logotj2

Víkendové zápasy 13. 5. 2018

Přípravka:

TJ Topolná - TJ Sokol Kněžpole 0:16 (0:8)

Střelci:

Sestava: Staník Jan, Viktor Žiška, Tomáš Polášek, Stanislav Gajdošík, Matěj Kubík, Karel Horák, David Hrbáček, Adam Chmelík, Tomáš Cahel, Filip Hejda, Jan Staník, Petr Večeřa, Lukáš Foltýn, David Křesťan, Filip Bernatík

 

Žáci:

TJ Topolná - TJ Osvětimany 6:4 (4:2)

Střelci: Martin Berecka 4, Jakub Mikoláš

Sestava: František Kočenda - Filip Malina, Miroslav Horák, Karel Chytil, Viliam Machač - Petr Úlehla, Svatopluk Solecký, Jakub Mikoláš, Alexandr Oliva, - Martin Berecka, David Mikulka

Na střídání připraveni: Martin Večeřa, Radim Podlas, Damian Tománek, Matyáš Kedra

 

Dorost:

TJ FS Napajedla - SK Slovácká Viktoria Bojkovice 2:3 (1:1)

Střelci: Martin Bursík 2

Sestava: Filip Kočenda - Jakub Viceník, Michal Foral, Robin Holomek, Adam Nagy (46. Radim Jurčík) - Libor Machač (75. Lukáš Večeřa), Pavel Kolář (61. ŽK), Pavel Bursík, David Podlas - Lukáš Srnec (86. ŽK), Jan Vojtášek (72. ŽK)

Na střídání připraveni: Lukáš Polášek, Jiří Hába

 

Muži:

semifinále poháru:

TJ Sokol Jankovice - TJ Topolná 4:0 (1:0)

Střelci:

Sestava: Jakub Mikel - Marek Stuchlík (7. Jakub Foltýn (50. Daniel Mráz)), Adam Válek, Aleš Pavlica, Jiří Mikoška - Tomáš Bláha (75. Tomáš Jurčík), Pavel Hoferek, Petr Haša, Daniel Zelinka - Adam Lapčík (72. Tomáš Jurčík), Jan Foltýn (65. ŽK)

Na střídání připraveni: Marian Mikulka, Ondřej Hoferek

 

TJ Topolná - FC Bánov 2:2 (1:0)

Střelci: Danil Mráz, Adam Lapčík

Sestava: Jakub Mikel - Přemysl Vašek (76. Marian Mikulka), Adam Válek, Tomáš Jurčík, Jiří Mikoška - Adam Lapčík, Pavel Hoferek, Petr Haša, Daniel Zelinka - Jan Foltýn, Daniel Mráz

Na střídání připraveni:

 

Aktuálně

Přípravka:

Bílovice - Topolná

neděle 20. 5. v 10:30

pátek 18. 5. v 17:00

 

Žáci:

Topolná - Bánov

neděle 20. 5. v 10:00

odloženo

 

Dorost:

Kunovice - Napajedla

sobota 19. 5. v 10:00

 

Muži:

Hluk B - Topolná

neděle 20. 5. v 16:30

 

Rozlosování na jaro 2018 zde

Tabulka Muži

1 Uh. Ostroh 21 75:26 55
2 Polešovice 21 58:35 40
3 O. N. Ves 21 51:36 34
4 Topolná 20 55:37 32
5 Jarošov 21 43:41 32
6 Březová 21 55:53 31
7 Slavkov 20 33:26 30
8 Vlčnov 21 34:50 26
9 Bánov 20 40:56 25
10 Kněžpole 21 33:40 24
11 Nezdenice 21 34:49 24
12 Bílovice 21 32:45 22
13 Prakšice 20 30:57 19
14 Hluk B 21 33:55 16

top scores

1. Foltýn Jan
25
2. Haša Petr 9
3. Mráz Daniel 8
4. Lapčík Adam 6
5. Zelinka Daniel 4
5. Hoferek Pavel 4
6. Hoferek Ondřej 2
6. Válek Adam 2
6. Foltýn Jakub 2
7. Mikulka Marian 1
7. Bláha Tomáš 1
7. Jurčík Tomáš 1

Diskuse

Návštěvníci

TOPlist