logotj2

Víkendové zápasy 22. 10. 2017

Žáci:

TJ Sokol Mistřice - TJ Topolná 2:6 (1:4)

Branky: Alexandr Oliva 4, Matyáš Kedra, Pavel Havlík

Sestava: František Kočenda - Vít Janošek, Viliam Machač, Filip Malina, Vít Gajdošík - Ondřej Blaho, Martin Berecka, Martin Lhotský, Matyáš Kedra - Pavel Havlík, Alexandr Oliva

Na střídání připraveni: Radim Podlas, Petr Úlehla

 

Dorost:

ČSK Uherský Brod - TJ FS Napajedla 9:1 (3:1)

Branky: Lukáš Winkler

Sestava: Lukáš Polášek (69. Filip Kočenda) - Jakub Viceník, Pavel Bartošek (46. Radim Jurčík, 85. ŽK), Pavel Kolář, David Podlas - Lukáš Winkler (78. Lukáš Večeřa), Jan Vojtášek (85. Jiří Hába), Dominik Vondráček, Robin Holomek - Lukáš Srnec, Martin Bursík (46. Roman Šubík)

Na střídání připraveni:

 

     Utkání na špičkovém hřišti s umělým povrchem v areálu Lapač začalo dle očekávání náporem domácích, kteří jsou jedním z favoritů soutěže. Hosté, ale tento nápor dokázali ustát a postupem času se začali prokousávat na polovinu soupeře. Koncentrovaný výkon Napajedelských vydržel jen do 40. minuty, kdy se dopustili faulu na hranici pokutového území a domácí ostrostřelec Josefík naplno využil výhody přímého kopu 1:0. Srovnat se za pár minut podařilo Wiklerovi, který zakončil svou individuální akci technickou střelou pod břevno 1:1. Otěžě do té doby vyrovnaného utkání si sebevědomě převzali domácí a defakto z následného protiútoku strhli vedení opět na svou stranu 2:1. Do konce poločasu domácí přidali ještě jednu branku a dali tak najevo, jakým směrem se bude ubírat půle druhá.

 

     Druhou půli domácí absolutně ovládli a tvrdě trestali každou chybu hostů. 6 inkasovaných branek hovoří za vše a tak si Napajedelští odváží z Uherského Brodu další vysokou prohru 9:1. Poslední střípky naděje mohou dorostenci vykřesat v posledním utkání podzimní části, které sehrají na domácím hřišti v Topolné 29. 10. 2017 od 11:30 hod. proti nováčkovi soutěže FK Lužkovice.

 

Muži:

1. FC Polešovice - TJ Topolná 3:2 (2:0)

Branky: Pavel Hoferek, Jan Foltýn

Sestava: Jakub Mikel - Tomáš Jurčík (46. Adam Lapčík), Adam Válek, Daniel Zelinka, Jiří Mikoška - Jakub Foltýn, Pavel Hoferek, Petr Haša, Ondřej Hoferek - Daniel Mráz (79. Marek Stuchlík), Jan Foltýn

Na střídání připraveni: 

Aktuálně

Dorost:

soutěžní utkání

Napajedla - Tlumačov

30. 3. v 12:00

hřiště Topolná

 

Muži:

soutěžní utkání

Topolná - Horní Němčí

31. 3. v 15:00

hřiště Topolná

 

Rozpis na jarní část sezóny 2018/2019 naleznete zde.

Tabulka Muži

1 Jankovice 14 32:12 33
2 Slavkov 14 42:16 30
3 Strání B 14 28:16 26
4 O. N. Ves 14 33:18 25
5 Březová 14 21:27 22
6 Nezdenice 14 33:25 21
7 Topolná 14 24:26 19
8 Jarošov 14 29:22 18
9 Bánov 14 26:32 18
10 Ostr. Lhota 14 24:35 17
11 Bílovice 14 23:37 16
12 Polešovice 14 24:37 11
13 Vlčnov 14 23:41 9
14 Horní Němčí 14 18:36 9

top scores

1. Haša Petr
6
2. Foltýn Jan 5
3. Kamočai Lukáš 4

3.

Válek Adam 3

3.

Zelinka Daniel 3

4.

Mráz Daniel 2

5.

Hoferek Pavel 1

5.

Foltýn Jakub 1

5.

Přemysl Vašek 1

5.

Dohlav David 1

Diskuse

Návštěvníci

TOPlist