, David Podlas - Lukáš Srnec, Jan Vojtášek

Na střídání připraveni: Lukáš Večeřa, Jiří Hába

 

Muži:

TJ Topolná - FK Ostrožská Nová Ves 3:0 (2:0)

Střelci: Jan Foltýn, Daniel Mráz, Tomáš Bláha

Sestava: Jakub Mikel - Válek Adam, Pavel Hoferek, Daniel Zelinka (39. ŽK), Jiří Mikoška (79. ŽK) - Tomáš Bláha, Adam Lapčík (27. Ondřej Hoferek), Petr Haša, Tomáš Jurčík (88. Mikulka Marian) - Daniel Mráz, Jan Foltýn (82. David Podlas)

Na střídání připraveni: Pavel Bartošek, Radim Jurčík

 

Aktuálně

Výsledky Topolské osmičky ZDE

 

Přípravka:

Spytihněv - Topolná

úterý 17. 9. v 17:00

hřiště Spytihněv

 

Topolná - Jarošov

sobota 21. 9. v 10:00

hřiště Topolná

 

Žáci:

 

Dorost:

Napajedla - Dolní Němčí

sobota 21. 9. v 13:00

hřiště Napajedla

 

Muži:

Topolná - Polešovice

neděle 22. 9. v 15:30

hřiště Topolná

Tabulka Muži

1 Vlčnov 6 20:5 18
2 Topolná 6 23:6 15
3 O. N. Ves 6 22:10 15
4 Drslavice 6 14:6 15
5 Jarošov 6 25:9 13
6 Prakšice 6 22:14 12
7 Nezdenice 6 13:18 9
8 Březová 6 10:10 7
9 Strání B 6 10:12 5
10 Záhorovice 6 9:20 3
11 Polešovice 6 9:20 3
12 Bílovice 6 5:25 3
13 Kněžpole 5 5:16 2
14 Huštěnovice 5 3:19 0

top scores

1.

Foltýn Jan
7

2.

Lapčík Adam 5

3.

Belej Jan 4
4. Haša Petr 3
4. Foltýn Jakub 3

5.

Kamočai Lukáš 2
5. Dohnal David 2
6. Zelinka Daniel 1

Diskuse

Návštěvníci

TOPlist