logotj2

Víkendové zápasy 8. 10. 2017

Přípravka:

TJ Topolná - SK Březolupy 10:4 (4:3)

Branky: Martin Večeřa 3, Viktor Žiška 2, Karel Horák 2, Tomáš Cahel, Filip Hejda, Jan Staník

Sestava: Filip Bernatík - Tomáš Polášek, Viktor Žiška, Radim Podlas, Stanislav Gajdošík, Matěj Kubík, Karel Horák, Martin Večeřa, David Hrbáček, Adam Chmelík, Tomáš Cahel, Filip Hejda, Jan Staník, Petr Večeřa, Lukáš Foltýn, David Křesťan

 

     Váhavý začátek našeho týmu prolomil až Viktor Žiška, který se na nulu na našem kontě nemohl již déle dívat. Po krásném sólu z vlastní obrany parádně zavěsil pod břevno. Postupně jsme nad papírové lehčím soupeřem získávali převahu a nakonec dotáhli poslední podzimní zápas do vítězného konce.

 

     Děkujeme rodičům a fanouškům za jejich podporu v podzimní části sezony! Poděkovaní patří i Žanetě Foltýnové a Soni Hrbáčkové za vytvoření pohostinného zázemí pro všechny zúčastněné.

 

Žáci:

FK Ostrožská Nová Ves - TJ Topolná 3:0 (1:0)

Branky:

Sestava: Vít Janošek - Viliam Machač, Filip Malina, Martin Berecka, Svatopluk Solecký - Vít Gajdošík, Martin Lhotský, Matyáš Kedra - Ondřej Blaho, Radim Podlas

Na střídání připraveni: David Mikulka, František Kočenda

 

Dorost:

FK Louky - TJ FS Napajedla 8:1 (2:0)

Branky: Lukáš Srnec

Sestava: Lukáš Polášek (75. Filip Kočenda) - Jakub Viceník, Pavel Bartošek, Pavel Kolář (51. ŽK), David Podlas - Lukáš Winkler (66. Martin Bursík), Jan Vojtášek (63. ŽK), Dominik Vondráček (61. ŽK), Roman Šubík (66. Radim Jurčík) - Lukáš Srnec, Robin Holomek

Na střídání připraveni: Jiří Hába, Libor Machač

 

     Napajedelským mladíkům se v posledních zápasech nedaří navázat na pozitivnější výsledkovou vlnu a ne jinak tomu bylo i v Loukách, odkud si přivezli nelichotivý příděl osmi inkasovaných branek. Domácím se podařilo v prvních dvou minutách hned 2x skórovat a tak bylo jasné, kdo bude pánem na hřišti. Paradoxně po druhé brance se hosté otřepali a zbylých 43 minut poločasu se hrálo spíše na polovině Louk. Fotbal se ale hraje na branky, a když se hostům nepodařilo skórovat, šlo se do šaten za stavu 2:0 pro domácí.

 

     Začátek druhého poločasu opět patřil domácím, kteří neměli problém s aktivním pohybem na silně zdecimované hrací ploše a rychlou kombinací drželi hosty na jejich polovině. V 60. minutě navýšili své vedení na 3:0 po přesně zahrané standardní situaci z hranice velkého vápna. O 3 minuty později se ke slovu dostali přece jen i hosté a zásluhou bojovníka Srnce se jim podařilo snížit 3:1. Je nutné dodat, že Lukáš Srnec byl jediným hráčem hostů, který byl schopen napadat rozehrávku domácích a za celých 90 minut nevynechal jediný souboj. Bohužel ostatním spoluhráčům se nepodařilo navázat na jeho velmi bojovný výkon a za další 3 minuty musel Polášek opět lovit míč ze své sítě 4:1. Za tohoto stavu již hosté úplně rezignovali, závěr zápasu si domácí užili naplno a postupně navýšili skóre na nedůstojných 8:1 ve svůj prospěch

 

Muži:

FK Ostrožská Nová Ves - TJ Topolná 3:1 (0:0)

Branky: Ondřej Hoferek

Sestava: Jakub Mikel - Radek Vašťák, Adam Válek, Daniel Zelinka, Jiří Mikoška - Jakub Leitner (44. ŽK, 46. Jakub Foltýn), Pavel Hoferek, Petr Haša, Adam Lapčík - Daniel Mráz (67. Ondřej Hoferek), Foltýn Jan

Na střídání připraveni: Tomáš Jurčík, Tomáš Vodák, Přemysl Vašek

 

Aktuálně

Dle vládního nařízení jsou veškeré tréninky a zápasy až do odvolání zrušeny.

Tabulka Muži

1 Ořechov 9 33:13 24
2 Malenovice 9 26:13 23
3 Zdounky 9 17:12 16
4 O. N. Ves 8 19:13 15
5 Staré Město 6 22:7 13
6 Slavkov 9 20:14 13
7 FC Slovácko C 8 17:12 13
8 Tlumačov 9 15:19 13
9 Uh. Ostroh 9 19:20 12
10 Velký Ořechov 9 18:27 10
11 Vlčnov 8 14:15 9
12 Morkovice B 9 10:32 8
13 Topolná 9 15:27 6
14 Jankovice 9 9:30 5

top scores

1.
Srnec Lukáš
5
2. Foltýn Jan 4
3. Lapčík Adam 3
4. Haša Petr 2
5. Hoferek Jaroslav 1
5. Foltýn Jakub 1

Návštěvníci

TOPlist