logotj2

Víkendové zápasy 15. 4. 2018

 

Přípravka:

TJ Slavoj Jarošov - TJ Topolná 15:3 (7:2)

Střelci: Karel Horák 2, Filip Hejda

Sestava: Filip Bernatík, Viktor Žiška, Tomáš Polášek, Radim Podlas, Stanislav Gajdošík, Matěj Kubík, Karel Horák, David Hrbáček, Adam Chmelík, Tomáš Cahel, Filip Hejda, Jan Staník, Petr Večeřa, Lukáš Foltýn, David Křesťan

 

Žáci:

TJ Topolná - TJ Velehrad 6:4 (2:0)

Střelci: Martin Berecka 3, Alexandr Oliva, Karel Chytil, Jakub Mikoláš

Sestava: František Kočenda - Viliam Machač, Miroslav Horák, Martin Berecka, Petr Úlehla - Alexandr Oliva, Jakub Mikoláš, David Mikulka, Radim Podlas, Svatopluk Solecký, Karel Chytil

Na střídání připraveni: Vít Janošek

 

Dorost:

TJ FS Napajedla - FK Luhačovice 1:3 (1:0)

Střelci: Lukáš Srnec

Sestava: Lukáš Polášek - David Podlas, Michal Foral (39. ŽK), Pavel Bartošek - Jakub Viceník - Jan Vojtášek, Adam Nagy (46. Martin Bursík), Pavel Kolář, Miloslav Juřena (81. Lukáš Večeřa) - Lukáš Srnec, Robin Holomek

Na střídání připraveni: Filip Kočenda, Libor Machač, Jiří Hába, Lukáš Winkler

 

Muži:

TJ Topolná - FK Uherský Ostroh 3:5 (2:3)

Střelci: Jan Foltýn, Tomáš Bláha, Daniel Mráz

Sestava: Jakub Mikel - Zelinka Daniel, Tomáš Jurčík (56. Marek Stuchlík), Tomáš Bláha (75. Marian Mikulka), Pavel Hoferek, Petr Haša, Jiří Mikoška, Daniel Mráz, Jakub Foltýn (64. Ondřej Hoferek), Jan Foltýn, Adam Válek

Na střídání připraveni: Pavel Dohnal, Přemysl Vašek

 

Aktuálně

Přípravka:

Topolná - Staré město B

sobota 28. 4. v 14:00

 

Žáci:

Topolná - Bílovice

neděle 29. 4. v 10:15

 

Dorost:

Napajedla - Baťov

neděle 29. 4. v 13:30

 

Muži:

Topolná - Slavkov

neděle 29. 4. v 16:30

 

Rozlosování na jaro 2018 zde

Tabulka Muži

1 Uh. Ostroh 18 61:23 46
2 Polešovice 18 45:29 34
3 Topolná 17 50:30 31
4 Březová 18 48:41 28
5 O. N. Ves 18 39:30 27
6 Jarošov 18 36:35 26
7 Vlčnov 18 31:35 26
8 Slavkov 17 24:23 21
9 Bílovice 18 28:38 21
10 Nezdenice 18 29:40 21
11 Bánov 17 34:50 21
12 Kněžpole 18 28:34 20
13 Prakšice 17 24:52 15
14 Hluk B 18 28:45 14

top scores

1. Foltýn Jan
25
2. Haša Petr 9
3. Mráz Daniel 7
4. Lapčík Adam 5
5. Zelinka Daniel 4
6. Hoferek Pavel 3
7. Hoferek Ondřej 2
7. Válek Adam 2
7. Foltýn Jakub 2
8. Mikulka Marian 1
8. Bláha Tomáš 1

Diskuse

Návštěvníci

TOPlist