logotj2

Víkendové zápasy 27. 5. 2018

Přípravka:

TJ Topolná - SK Březolupy 6:6 (3:3)

Střelci: Jan Staník, Viktor Žiška, Karel Horák, David Hrbáček, Tomáš Cahel, Lukáš Foltýn

Sestava: Jan Staník, Viktor Žiška, Tomáš Polášek, Stanislav Gajdošík, Matěj Kubík, Karel Horák, Filip Bernatík, David Hrbáček, Adam Chmelík, Tomáš Cahel, Filip Hejda, Petr Večeřa, Lukáš Foltýn, David Křesťan, Adam Hubáček, Ondřej Bača, Ondřej Hradil

 

Žáci:

TJ Topolná - FK Ostrožská Nová Ves 5:4 (3:2)

Střelci: Martin Berecka 2, Petr Úlehla 2, Vít Janošek

Sestava: František Kočenda - Miroslav Horák, Filip Malina, Jakub Mikoláš, Viliam Machač - Matyáš Kedra, Svatopluk Solecký, Martin Berecka, Petr Úlehla - Vít Janošek, David Mikulka

Na střídání připraveni: Martin Večeřa, Radim Podlas, Karel Chytil

 

Dorost:

TJ FS Napajedla - SK Louky 2:4 (0:1)

Střelci: Martin Bursík 2

Sestava: Lukáš Polášek (46. Filip Kočenda) - Jakub Viceník, Michal Foral, Robin Holomek, Pavel Bartošek - Libor Machač (46. Radim Jurčík), Pavel Kolář, Pavel Bursík, David Podlas - Lukáš Srnec, Jan Vojtášek

Na střídání připraveni: Lukáš Večeřa, Jiří Hába

 

Muži:

TJ Topolná - FK Ostrožská Nová Ves 3:0 (2:0)

Střelci: Jan Foltýn, Daniel Mráz, Tomáš Bláha

Sestava: Jakub Mikel - Válek Adam, Pavel Hoferek, Daniel Zelinka (39. ŽK), Jiří Mikoška (79. ŽK) - Tomáš Bláha, Adam Lapčík (27. Ondřej Hoferek), Petr Haša, Tomáš Jurčík (88. Mikulka Marian) - Daniel Mráz, Jan Foltýn (82. David Podlas)

Na střídání připraveni: Pavel Bartošek, Radim Jurčík

 

Aktuálně

Dorost:

soutěžní utkání

Napajedla - Tlumačov

30. 3. v 12:00

hřiště Topolná

 

Muži:

soutěžní utkání

Topolná - Horní Němčí

31. 3. v 15:00

hřiště Topolná

 

Rozpis na jarní část sezóny 2018/2019 naleznete zde.

Tabulka Muži

1 Jankovice 14 32:12 33
2 Slavkov 14 42:16 30
3 Strání B 14 28:16 26
4 O. N. Ves 14 33:18 25
5 Březová 14 21:27 22
6 Nezdenice 14 33:25 21
7 Topolná 14 24:26 19
8 Jarošov 14 29:22 18
9 Bánov 14 26:32 18
10 Ostr. Lhota 14 24:35 17
11 Bílovice 14 23:37 16
12 Polešovice 14 24:37 11
13 Vlčnov 14 23:41 9
14 Horní Němčí 14 18:36 9

top scores

1. Haša Petr
6
2. Foltýn Jan 5
3. Kamočai Lukáš 4

3.

Válek Adam 3

3.

Zelinka Daniel 3

4.

Mráz Daniel 2

5.

Hoferek Pavel 1

5.

Foltýn Jakub 1

5.

Přemysl Vašek 1

5.

Dohlav David 1

Diskuse

Návštěvníci

TOPlist