Žáci:
TJ Sokol Mistřice - TJ Topolná 2:6 (1:4)
Branky: Alexandr Oliva 4, Matyáš Kedra, Pavel Havlík
Sestava: František Kočenda - Vít Janošek, Viliam Machač, Filip Malina, Vít Gajdošík - Ondřej Blaho, Martin Berecka, Martin Lhotský, Matyáš Kedra - Pavel Havlík, Alexandr Oliva
Na střídání připraveni: Radim Podlas, Petr Úlehla
Dorost:
ČSK Uherský Brod - TJ FS Napajedla 9:1 (3:1)
Branky: Lukáš Winkler
Sestava: Lukáš Polášek (69. Filip Kočenda) - Jakub Viceník, Pavel Bartošek (46. Radim Jurčík, 85. ŽK), Pavel Kolář, David Podlas - Lukáš Winkler (78. Lukáš Večeřa), Jan Vojtášek (85. Jiří Hába), Dominik Vondráček, Robin Holomek - Lukáš Srnec, Martin Bursík (46. Roman Šubík)
Na střídání připraveni:
Utkání na špičkovém hřišti s umělým povrchem v areálu Lapač začalo dle očekávání náporem domácích, kteří jsou jedním z favoritů soutěže. Hosté, ale tento nápor dokázali ustát a postupem času se začali prokousávat na polovinu soupeře. Koncentrovaný výkon Napajedelských vydržel jen do 40. minuty, kdy se dopustili faulu na hranici pokutového území a domácí ostrostřelec Josefík naplno využil výhody přímého kopu 1:0. Srovnat se za pár minut podařilo Wiklerovi, který zakončil svou individuální akci technickou střelou pod břevno 1:1. Otěžě do té doby vyrovnaného utkání si sebevědomě převzali domácí a defakto z následného protiútoku strhli vedení opět na svou stranu 2:1. Do konce poločasu domácí přidali ještě jednu branku a dali tak najevo, jakým směrem se bude ubírat půle druhá.
Druhou půli domácí absolutně ovládli a tvrdě trestali každou chybu hostů. 6 inkasovaných branek hovoří za vše a tak si Napajedelští odváží z Uherského Brodu další vysokou prohru 9:1. Poslední střípky naděje mohou dorostenci vykřesat v posledním utkání podzimní části, které sehrají na domácím hřišti v Topolné 29. 10. 2017 od 11:30 hod. proti nováčkovi soutěže FK Lužkovice.
Muži:
1. FC Polešovice - TJ Topolná 3:2 (2:0)
Branky: Pavel Hoferek, Jan Foltýn
Sestava: Jakub Mikel - Tomáš Jurčík (46. Adam Lapčík), Adam Válek, Daniel Zelinka, Jiří Mikoška - Jakub Foltýn, Pavel Hoferek, Petr Haša, Ondřej Hoferek - Daniel Mráz (79. Marek Stuchlík), Jan Foltýn
Na střídání připraveni:
Turnaj přípravek
sobota 18. 6. v 8:30
hřiště Topolná
muži:
Polešovice - Topolná
sobota 18. 6. v 15:30
hřiště Polešovice
1 | Zborovice | 25 | 101:29 | 67 |
2 | Ořechov | 25 | 103:35 | 60 |
3 | Staré Město | 25 | 74:45 | 44 |
4 | Slavkov | 25 | 50:43 | 40 |
5 | Malenovice | 25 | 52:52 | 39 |
6 | Topolná | 25 | 44:52 | 35 |
7 | Polešovice | 25 | 37:37 | 34 |
8 | Zdounky | 25 | 48:44 | 33 |
9 | O. N. Ves | 25 | 49:58 | 30 |
10 | Tlumačov | 25 | 42:59 | 29 |
11 | Velký Ořechov | 25 | 43:61 | 28 |
12 | Vlčnov | 25 | 41:74 | 20 |
13 | Uh. Ostroh | 25 | 34:80 | 17 |
14 | Jankovice | 25 | 38:87 | 16 |
1. | Haša Petr | 9 |
2. | Mikoška Jiří | 8 |
3. | Zelinka Daniel | 5 |
4. | Dohnal David | 3 |
4. | Hoferek Jaroslav | 3 |
4. | Kamočai Lukáš | 3 |
4. | Srnec Lukáš | 3 |
5. | Foltýn Jakub | 2 |
5. | Válek Adam | 2 |
5. | Mráz Daniel | 2 |
5. | Foltýn Jan | 2 |
6. | Lapčík Adam | 1 |