logotj2

Víkendové zápasy 6. 5. 2018

Přípravka:

Slovácká Sparta Spytihněv - TJ Topolná 4:3 (0:3)

Střelci: Karel Horák, Martin Večeřa, Tomáš Cahel

Sestava: Staník Jan, Viktor Žiška, Tomáš Polášek, Stanislav Gajdošík, Matěj Kubík, Karel Horák, David Hrbáček, Adam Chmelík, Tomáš Cahel, Filip Hejda, Jan Staník, Petr Večeřa, Lukáš Foltýn, David Křesťan, Filip Bernatík

 

Žáci:

TJ Šumice - TJ Topolná 6:2 (4:2)

Střelci: Martin Berecka, Radim Podlas

Sestava: František Kočenda - Karel Chytil, Miroslav Horák, Martin Berecka, Viliam Machač - Petr Úlehla, Jakub Mikoláš,Damián Tománek Alexandr Oliva, - Radim Podlas,David Mikulka

Na střídání připraveni:

 

Dorost:

FC TDV Slavičín - TJ FS Napajedla 8:0 (5:0)

Střelci:

Sestava: Lukáš Polášek (60. Filip Kočenda) - Pavel Bartošek, Michal Foral, Adam Nagy, Radim Jurčík (46. Miloslav Juřena) - Libor Machač (82. Jiří Hába), Pavel Kolář, Robin Holomek David Podlas - Lukáš Srnec, Jan Vojtášek (70. Lukáš Večeřa)

Na střídání připraveni:

 

Muži:

Březová - TJ Topolná 3:2 (1:0)

Střelci: Tomáš Jurčík, vlastní

Sestava: Jakub Mikel - Radek Vašťák (60. Tomáš Jurčík), Adam Válek, Ondřej Hoferek, Jiří Mikoška - Jakub Foltýn, Pavel Hoferek, Petr Haša, Daniel Zelinka - Adam Lapčík, Daniel Mráz

Na střídání připraveni:

 

Aktuálně

Více informací o Topolské osmičce (startovné, registrace) ZDE

 

Dorost:

soutěžní zápas

Napajedla - Boršice

sobota 24. 8. v 14:30

hřiště Napajedla

 

Muži:

soutěžní zápas

Topolná - Nezdenice

neděle 25. 8. v 16:30

hřiště Topolná

Tabulka Muži

1 Topolná 2 10:1 6
2 Vlčnov 2 10:2 6
3 Prakšice 2 10:4 6
4 Strání B 2 6:2 4
5 Březová 2 6:2 4
6 O. N. Ves 2 5:3 3
7 Drslavice 2 5:6 3
8 Nezdenice 2 4:5 3
9 Polešovice 2 3:5 3
10 Kněžpole 2 3:5 1
11 Jarošov 2 4:9 1
12 Záhorovice 2 3:10 0
13 Huštěnovice 2 1:8 0
14 Bílovice 2 1:9 0

top scores

1.

Foltýn Jan 3
1. Belej Jan 3
2. Haša Petr 2
2. Foltýn Jakub 2
3. Kamočai Lukáš 1
3. Dohnal David 1
3. Zelinka Daniel 1
3. Lapčík Adam 1

Diskuse

Návštěvníci

TOPlist