logotj2

Víkendové zápasy 15. 4. 2018

 

Přípravka:

TJ Slavoj Jarošov - TJ Topolná 15:3 (7:2)

Střelci: Karel Horák 2, Filip Hejda

Sestava: Filip Bernatík, Viktor Žiška, Tomáš Polášek, Radim Podlas, Stanislav Gajdošík, Matěj Kubík, Karel Horák, David Hrbáček, Adam Chmelík, Tomáš Cahel, Filip Hejda, Jan Staník, Petr Večeřa, Lukáš Foltýn, David Křesťan

 

Žáci:

TJ Topolná - TJ Velehrad 6:4 (2:0)

Střelci: Martin Berecka 3, Alexandr Oliva, Karel Chytil, Jakub Mikoláš

Sestava: František Kočenda - Viliam Machač, Miroslav Horák, Martin Berecka, Petr Úlehla - Alexandr Oliva, Jakub Mikoláš, David Mikulka, Radim Podlas, Svatopluk Solecký, Karel Chytil

Na střídání připraveni: Vít Janošek

 

Dorost:

TJ FS Napajedla - FK Luhačovice 1:3 (1:0)

Střelci: Lukáš Srnec

Sestava: Lukáš Polášek - David Podlas, Michal Foral (39. ŽK), Pavel Bartošek - Jakub Viceník - Jan Vojtášek, Adam Nagy (46. Martin Bursík), Pavel Kolář, Miloslav Juřena (81. Lukáš Večeřa) - Lukáš Srnec, Robin Holomek

Na střídání připraveni: Filip Kočenda, Libor Machač, Jiří Hába, Lukáš Winkler

 

Muži:

TJ Topolná - FK Uherský Ostroh 3:5 (2:3)

Střelci: Jan Foltýn, Tomáš Bláha, Daniel Mráz

Sestava: Jakub Mikel - Zelinka Daniel, Tomáš Jurčík (56. Marek Stuchlík), Tomáš Bláha (75. Marian Mikulka), Pavel Hoferek, Petr Haša, Jiří Mikoška, Daniel Mráz, Jakub Foltýn (64. Ondřej Hoferek), Jan Foltýn, Adam Válek

Na střídání připraveni: Pavel Dohnal, Přemysl Vašek

 

Aktuálně

Dorost:

soutěžní utkání

Napajedla - Tlumačov

30. 3. v 12:00

hřiště Topolná

 

Muži:

soutěžní utkání

Topolná - Horní Němčí

31. 3. v 15:00

hřiště Topolná

 

Rozpis na jarní část sezóny 2018/2019 naleznete zde.

Tabulka Muži

1 Jankovice 14 32:12 33
2 Slavkov 14 42:16 30
3 Strání B 14 28:16 26
4 O. N. Ves 14 33:18 25
5 Březová 14 21:27 22
6 Nezdenice 14 33:25 21
7 Topolná 14 24:26 19
8 Jarošov 14 29:22 18
9 Bánov 14 26:32 18
10 Ostr. Lhota 14 24:35 17
11 Bílovice 14 23:37 16
12 Polešovice 14 24:37 11
13 Vlčnov 14 23:41 9
14 Horní Němčí 14 18:36 9

top scores

1. Haša Petr
6
2. Foltýn Jan 5
3. Kamočai Lukáš 4

3.

Válek Adam 3

3.

Zelinka Daniel 3

4.

Mráz Daniel 2

5.

Hoferek Pavel 1

5.

Foltýn Jakub 1

5.

Přemysl Vašek 1

5.

Dohlav David 1

Diskuse

Návštěvníci

TOPlist