logotj2

Víkendové zápasy 28. 5. 2017

Přípravka:

TJ Topolná - SK Březolupy 8:3 (5:1)

Branky: Alexandr Oliva 5, David Mikulka 3

Sestava: František Kočenda, Petr Úlehla, Viktor Žiška, Stanislav Gajdošík, Karel Horák, David Mikulka, Radim Podlas, Alexandr Oliva, Martin Večeřa, Tomáš Cahel, Petr Večeřa, Filip Hejda, David Hrbáček, Lukáš Foltýn


Žáci:

TJ Sokol Mistřice - TJ Topolná 1:6 (1:3)

Branky: Lukáš Winkler 3, Martin Lhotský 2, Martin Berecka

Sestava: Filip Kočenda - Vít Janošek, Jakub Viceník, Jiří Hába, Jakub Mikoláš - Matyáš Kedra, Martin Bursík, Martin Berecka, Viliam Machač - Martin Lhotský, Lukáš Winkler

Na střídání připraveni: Filip Malina, Ondřej Blaho, Radim Podlas, Alexandr Oliva

 

Dorost:

SK Baťov - TJ FS Napajedla 1:1 (1:0) 3:5 PK

Branky: Tomáš Bláha

Sestava: Lukáš Polášek - Kolář Pavel, Miroslav Holomek (88. ŽK), Mikoška Jiří (80. ŽK), Tomáš Jurčík (66. Belej Jan) - David Mikšaník (78. David Podlas), Adam Lapčík (42. ŽK; 64. Bartošek Pavel), Tomáš Bláha, Zlámal Jan (56. Lukáš Srnec) - David Brauner, Karel Bajaja (61. Robin Holomek)

Na střídání připraveni:

 

     Utkání proti sousednímu Baťovu mají vždy velkou úroveň a tak se dalo čekat, že i to nedělní nabídne mnohé. Přesvědčit se o tom přišla početná divácká návštěva a nervozita byla cítit z obou mužstev. Tu podtrhovala i přítomnost domácího kameramana na střeše tribuny. Utkání se hrálo v nelidském vedru a obě mužstva chtěla hned od počátku strhnout vedení na svou stranu. Prvních deset minut, hosté z Napajedel přežili zásluhou čarujícího Poláška klinickou smrt. Domácí do zápasu vlétli jako raketa a během prvních deseti minut měli 6 stoprocentních šancí, ale vždy si vylámali zuby na hostujícím Poláškovi, který svými zákroky zvedal diváky ze sedadel. 10 minut uběhlo a poprvé se ke slovu dostali hosté zásluhou Braunera, který však svůj únik zakončil pouze do tyče střelou podél gólmana. Hosté si postupem času vzpomněli, že umí hrát také fotbal a postupnými útoky po stranách se jim podařilo soupeře zatlačit na jeho polovinu. Po půlhodině hry unikl po levé straně agilní Bláha, jeho centr se po odrazu dostal k Bajajovi, ten však v krkolomné pozici usměrnil prudký míč opět pouze do tyče domácí brány. V 37. minutě se dostali hosté do početní výhody, když musel domácí hráč opustit hrací plochu po obdržení druhé žluté karty. Toto se bohužel neprojevilo jako výhoda, protože ve chvíli, kdy situací zaskočený soupeř pouze bránil, přišel nákop do hostující obrany na obrovitého útočníka, ten se po kiksu obrany dostal napodruhé k odraženému míči a špičkou kopačky jej poslal podél Poláška do brány 1:0. Gól do šatny naštěstí hosty jen zaskočil, ale nepoložil.

    

     O druhém poločase se dá hovořit už spíše jako litém boji. Hra postrádala na obou stranách fotbalovost, zato byla nahrazena nasazením a bojovností. Domácí měli sice více ze hry, ale hosté hrozili hlavně rychlým přechodem do útoku přes Bláhu a Braunera. Po několika minutách byla znát na všech zúčastněných únava a tak došlo na straně Napajedel k pětinásobnému střídání a na hřiště se dostala svěží krev v podobě mladých pušek Beleje, Podlase, Holomka, Bartoška a úderníka Srnce. Tito oživili hru a několikrát zatlačili domácí do jejich pokutového území. Zlomový moment nastal v 81. minutě, zkušený stoper Mikoška vzal na sebe tíhu okamžiku, vyvezl míč až do pokutového území soupeře a těsně před zakončení byl nedovoleně zastaven domácím stoperem. Pokutového kopu se ujal Bláha a ranou k tyči srovnal skóre utkání na 1:1. Ve zbylých deseti minutách vrhli domácí veškeré síly do útoku a na hřišti lehce přiostřilo. Hosté remizový stav uhájili a tak se šlo do penaltového rozstřelu. Hned první penaltu zlikvidoval famózní Polášek, a když se následně ani jeden z jeho spoluhráčů nemýlil, mohly Napajedla slavit další cenný skalp. Pozn: Poslední penaltu proměnil bez jakékoliv nervozity mladíček Lukáš Srnec. Jak jsem již zmiňoval v minulém příspěvku, derby nezná favorita a to se potvrdilo i tuto neděli. Další utkání sehraje dorost po několika letech na domácí půdě v Napajedlích, v sobotu 3.6.2017 od 14:30 hodin proti vedoucímu týmu soutěže Brumovu.

 

Muži:

FK Uherský Ostroh "A" - TJ Topolná 5:2 (0:2)

Branky: Jan Foltýn 2

Sestava: Adam Lapčík - Radek Vašťák, Adam Válek, Mikoška Jiří, Daniel Zelinka, Jakub Foltýn, Ondřej Hoferek (32. ŽK), Pavel Hoferek, Jan Foltýn, Jurčík Tomáš, Pavel Gajdošík

Na střídání připraveni: Marian Mikulka, Marek Stuchlík, Miroslav Foltýn

 

Aktuálně

Tabulka Muži

1 O. N. Ves 13 48:16 33
2 Vlčnov 13 34:12 32
3 Topolná 13 46:15 31
4 Prakšice 12 35:26 22
5 Drslavice 13 23:24 21
6 Jarošov 13 40:24 20
7 Nezdenice 13 29:31 20
8 Březová 13 30:26 19
9 Záhorovice 13 25:37 16
10 Strání B 13 27:31 12
11 Polešovice 12 24:40 10
12 Kněžpole 12 16:38 6
13 Huštěnovice 12 11:34 6
14 Bílovice 13 12:46 6

top scores

1.

Foltýn Jan
16

2.

Foltýn Jakub 6

3.

Belej Jan 5
3. Lapčík Adam 5
3. Hoferek Jaroslav 5
4. Kamočai Lukáš 4

4.

Haša Petr 4
5. Dohnal David 2
5. Dedík Jakub 2

6.

Zelinka Daniel 1

Návštěvníci

TOPlist