logotj2

Víkendové zápasy 13. 5. 2018

Přípravka:

TJ Topolná - TJ Sokol Kněžpole 0:16 (0:8)

Střelci:

Sestava: Staník Jan, Viktor Žiška, Tomáš Polášek, Stanislav Gajdošík, Matěj Kubík, Karel Horák, David Hrbáček, Adam Chmelík, Tomáš Cahel, Filip Hejda, Jan Staník, Petr Večeřa, Lukáš Foltýn, David Křesťan, Filip Bernatík

 

Žáci:

TJ Topolná - TJ Osvětimany 6:4 (4:2)

Střelci: Martin Berecka 4, Jakub Mikoláš

Sestava: František Kočenda - Filip Malina, Miroslav Horák, Karel Chytil, Viliam Machač - Petr Úlehla, Svatopluk Solecký, Jakub Mikoláš, Alexandr Oliva, - Martin Berecka, David Mikulka

Na střídání připraveni: Martin Večeřa, Radim Podlas, Damian Tománek, Matyáš Kedra

 

Dorost:

TJ FS Napajedla - SK Slovácká Viktoria Bojkovice 2:3 (1:1)

Střelci: Martin Bursík 2

Sestava: Filip Kočenda - Jakub Viceník, Michal Foral, Robin Holomek, Adam Nagy (46. Radim Jurčík) - Libor Machač (75. Lukáš Večeřa), Pavel Kolář (61. ŽK), Pavel Bursík, David Podlas - Lukáš Srnec (86. ŽK), Jan Vojtášek (72. ŽK)

Na střídání připraveni: Lukáš Polášek, Jiří Hába

 

Muži:

semifinále poháru:

TJ Sokol Jankovice - TJ Topolná 4:0 (1:0)

Střelci:

Sestava: Jakub Mikel - Marek Stuchlík (7. Jakub Foltýn (50. Daniel Mráz)), Adam Válek, Aleš Pavlica, Jiří Mikoška - Tomáš Bláha (75. Tomáš Jurčík), Pavel Hoferek, Petr Haša, Daniel Zelinka - Adam Lapčík (72. Tomáš Jurčík), Jan Foltýn (65. ŽK)

Na střídání připraveni: Marian Mikulka, Ondřej Hoferek

 

TJ Topolná - FC Bánov 2:2 (1:0)

Střelci: Danil Mráz, Adam Lapčík

Sestava: Jakub Mikel - Přemysl Vašek (76. Marian Mikulka), Adam Válek, Tomáš Jurčík, Jiří Mikoška - Adam Lapčík, Pavel Hoferek, Petr Haša, Daniel Zelinka - Jan Foltýn, Daniel Mráz

Na střídání připraveni:

 

Aktuálně

Tabulka Muži

1 Jankovice 13 30:11 30
2 Slavkov 13 39:15 27
3 Strání B 13 26:16 23
4 O. N. Ves 13 31:18 22
5 Březová 13 20:24 22
6 Jarošov 13 29:20 18
7 Nezdenice 13 30:23 18
8 Topolná 13 22:24 18
9 Bánov 13 23:29 17
10 Ostr. Lhota 13 22:33 16
11 Bílovice 13 23:35 16
12 Polešovice 13 21:34 10
13 Vlčnov 13 22:39 9
14 Horní Němčí 13 16:33 9

top scores

1. Haša Petr
6
2. Foltýn Jan 5
3. Kamočai Lukáš 3

3.

Válek Adam 3

3.

Zelinka Daniel 3

4.

Mráz Daniel 2

5.

Hoferek Pavel 1

5.

Foltýn Jakub 1

5.

Přemysl Vašek 1

Diskuse

Návštěvníci

TOPlist