logotj2

Víkendové zápasy 13. 5. 2018

Přípravka:

TJ Topolná - TJ Sokol Kněžpole 0:16 (0:8)

Střelci:

Sestava: Staník Jan, Viktor Žiška, Tomáš Polášek, Stanislav Gajdošík, Matěj Kubík, Karel Horák, David Hrbáček, Adam Chmelík, Tomáš Cahel, Filip Hejda, Jan Staník, Petr Večeřa, Lukáš Foltýn, David Křesťan, Filip Bernatík

 

Žáci:

TJ Topolná - TJ Osvětimany 6:4 (4:2)

Střelci: Martin Berecka 4, Jakub Mikoláš

Sestava: František Kočenda - Filip Malina, Miroslav Horák, Karel Chytil, Viliam Machač - Petr Úlehla, Svatopluk Solecký, Jakub Mikoláš, Alexandr Oliva, - Martin Berecka, David Mikulka

Na střídání připraveni: Martin Večeřa, Radim Podlas, Damian Tománek, Matyáš Kedra

 

Dorost:

TJ FS Napajedla - SK Slovácká Viktoria Bojkovice 2:3 (1:1)

Střelci: Martin Bursík 2

Sestava: Filip Kočenda - Jakub Viceník, Michal Foral, Robin Holomek, Adam Nagy (46. Radim Jurčík) - Libor Machač (75. Lukáš Večeřa), Pavel Kolář (61. ŽK), Pavel Bursík, David Podlas - Lukáš Srnec (86. ŽK), Jan Vojtášek (72. ŽK)

Na střídání připraveni: Lukáš Polášek, Jiří Hába

 

Muži:

semifinále poháru:

TJ Sokol Jankovice - TJ Topolná 4:0 (1:0)

Střelci:

Sestava: Jakub Mikel - Marek Stuchlík (7. Jakub Foltýn (50. Daniel Mráz)), Adam Válek, Aleš Pavlica, Jiří Mikoška - Tomáš Bláha (75. Tomáš Jurčík), Pavel Hoferek, Petr Haša, Daniel Zelinka - Adam Lapčík (72. Tomáš Jurčík), Jan Foltýn (65. ŽK)

Na střídání připraveni: Marian Mikulka, Ondřej Hoferek

 

TJ Topolná - FC Bánov 2:2 (1:0)

Střelci: Danil Mráz, Adam Lapčík

Sestava: Jakub Mikel - Přemysl Vašek (76. Marian Mikulka), Adam Válek, Tomáš Jurčík, Jiří Mikoška - Adam Lapčík, Pavel Hoferek, Petr Haša, Daniel Zelinka - Jan Foltýn, Daniel Mráz

Na střídání připraveni:

 

Aktuálně

 

Turnaj starých pánů

23. 6 od 13:00

hřiště Kněžpole

Tabulka Muži

1 Uh. Ostroh 26 92:37 65
2 Topolná 26 69:44 48
3 O. N. Ves 26 62:45 42
4 Polešovice 26 65:52 41
5 Jarošov 26 60:57 39
6 Slavkov 26 45:34 37
7 Nezdenice 26 51:56 37
8 Březová 26 62:67 36
9 Bílovice 26 44:49 32
10 Vlčnov 26 41:65 32
11 Prakšice 26 48:69 29
12 Bánov 26 54:75 28
13 Kněžpole 26 41:53 27
14 Hluk B 26 45:76 19

top scores

1. Foltýn Jan
29
2. Mráz Daniel 12
2. Haša Petr 12
3. Lapčík Adam 6
4. Zelinka Daniel 4
4. Hoferek Pavel 4
5. Bláha Tomáš 3
5. Válek Adam 3
6. Foltýn Jakub 2
6. Hoferek Ondřej 2
7. Mikulka Marian 1
7. Jurčík Tomáš 1

Diskuse

Návštěvníci

TOPlist