logotj2

Víkendové zápasy 22. 10. 2017

Žáci:

TJ Sokol Mistřice - TJ Topolná 2:6 (1:4)

Branky: Alexandr Oliva 4, Matyáš Kedra, Pavel Havlík

Sestava: František Kočenda - Vít Janošek, Viliam Machač, Filip Malina, Vít Gajdošík - Ondřej Blaho, Martin Berecka, Martin Lhotský, Matyáš Kedra - Pavel Havlík, Alexandr Oliva

Na střídání připraveni: Radim Podlas, Petr Úlehla

 

Dorost:

ČSK Uherský Brod - TJ FS Napajedla 9:1 (3:1)

Branky: Lukáš Winkler

Sestava: Lukáš Polášek (69. Filip Kočenda) - Jakub Viceník, Pavel Bartošek (46. Radim Jurčík, 85. ŽK), Pavel Kolář, David Podlas - Lukáš Winkler (78. Lukáš Večeřa), Jan Vojtášek (85. Jiří Hába), Dominik Vondráček, Robin Holomek - Lukáš Srnec, Martin Bursík (46. Roman Šubík)

Na střídání připraveni:

 

     Utkání na špičkovém hřišti s umělým povrchem v areálu Lapač začalo dle očekávání náporem domácích, kteří jsou jedním z favoritů soutěže. Hosté, ale tento nápor dokázali ustát a postupem času se začali prokousávat na polovinu soupeře. Koncentrovaný výkon Napajedelských vydržel jen do 40. minuty, kdy se dopustili faulu na hranici pokutového území a domácí ostrostřelec Josefík naplno využil výhody přímého kopu 1:0. Srovnat se za pár minut podařilo Wiklerovi, který zakončil svou individuální akci technickou střelou pod břevno 1:1. Otěžě do té doby vyrovnaného utkání si sebevědomě převzali domácí a defakto z následného protiútoku strhli vedení opět na svou stranu 2:1. Do konce poločasu domácí přidali ještě jednu branku a dali tak najevo, jakým směrem se bude ubírat půle druhá.

 

     Druhou půli domácí absolutně ovládli a tvrdě trestali každou chybu hostů. 6 inkasovaných branek hovoří za vše a tak si Napajedelští odváží z Uherského Brodu další vysokou prohru 9:1. Poslední střípky naděje mohou dorostenci vykřesat v posledním utkání podzimní části, které sehrají na domácím hřišti v Topolné 29. 10. 2017 od 11:30 hod. proti nováčkovi soutěže FK Lužkovice.

 

Muži:

1. FC Polešovice - TJ Topolná 3:2 (2:0)

Branky: Pavel Hoferek, Jan Foltýn

Sestava: Jakub Mikel - Tomáš Jurčík (46. Adam Lapčík), Adam Válek, Daniel Zelinka, Jiří Mikoška - Jakub Foltýn, Pavel Hoferek, Petr Haša, Ondřej Hoferek - Daniel Mráz (79. Marek Stuchlík), Jan Foltýn

Na střídání připraveni: 

Aktuálně

Muži:

přátelský zápas

Topolná - Nedakonice

sobota 22. 2. v 14:00

umělka Napajedla

Tabulka Muži

1 O. N. Ves 13 48:16 33
2 Vlčnov 13 34:12 32
3 Topolná 13 46:15 31
4 Prakšice 12 35:26 22
5 Drslavice 13 23:24 21
6 Jarošov 13 40:24 20
7 Nezdenice 13 29:31 20
8 Březová 13 30:26 19
9 Záhorovice 13 25:37 16
10 Strání B 13 27:31 12
11 Polešovice 12 24:40 10
12 Kněžpole 12 16:38 6
13 Huštěnovice 12 11:34 6
14 Bílovice 13 12:46 6

top scores

1.

Foltýn Jan
16

2.

Foltýn Jakub 6

3.

Belej Jan 5
3. Lapčík Adam 5
3. Hoferek Jaroslav 5
4. Kamočai Lukáš 4

4.

Haša Petr 4
5. Dohnal David 2
5. Dedík Jakub 2

6.

Zelinka Daniel 1

Diskuse

Návštěvníci

TOPlist