FC ELSEREMO Brumov - TJ FS Napajedla 2:1 (1:0)

Branky: Roman Šubík

Sestava: Lukáš Polášek - Radim Jurčík, Pavel Bartošek, Pavel Kolář, Jan Belej - Martin Bursík (46. David Podlas, 80. Jakub Viceník), Roman Šubík, Lukáš Večeřa (82. Jiří Hába), Dominik Vondráček - Lukáš Winkler, Srnec Lukáš

Na střídání připraveni: Filip Kočenda, Robin Holomek

Pro Napajedla bylo utkání v Brumově dramatické ještě před samotným začátkem, jelikož vlivem množství uzavírek směrem na Brumov málem došlo k nedodržení řádné čekací doby. Toto se naštěstí nestalo a tak se nastupovalo defakto rovnou z autobusu. Začátek utkání patřil spíše domácím, kteří se svou kombinační hrou zabydleli na polovině hostů, ti však úvodnímu tlaku dokázali čelit a s postupem času se dokázali dostat do zápasu. V prvních 30. minutách se tedy hra odehrávala ve středu hřiště, ale ani jeden z týmů si nedokázal vytvořit slibnější šanci. Zlomový okamžik nastal až na prahu poločasu ve 44. minutě, kdy si hráč domácích vzal míč na pravé straně a nikým neatakován jej naservíroval až na malé vápno k volnému hráči, kterému se se štěstím podařilo překonat připraveného Poláška 1:0. Tzv. branka do šaten byla bohužel pro hosty spravedlivý trest za laxní přístup při bránění po straně unikajícího hráče.

Druhý poločas začal aktivní hrou domácích, kterým se dařilo být více na míči a několikrát se jim podařilo nebezpečně ohrozit bránu hostů, proti byl ale vždy připravený Polášek, který svůj tým dokázal několikrát podržet. I přes to, přišla v 70. minutě další rána pro v té době nadechující se hosty. Po rohovém kopu se dostal odražený míč k neobsazenému hráči a ten  volejem z 30ti metrů navýšil vedení domácích na 2:0. Po tomto okamžiku došlo na straně hostů k vysunutí Romana Šubíka do útoku a ten se o 5 minut později postaral o snížení, po hezké individuální akci, kdy se dokázal zbavit obou svých strážců a střelou na zadní tyč nedal domácímu gólmanovi šanci 2:1. Zbytek utkání přistoupili hosté ke hře vabank, do útoku byl vysunut i vysoký stoper Kolář, kterému se podařilo společně se Šubíkem dostat domácí několikrát pod tlak. Čas byl bohužel neúprosný a domácí si výsledek dokázali pohlídat. K dalšímu utkání nastoupí dorost na hřišti v Topolné v neděli 20. 8. 2017 od 13:30 hod proti Hluku.