Přípravka:

TJ Topolná - TJ Bílovice 3:5 (0:3)

Branky: Martin Večeřa, Viktor Žiška

Sestava: Filip Bernatík - Tomáš Polášek, Viktor Žiška, Radim Podlas, Stanislav Gajdošík, Matěj Kubík, Karel Horák, Martin Večeřa, David Hrbáček, Adam Chmelík, Tomáš Cahel, Filip Hejda, Jan Staník, Petr Večeřa, Lukáš Foltýn, David Křesťan

V dnešním vyrovnaném a dramatickém zápase proti herně rovnocennému soupeři nás lepší výsledek stály neproměněné šance a několikerá zaváhání na vlastní polovině. Herní projev byl však dobrý, chybělo nám i kousek štěstí.

Žáci:

TJ Topolná - FC Bánov 3:4 (2:4)

Branky: Martin Berecka 2,Martin Lhotský

Sestava: ALexand Oliva - Filip Malina, Vít Gajdošík, Martin Berecka, Petr Úlehla - Viliam Machač, Pavel Havlík, Svatopluk Solecký, Matyáš Kedra - Martin Lhotský, Radim Podlas

Na střídání připraveni: David Mikulka

Dorost:

TJ FS Napajedla - Fotbal Kunovice 0:4 (0:1)

Branky:

Sestava: Lukáš Polášek - Jakub Viceník, Pavel Bartošek, Pavel Kolář (60. ŽK), David Podlas - Lukáš Winkler, Martin Bursík (80. Radim Jurčík), Dominik Vondráček (65. Lukáš Večeřa), Robin Holomek (70. Jiří Hába) - Lukáš Srnec (24. Roman Šubík, 41. ŽK), Jan Vojtášek

Na střídání připraveni: Libor Machač, Filip Kočenda

Další důležité domácí utkání dorostu proti soupeři z nedalekých Kunovic, které se tak jako domácí potácí nedůstojně ve spodní části tabulky se od samého začátku neslo v duchu každý chvilku tahá pilku a ani jeden ze soupeřů se nechtěl dopustit chyby v zadních řadách. Dlouhé minuty byla, hra obou zúčastněných velice vyrovnaná avšak s přibývajícími minutami se začala projevovat nezkušenost domácích a zkušenost hostů, kteří začali rychlými výpady přidělávat vrásky na čela domácích obránců. Naštěstí tak jako vždy stál mezi tyčemi zkušený Polášek a hlavně jeho zásluhou se skóre dlouhé minuty neměnilo. Zlom nastal v 37. minutě, kdy se hostům podařilo rychlou kombinací najít skulinku mezi obránci a střelou podél vybíhajícího gólmana strhli vedení na svou stranu 0:1. Do konce poločasu se domácím nepodařilo srovnat skóre a tak odcházeli do šaten jako dočasně poraženi.

S nástupem do druhé poloviny šlo vidět na domácích odhodlání s výsledkem něco udělat, avšak neproměněné šance je opět srážely do kolen. Zvýšené úsilí domácích vyústilo v sérii rohových kopů, ve kterých spoléhali zejména na svou strážnou věž Pavla Koláře, kterému se bohužel podařilo pouze orazítkovat tyč a tak se potvrdilo otřepané nedáš dostaneš. 58. minuta přinesla nešťastnou minelu domácího Bartoška, který při pokusu o odkop přihrál přímo na kopačku soupeře a ten se z bezprostřední blízkosti nemýlil 0:2. Tento moment dá se říci zlomil vývoj utkání a vzal domácím vítr z plachet. Otěže utkání plně přebrali zkušení hosté a domácí jen těžko hledali cestu jak překonat jejich obranu. V 75. minutě se domácí pokusili rychle vyvézt míč na soupeřovu polovinu, přišla ztráta ve středu pole, hostujícímu hráči se podařilo nachytat Poláška v postoji mimo branku a ten dlouhým lobem navýšil na 0:3. Tečku za pro domácí smolným utkáním udělal v 90. minutě Otáhal, který se zbavil obou svých strážců a střelou na přední tyč stanovil konečný výsledek na 0:4.

………………Našemu mladému týmu dorostu se stále nedaří prosadit mezi velice kvalitními soupeři KP, ale v posledním utkání již byla znát alespoň vůle a odhodlání něco udělat s nelichotivým postavením v tabulce. Doufejme tedy, že se jim podaří co nejdříve bodovat. Další možnost k tomu mají tuto neděli 8. 10. 2017 od 10:00 hodin na hřišti nedalekých Louk